لطفا صبر کنید...

مرکز خرید مگالاین
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/03

مرکز خرید مگالاین یکی از بزرگترین مراکز تجاری- اداری در شهر تفلیس می باشد که در خیابان رافائل آگلادزه واقع شده و دارای تعداد زیادی فروشگاه، مغازه و دفاتر اداری می باشد. مرکز خرید مگالاین توسط شرکت Megatechnica در سال 1997 تاسیس، طراحی و ساخته شد، این شرکت علاوه  بر ساخت این مجموعه، چندین مرکز اداری تجاری دیگر را نیز بنا نهاده و مدیریت می کند. این شرکت در ابتدا کار خود را به صورت تجارت الکترونیکی انجام می داده و در این زمینه به موفقیت های بسیاری دست یافته بوده که منجر به کسب رضایت مشتریان خود شد.

راهنمای سفر به تفلیس

مرکز خرید مگالاین

این مرکز خرید در 15 دسامبر سال 2004 افتتاح شد و از آن زمان تا کنون هر روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب آماده ارائه خدمات به مشتریان خود است. این مجموعه به عنوان اولین مرکز تجاری در کشور گرجستان به شمار می رود که تعدادی بالغ بر 400 مغازه، کافه، شعب بانک، مراکز بازی و سرگرمی کودکان، رستوران و سوپرمارکت را با تمام امکانات و تجهیزات مدرن و با استانداردهای روز دنیا در خود گنجانده بود به گونه ای که خرید از این مرکز تجاری می تواند برای تمامی اعضای خانواده لذت بخش بوده و باعث جذب دوباره آن ها به این مرکز خرید شود.

مرکز خرید مگالاین

مرکز تجاری مگالاین همانند یک شهر کوچک است که در آن امکانات رفاهی و فروشگاه های متعدد با توجه به ویژگی هایشان تقسیم بندی شده اند و راهرو های آن هر کدام مخصوص به کالایی خاص تعبیه شده است. همچون فروشگاه های لباس های زنانه، مردانه و بچه گانه، بخش کیف و کفش، بخش لوازم الکترونیکی و صوتی و تصویری، لباس نوزاد، لوازم آرایش، بخش سوغاتی های شهر تفلیس و کشور گرجستان و بسیاری از بخش های جذاب دیگر که می تواند پاسخگوی تمام نیازها در تمام سنین و با همه سلیقه ها باشد.

مرکز خرید مگالاین

طراحی این مجموعه به گونه بوده که تا جای ممکن آسایش خریداران تامین شود و با تقسیم بندی منظم مغازه ها در هر بخش بر اساس نوع کالا، مشتریان بتوانند بدون نیاز به صرف بیش از حد وقت و انرژی اجناس مورد نیاز خود را پیدا و خریداری کنند.

مرکز خرید مگالاین توانسته در طول مدت فعالیت خود جایگاهش را در میان تمام مراکز خرید گرجستان حفظ کند. این مرکز خرید به وسعت 6000 متر مربع در قلب تفلیس قرار دارد و به دلیل عرضه محصولات با کیفیت در این شهر به شهرت رسیده است. تمرکز این مرکز تجاری بیشتر فروش لوازم خانگی و تولیدات مصرفی این بخش بوده که باعث به وجود آمدن شعاری برای این مجموعه با عنوان " همه چیز برای خانه" شده است ؛ علاوه بر لوازم خانه این مرکز به ارائه محصولاتی همچون بخش پوشاک، کیف و کفش، عطر و صنایع دستی نیز می پردازد.

مرکز خرید مگالاین

در مرکز خرید مگالاین تبلیغات و مراسم های گوناگونی نیز به طور منظم برگزار می شود که می تواند باعث جذب گردشگران و خریداران به این مجموعه شود. علاوه بر ارائه این خدمات، در کنار این مرکز تجاری و محوطه مربوط به آن ، ساختمان سه طبقه ای بنا شده که مشغول به فعالیت های اداری همچون دفتر وکالت، شرکت تبلیغاتی، شرکت ساختمانی و دیگر ادارات و شرکت ها می باشد.

مرکز خرید مگالاین

برخی از مراکز مهم خرید تفلیس:

مراکز خرید مهم تفلیس

راهنمای سفر به تفلیس

توصیه های سفر به تفلیس

کلمات جستجو شده :

مرکز خرید مگالاین, بزرگترین مراکز تجاری , شهر تفلیس, خیابان رافائل آگلادزه, شرکت Megatechnica , اولین مرکز تجاری در کشور گرجستان,فروشگاه های لباس های زنانه, جذب گردشگران , دفتر وکالت, شرکت تبلیغاتی, شرکت ساختمانی

دسته ها:
}