لطفا صبر کنید...

مرکز خرید نوسکی اتریوم Nevskiy Atrium در سن پترز بورگ
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/03/10

مرکز خرید نوسکی اتریوم »» شهر سن پترزبورگ به دلیل اینکه در تمام سال پذیرای تعداد زیادی توریست می باشد، مراکز خرید بسیاری را برای ارائه خدمات رفاهی به عموم مردم در خود جای داده است؛ یکی از این مراکز خرید معتبر و شناخته شده در شهر سن پترزبورگ، مرکز خرید نوسکی اتریوم Nevskiy Atrium است. مرکز خرید نوسکی اتریوم Nevskiy Atrium در پانزدهم دسامبر سال 2006 تأسیس شد و دارای مساحتی در حدود 8500 متر مربع می باشد که در مرکز شهر سن پترز بورگ واقع شده است. دسترسی به مرکز خرید نوسکی اتریوم برای مشتریان به دلیل موقعیت مکانی خوبی که دارد بسیار آسان است، زیرا در نزدیکی این مرکز در خیابان ماراتا (Marata) ایستگاه مترو مایاکوفسکایا قرار دارد که از این مترو می توان به عنوان راهی برای دسترسی آسان به آن استفاده کرد و همچنین سبب کاهش ترافیک در این منطقه نیز می شود.

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

مرکز خرید نوسکی اتریوم Nevskiy Atrium در سن پترز بورگ

پروژه ساخت مرکز خرید اتریوم توسط شرکت (Adamant) انجام گرفت، این شرکت سابقه طراحی و ساخت مراکز خرید و تفریحی دیگری را نیز در شهر سن پترزبورگ داشته است و به نوعی مدیریت 22 مرکز خرید سن پترزبورگ توسط شرکت (Adamant) انجام می گیرد. مرکز خرید نوسکی اتریوم دارای دو درب ورودی اصلی می باشد که در نزدیکی ایستگاه مترو قرار گرفته و دارای چندین راهرو است که بخش های مختلف هر طبقه را به هم ارتباط می دهد و در مجموع ساختمان این مرکز دارای 5 طبقه می باشد.

مرکز خرید نوسکی اتریوم Nevskiy Atrium در سن پترز بورگ

فروشگاه ها و برند های موجود در مرکز خرید نوسکی اتریوم

در هر کدام از 5 طبقه مرکز خرید نوسکی اتریوم خدمات مختلفی ارئه می شود، در برخی از این طبقات مغازه های از برند های مختلف وجود دارد که انواع اجناس از جمله: لباس، کیف، کفش از برند های معروفی همچون: لیوایز (Levi’s)، اسپریت (Esprit)، کالوین کلاین (Calvin Klein Jeans)، برند (JS Casual)، برند (Guess)، برند (Karen Millen)، برند (Chevignon) و برند های دیگری مثل NafNaf, Etam, Mexx, Gerry Weber در اختیار مشتریان قرار می دهند؛ همچنین در این مرکز دو خانه طراحی و مد لباس برای علاقمندان وجود دارد.

 

مرکز خرید نوسکی اتریوم Nevskiy Atrium در سن پترز بورگ

رستوران ها و کافه ها و سایر بخش های خدمات رفاهی مرکز خرید نوسکی اتریوم

در بخش های دیگر از این مرکز خرید نوسکی اتریوم رستوران ها و کافه های خوبی تاسیس شده تا مشتریان مراجعه کننده به این مرکز خرید بتوانند بخشی از اوقات فراغت خود را بعد از خرید در این کافه ها و رستوران ها در کنار خانواده و دوستان بگذرانند و روز خوبی را سپری کنند؛ در رستوران های موجود در مرکز خرید نوسکی اتریوم انواع غذاهای تایلندی، ژاپنی، اروپایی و ایتالیایی به مشتریان ارائه می شود.

مرکز خرید نوسکی اتریوم Nevskiy Atrium در سن پترز بورگ

برای خرید از فروشگاه های نوسکی اتریوم مشتریان می توانند از کارت های اعتباری استفاده کنند و در صورتی که به پول نقد نیاز داشته باشند خود پرداز نیز برای عموم مردم در دسترس قرار داده شده تا برای خرید با مشکل مواجه نشوند؛ و در بخشی از این مرکز خرید نیز اتاقک اطلاعات قراردارد که مشتریان می توانند سوالات خود را از بخش اطلاعات جویا شوند.

مرکز خرید نوسکی اتریوم Nevskiy Atrium در سن پترز بورگ

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

کلمات جستجو شده:

مرکز خرید نوسکی اتریوم Nevskiy Atrium در سن پترز بورگ, مراکز خرید شهر سن پترزبورگ, خیابان ماراتا, ایستگاه مترو مایاکوفسکایا , پروژه ساخت مرکز خرید اتریوم, فروشگاه ها و برند های موجود در مرکز خرید نوسکی اتریوم, رستوران ها و کافه ها و سایر بخش های خدمات رفاهی مرکز خرید نوسکی اتریوم, غذاهای تایلندی, غذاهای اروپایی و ایتالیایی

دسته ها:
}