لطفا صبر کنید...

مرکز خرید کوش در شهر کوش اداسی | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/10

گردشگرانی که به شهر زیبای کوش اداسی در کشور ترکیه سفر می کنند علاوه بر بازدید از مناطق گردشگری و فضاهای تفریحی این شهر عموما به دنبال مراکز خرید و بازار های محلی منطقه کوش اداسی برای خرید سوغات این منطقه و خرید های شخصی دیگر هستند؛ یکی از این مراکز خرید معروف در شهر کوش اداسی که به گردشگران پیشنهاد می گردد، مرکز خرید کوش است.

مرکز خرید کوش در شهر کوش اداسی

مرکز خرید کوش که در محله ای به نام کاله ایچی شهر کوش اداسی واقع شده یکی از مراکز خرید پر بازدید در این شهر زیبا به شمار می رود که البته دارای مزایای بیشتری نسبت دو مرکز خرید رقیب خود یعنی: مرکز خرید سوکه (که دارای تنوع محصولات بالا) و مرکز خرید مودا لوپ (فروشگاه انواع پوشاک چرمی) است که هرکدام به دنبال جذب مشتری، معرفی و فروش محصول خود هستند.

مرکز خرید کوش در شهر کوش اداسی

فروشگاه های معتبر در مرکز خرید کوش

در بازار کوش محله کاله ایچی محصولات متنوع بسیاری را می توان خریداری کرد که بسیاری از این محصولات از برندهای معتبر دنیا هستند؛ دلیل تنوع و کیفیت محصولات موجود در این بازار این است که شهر کوش اداسی دارای بندر است و واردات کالا در این منطقه در شرایط مطلوبی قرار دارد.

مرکز خرید کوش در شهر کوش اداسی

به دلیل اینکه شهر کوش اداسی یکی از قطب های گردشگری و درآمد زا برای ترکیه به شمار می رود، برندهای شناخته شده در دنیا نیز شعبه هایی را در بازار کوش این شهر تاسیس نموده اند؛ ازجمله برندهای برتر دنیا که نمایندگی های فروش آنها در بازار کوش موجود است می توان به: نایک (Nike)، آدیداس (Adidas)، بنتون (Benetton)، لیوایز (Levi's) و غیره اشاره کرد که انواع لباس، کفش و کیف وغیره را مناسب هر سلیقه و هر رده سنی و البته با مد روز در اختیار مشتریان قرار می دهد، همچنین اجناس این بازار دارای قیمت مناسب برای مشتریان است. برای خرید در این بازار الزاما نیاز به داشتن پول نقد نیست و با کارت های اعتباری نیز می توان خرید خود را انجام داد که نشان می دهد این بازار در سطح دنیا نیز شناخته شده است.

مرکز خرید کوش در شهر کوش اداسی

شهر کوش اداسی به دلیل وجود مراکز خرید این چنینی به یکی از بزرگترین بازار ها در کل کشور ترکیه تبدیل شده است و همین امر سبب جذب هرچه بیشتر گردشگران به این شهرمی شود. این مرکز خرید علاوه بر فروشگاه های معتبری که دارد، دارای مراکز تفریحی و سرگرمی شبانه متعددی برای جذب هرچه بیشتر گردشگران می باشد و بازدیدکنندگان پس از گردش در این بازار می توانند ساعاتی برای گذراندن اوقات فراغت به همراه دوستان و خانواده در این مراکز تفریحی سپری کنند.

مرکز خرید کوش در شهر کوش اداسی

آدرس مرکز خرید کوش شهر کوش اداسی

مرکز خرید کوش در خارج از شهر کوش اداسی واقع شده است؛ این مرکز خرید در مسیری قرار دارد که به سمت شهر بدروم می رود در طول مسیری که به سمت بازار کوش می رویم منطقه سوکه (Sokke) نیز قرار دارد که از آنجا نیز می توان خرید کرد؛ مرکز خرید کوش از نظر زمانی به طور تقریبی در حدود 40 دقیقه تا شهر کوش اداسی فاصله دارد.

مرکز خرید کوش در شهر کوش اداسی

کلمات جستجو شده:

مرکز خرید کوش در شهر کوش اداسی, مناطق گردشگری کوش اداسی , مراکز خرید و بازار های محلی منطقه کوش اداسی, محله ی کاله ایچی شهر کوش اداسی, مرکز خرید سوکه کوش اداسی, مرکز خرید مودا لوپ کوش اداسی, فروشگاه های معتبر در مرکز خرید کوش , کوش اداسی یکی از قطب های گردشگری, زرگترین بازار ها ی کشور ترکیه, آدرس مرکز خرید کوش شهر کوش اداسی, شهر بدروم, منطقه سوکه 

دسته ها:
}