لطفا صبر کنید...

مرکز خرید میگروس آنتالیا antalyamigros | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/04/03

شهر توریستی آنتالیا در کشور ترکیه دارای مراکز خرید بسیاری برای ارئه خدمات به گردشگران و توریست هایی است که به این شهر توریستی و تاریخی سفر می کند؛ یکی از این مراکز خرید مهم در شهر آنتالیا مرکز تجاری میگروس Migros می باشد که در تاریخ 6 ژوئن سال 2001 افتتاح شد و پس از آن با افزایش میزان مشتری ها و همچنین حضور شعبه هایی از برندهای مطرح دنیا در این مرکز خرید باعث شد که این مرکز خرید روز به روز در آنتالیا جایگاه بهتری پیدا کرده و به یکی از بهترین مراکز خرید این شهر توریستی تبدیل شود که در طول سال به ویژه در فواصل گرم که میزان سفرها به آنتالیا بیشتر می شود گردشگران بسیاری برای خرید های خود و تهیه کالای مورد نیاز خود به این مرکز خرید مراجعه کنند و امروزه اینگونه مراکز بخش مهمی از بازار ترکیه را شامل می شوند.

راهنمای سفر به آنتالیا

مرکز خرید میگروس آنتالیا (antalyamigros)

مرکز خرید میگروس دارای مساحتی در حدود 3200 متر مربع می‌باشد، در این مرکز 130 مغازه از برندهای مطرح دنیا با اجناس متنوع و به روز دنیا که همه دارای تضمین کیفیت در سطوح بین‌المللی می باشند، برای سلیقه های مختلف وجود دارد که این تنوع و کیفیت باعث می شود مشتری ها به راحتی بتوانند خرید خود را انجام دهد.

مرکز خرید میگروس آنتالیا (antalyamigros)

مرکز خرید میگروس آنتالیا (antalyamigros)

از جمله برندهای مطرح دنیا که در این مرکز خرید شعبه هایی را تأسیس کرده اند می توان به نمایندگی های: بوینر، زارا، مودو، ال سی وایکیکی و غیره اشاره کرد، علاوه این حضور این برندها در این مرکز خرید باعث شده که مردم شهرهای همسایه مانند شهر قونیه، اسپارتا و شهر بودور نیز به این مرکز مراجعه کنند و از مرکز خرید میگروس هر آنچه را که نیاز دارند خریداری کنند.

مرکز خرید میگروس آنتالیا (antalyamigros)

از دیگر خدمات مهمی که در این مرکز خرید ارائه می‌شود و در هر مرکز خرید مهم دیگری نیز باید وجود داشته باشد وجود یک پارکینگ با ظرفیت بالاست؛ این مرکز خرید دارای یک پارکینگ با ظرفیت 1300 وسیله نقلیه است. از جمله بخش های دیگر این مرکز خرید می‌توان به هایپر مارکت ها در طبقه همکف اشاره کرد و همین طور وجود فست فود و رستوران هایی در این مرکز خرید با غذاخوری هایی که دارای منظره ای مقابل دریای مدیترانه است لذت یک روز خوب همراه با خرید کردن را برای مشتریان دوچندان می کند، بخشی دیگر از خدمات این مرکز خرید وجود سینماهایی با 8 سالن نمایش است که در طبقه اول واقع شده است؛ از جمله ممنوعیت هایی که در این مرکز خرید وجود دارد استعمال دخانیات است.

مرکز خرید میگروس آنتالیا (antalyamigros)

مرکز خرید میگروس آنتالیا (antalyamigros)

مرکز خرید میگروس دارای 12 پله برقی و همچنین 2 آسانسور پانوراما می باشدهمچنین این مرکز خرید دارای سه درب ورودی مجزا می باشد که یکی از آن ها درب ورودی اصلی است و دو درب دیگر درب های فرعی کناری هستند.

مرکز خرید میگروس آنتالیا (antalyamigros)

مرکز خرید میگروس در ساعات 10:00 صبح الی 22:00 شب فعالیت داشته و در فصل تابستان که گردشگران بسیاری به شهر آنتالیا سفر می کنند تا ساعت 23:00 باز است.

راهنمای سفر به آنتالیا

کلمات جستجو شده:

مرکز خرید میگروس آنتالیا antalyamigros , شهر توریستی آنتالیا در کشور ترکیه, مراکز خرید مهم در شهر آنتالیا, شعبه هایی از برندهای مطرح دنیا, بهترین مراکز خرید شهر آنتالیا, شهرهای همسایه آنتالیا , خدمات مرکز تجاری میگروس, سالن نمایش مرکز خرید میگروس آنتالیا, ساعات کاری مرکز خرید میگروس

دسته ها:
}