لطفا صبر کنید...

مرکز خرید کاله ایچی در کوش آداسی ترکیه
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/02/31

کوش اداسی یکی از بهترین شهرها برای خرید در ترکیه است و دارای مراکز خرید و بوتیک های فراوانی می باشد که تا آخر شب باز هستند. شما می توانید انتخاب های زیادی در میان این مراکز خرید داشته باشید. در این بازارها انواع اجناس از جمله لباس، کیف، فرش، جواهر آلات و سرامیک موجود می باشد.

شهر کوش اداسی دارای جمعه بازای است که در آن سبزیجات و میوه های تازه و یک چهارشنبه بازار که در آن انواع لباس ها، کفش ها و کیف های متفاوت به فروش می رسد.

مرکز خرید کاله ایچی

یکی از مراکز خرید معروف در کوش اداسی مرکز خرید کوش است که در منطقه کاله ایچی واقع شده و دارای انواع کالاها می باشد. گردشگران می توانند در محیطی آرام و زیبا به خرید بپردازند بدون آنکه نگران کودکان خود باشند؛ آنها می توانند فرزندان خود را در مراکز بازی رها کنند تا آنها نیز از این مراکز خرید لذت ببرند.

مرکز خرید کاله ایچی

شما برای خرید در این مراکز نیازی به نگرانی برای تبدیل پول خود به لیر ترکیه ندارید زیرا مغازه های کاله ایچی یورو، دلار، مستر کارت هم  می پذیرند. در این مرکز خرید انواع برندهای معروف لباس از جمله Lacoste, Mudo, Catton, Desa  به فروش می رسد.

مرکز خرید کاله ایچی

آب و هوای کوش آداسی طوری است که دارای زمستانی نه چندان سرد و تابستانی گرم با دمایی در حدود ۳۰ درجه سانتی گراد می باشد، در عین حال بهترین فصول برای مسافرت به این منطقه ماه های اپریل، می، سپتامبر و اکتبر خواهد بود.

این مرکز خرید در نزدیکی هتل های ۵ ستاره، ۳ ستاره، هتل های کوچک و پانسیو هایی قرار دارد که دسترسی به محل اقامت گردشگران را راحت تر می کند و این امکان را به آنها می دهد تا پس از بازدید از مکان های تاریخی و گردشگری کوش اداسی، در آخر شب برای خرید به این مراکز بروند. این هتل ها همچون مراکز خرید این شهر، در تمامی طول سال باز و آماده ارائه خدمات به گردشگران سراسر دنیا می باشند.

یکی از راه های دسترسی به این مرکز خرید استفاده از ون هایی به نام دولموش است. این ون ها در خطوط مختلفی کار کرده و از هتل تا مناطق گردشگری و همچنین بازار و مراکز خرید، گردشگران را همراهی می کنند. بر روی شیشه جلوی این ون ها نام دولموش هک شده است. یکی از دیگر راه های دسترسی به این مرکز خرید استفاده از تاکسی می باشد؛ بلافاصله بعد از تماس با آژانس های تاکسی رانی یک تاکسی زرد که نام شرکت آن بر روی درب حک شده ، برای انتقال گردشگران خواهد آمد.

مرکز خرید کاله ایچی

 

در حین خرید از مرکز خرید کاله ایچی گردشگران می توانند به رستوران ها و کافه های اطراف آن سری زده و از غذا ها و نوشیدنی های محلی ترکی و غذا های بین الملی آن لذت ببرید. برای سهولت در بازدید از مناطق گردشگری و بازار ها می توانید از آژانس مسافرتی خود، نقشه کل شهر را دریافت نمایید.

مرکز خرید کاله ایچی

کلمات جستجو شده:

مرکز خرید کاله ایچی, شهر کوش اداسی, مراکز معروف خرید در کوش اداسی, مرکز خرید کوش, برندهای معروف لباس, مکان های گردشگری کوش اداسی, هتل های ۵ ستاره کوش اداسی, مناطق گردشگری,

دسته ها:
}