لطفا صبر کنید...

مرکز خرید گرند پلاس Grand Palace | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/11

مرکز خرید گرند پلاس Grand Palace یکی از بزرگ ترین مراکز خرید در سنت پترز بورگ روسیه است. این مرکز تجاری به دلیل ارائه برترین برند های موجود در بازار، معروفیت قابل توجه ای در بین مراکز خرید شهر سنت پترزبورگ کسب کرده است. این مجموعه در کنار پاساژ قرار گرفته و دارای دو ورودی مجزا که یکی در خیابان نوسکی و دیگری در کنار خیابان ایتالینسکایا قرار دارد می باشد و به شکل مربعی بین مرکز خرید الیت و موزه روسیه محصور شده است.

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

مرکز خرید گرند پلاس Grand Palace

مرکز خرید گرند پلاس  Grand Palace دارای یک سالن بزرگ به همراه رستوران هایی با سطوح کیفیت متفاوت و چندین کافه در اطراف طبقه پنجم با یک منظره عالی رو به شهر است. این مرکز خرید به شکل هوشمندانه ای برای راحتی و آرامش مشتریان طراحی و ساخته شده و به عنوان مثالی برای اثبات آن می توان از سه آسانسور موجود در ساختمان با ظرفیت بالا نام برد.

مرکز خرید گرند پلاس Grand Palace

گالری گرند پلاس Grand Palace برای محصولات خود، ترکیبی از سبک های مدرن اروپایی، مد روز روسی و سنتی صد ساله ی سنت پترزبورگ را استفاده می کند؛ به همین دلیل مقصدی جذاب برای طرفداران مد به شمار می رود. مدیران این مجموعه برای جذب هر چه بیشتره رضایت مشتریان خود در صدد هسنتد تا با گرد هم آوری برند ها و مارک های مطرح دنیا در زمینه پوشاک، کیف و کفش، جواهرآلات، دکوراسیون منزل، عطر، لوازم جانبی و خدماتی همچون سالن های زیبایی و رستوران ها موفقیت خود را در میان رقبا تضمین نمایند.

مرکز خرید گرند پلاس Grand Palace

این مرکز با ارائه کالاهای با کیفیت و رفتار گرم و صمیمی کارکنان آن به بهترین سطح از رضایت مشتریان خود رسیده به گونه ای که هم اکنون، خود تبدیل به یک برند معتبر شده است. علاوه بر این ویژگی ها طراحی فضای داخلی این مجموعه سبب شده تا مشتریان آن نه تنها یک بار بلکه برای همیشه این مرکز را برای خرید خود انتخاب نمایند.

مرکز خرید گرند پلاس Grand Palace

گرند پلاس  Grand Palace علاوه بر گالری های منحصر بفرد این مجموعه خدمات دیگری همچون بانک، سینما، سالن تئاتر، سالن زیبایی، گل فروشی و بسته بندی هدایا، آتلیه و پارکینگ را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا این مکان نه تنها به عنوان یک مقصد برای خرید بلکه به محیطی برای داشتن یک روز خوب با خانواده و دوستان تبدیل شود.

مرکز خرید گرند پلاس Grand Palace

یکی از بهترین مکان ها برای داشتن یک بازدید خانوادگی در این مرکز خرید، رستوران بزرگ و مدرن آن است که هر روزه منوی غذای خود را به روز می کند؛ همچنین این مجموعه با داشتن بهترین دسر ها و نوشیدنی ها به همراه شکلات های خانگی و چای و قهوه معروف خود می تواند به محیطی آرامش بخش برای یک ملاقات دوستانه، خانوادگی یا کاری باشد.

مرکز خرید گرند پلاس Grand Palace

در این مرکز خرید بیش از 80 بوتیک مختلف با ارائه برند های مختلف و با کیفیت مشغول به فعالیت هستند از جمله آنها می توان به برندهای زیراشاره کرد:

Dance School Yegor، Wolford ، Salvatore Ferragamo ، Italy fur ، MASK Alexandre De Paris، La Maison Des Jewel، royal tailor ، villeroy and boch

مرکز خرید گرند پلاس Grand Palace 

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

کلمات جستجو شده:

مرکز خرید گرند پلاس Grand Palace, بزرگ ترین مراکز خرید در سنت پترز بورگ روسیه, خیابان نوسکی, خیابان ایتالینسکایا, مرکز خرید الیت, موزه روسیه, بهترین مکان ها در مرکز خرید گرند پلاس,

دسته ها:
}