لطفا صبر کنید...

مرکز خرید گالریا Galeria در سن پترزبورگ
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/16

مرکز خرید گالریا » یکی از مراکز خرید معروف در شهر سن پترزبورگ (گالریا) می باشد که سالانه مشتریان بسیاری از ساکنین شهر سن پترزبورگ و همچنین گردشگرانی که به این شهر سفر کرده اند را به خود جذب می کند، درهای این مرکز خرید در تاریخ 25 نوامبر 2010 به روی عموم مردم گشوده شد؛ مرکز خرید گالریا در مسیری که به سمت شهر نوسکی می رود قرارگرفته است.

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

مرکز خرید گالریا

بخش های مختلف مرکز خرید گالریا

مرکز خرید گالریا در پنج طبقه ساخته شده که در مجموع دارای 300 مغازه، 28 رستوران و کافه و 10 سینما و همچنین دارای پارکینگ زیر زمینی با ظرفیت 1200 اتومبیل برای مشتریانی که با وسیله نقلیه خود به این مرکز خرید مراجعه می کنند می باشد.

مرکز خرید گالریا

از مجموع 300 مغازه موجود دراین مرکز خرید، برخی شامل شعبه هایی از برند های برتر دنیا می باشد که انواع محصولات خود از جمله پوشاک، کیف و کفش و غیره را با توجه مد روز دنیا در اختیار مشتریان قرار می دهند که این محصولات با توجه به تنوع و کیفیتی که دارند به عنوان سوغاتی و هدیه انتخاب مناسبی هستند.

مرکز خرید گالریا

از جمله برند های معروفی که در این مرکز شعبه دارند می توان به مایکل کورس (Michael Kors)، برند (DKNY)، آرمانی (Armani)، مارکو پولو (Marco Polo)، هوگو باس (Hugo Boss)، ماکس مارا (Max Mara Weekend)، استفانل (Stefanel)، لاگرفلد (Lagerfeld) و غیره اشاره که وجود شعبه های برند های معتبر دنیا در این مرکز به اعتبار و جذابیت این مرکز خرید را نزد مشتریان می افزاید و مشتریان  بیشتری رابه مرکز خرید گالریا جذب می کند.

مرکز خرید گالریا

مرکز خرید گالریا

برخی دیگر از خدمات و هزینه ها و قوانین در مرکز خرید گالریا به شرح زیر است:

-در بخش پارکینگ که دارای ظرفیت 1200 وسیله نقلیه است هر شخص اجازه دارد در مدت سه ساعت و با پرداخت مبلغی ماشین خود را در پارکینگ بگذارد، علاوه بر این مشتریان می توانند برای پارکینگ اشتراک ماهانه دریافت کنند. همچنین برای افراد معلول که به این مرکزخرید مراجعه می کنند، می توانند به صورت رایگان از پارکینگ استفاده کنند.

-در این مرکز خودپرداز بانک آلفا قرار دارد که به مشتریان خدمات ارائه می دهد.

-در مرکز گالریا  روزهای بارانی که مشتریان با چتر یا لباس خیس به این مرکز خرید مراجعه می کنند، پس از ورود می توانند وسایل خیس خود را در بخش تعیین شده تحویل دهند و در هنگام بیرون رفتن وسایل را تحویل بگیرند.

-یک فروشگاه اجاره اتومبیل نیز در این مرکز خرید موجود است که مردم می توانند اتومبیل مورد نظر خود را اجاره کرده و در داخل یا اطراف شهر از آن استفاده کنند.

-همچنین در این مرکز خرید صندلی چرخ دار برای افراد مسن و یا کودکان و معلولین اجاره داده می شود.

-بخش خدماتی دیگر در این مرکز، دفتر مربوط به وسایل گم شده مشتریان می باشد.

-برای بازدید کنندگانی که با دوچرخه به این مرکز مراجعه کرده اند یک پارکینگ مخصوص دوچرخه نیز قرار داده شده است.

-این مرکز خرید دارای بخشی برای سرگرمی کودکان می باشد، همچنین مشتریان می توانند از بخش اتاق اطلاعات دستبند مخصوص کودکان دریافت کنند که در این دستبند نام والدین فرزند و شماره تماس برای جلوگیری از گم شدن کودکان نوشته می شود.

ساعت کار مرکز خرید گالریا از 10:00 صبح الی 23:00 شب می باشد.

مرکز خرید گالریا

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

کلمات جستجو شده:

مرکز خرید گالریا Galeria در سن پترزبورگ | نگین سفر, مراکز خرید معروف در شهر سن پترزبورگ, ساکنین شهر سن پترزبورگ , بخش های مختلف مرکز خرید گالریا , مایکل کورس, مارکو پولو, هوگو باس, ماکس مارا
استفانل, لاگرفلد

دسته ها:
}