لطفا صبر کنید...

مرکز خرید مرکزی وارنا Varna Central Market | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/20

مرکز خرید مرکزی وارنا » » شهر وارنا سومین شهر بزرگ کشور بلغارستان است که در کرانه دریای سیاه قرار گرفته و سالانه توریست ها و گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. این شهر با داشتن مراکز خرید و فروشگاه های بسیار مکانی مناسب برای خرید گردشگران به شمار می رود. مرکز خرید وارنا Varna Central Market یکی از مراکز خرید شهر وارنا است که به ارائه خدمات با محصولات تازه و با کیفیت می پردازد. این مجتمع تجاری در بخش مرکزی شهر وارنا و در مثلثی میان خیابان Kanchev ،Piskyuliev و خیابان فرشته قرار دارد. این فروشگاه بزرگترین مرکز خرید در این منطقه به شمار می رود که توسط  Plc Markets مدیریت می شود.

مرکز خرید مرکزی وارنا Verna Central Market

فروشگاه مرکزی وارنا یک طیف گسترده از میوه و سبزیجات، گوشت، شیر، قارچ و انواع مواد غذایی را در خود جای داده است. علاوه بر این ، فروشگاه مرکزی وارنا انواع پوشاک، کیف، کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی و پارچه را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد.

مرکز خرید مرکزی وارنا Verna Central Market

ساعات کاری مرکز خرید وارنا

فروشگاه مرکزی وارنا در ساعت ۹ صبح شروع به کار و در ساعت ۸ شب تعطیل می شود. در تمام طول سال می توان در این فروشگاه میوه ها و سبزیجات تازه و لباس و کیف و کفش ارزان قیمت که بیشتر تولید شده در کشور ترکیه هستند را خریداری کرد. علاوه بر این محصولات برخی از فروشگاه ها نیز به فروش جواهرات با کیفیت می پردازند. معروف ترین محصولی که در این بازار به فروش می رسد، ماهی های تازه صید شده از دریای سیاه است که پرطرفدارترین ماهی ها در وانا می باشند.

مرکز خرید مرکزی وارنا Verna Central Market

فروشگاه مرکزی وارنا در سال ۱۹۱۱ تاسیس شد و از آن زمان تا کنون به یک مرکز خرید استراتژیک در شهر وارنا به شمار می رود. سبک معماری این فروشگاه، سبک نئو رسانس است و از ویژگی های سبک نئو بیزانس و هم چنین معماری نذو باروک نیز برخوردار است. از ویژگی های جذاب این بنا می توان به وجود برج معروف ساعت کوچک با سه صفحه در بالای عمارت اشاره کرد. این مرکز خرید با چهار ورودی ساخته شد ولی امروزه تنها از سه ورودی آن استفاده می شود.

مرکز خرید مرکزی وارنا Verna Central Market

برای خرید پوشاک بلغاری مد روز، سوغاتی های بلغاری، کتاب و لباس ،گالری مجسمه سازی و نقاشی هنرمندان معروف محلی و گل های رنگارنگ و زیبا و بسیاری از محصولات بلغاری و بین الملی دیگر به این مرکز خرید می توان مراجعه کرد. از جمله مزایای خرید از این فروشگاه دسترسی آسان و قیمت مناسب اقلام به فروش رسیده، استرداد وجه پرداختی تا ۲۴ ساعت پس از خرید جنس و سیستم پرداخت الکترونیکی است. برای رسیدن به مرکز خرید مرکزی می توان از وسایل نقلیه عمومی همچون تاکسی و اتوبوس و همچنین خودروی شخصی استفاده کرد.

مرکز خرید مرکزی وارنا Verna Central Market

مرکز خرید مرکزی وارنا Verna Central Market

خرید از این فروشگاه می تواند بهترین فرصت برای ذخیره زمان باشد، این فروشگاه علاوه بر دارا بودن سوغاتی های بلغاری و لباس و کیف و کفش دارای اقلام مصرفی خانه نیز هست که خریداران در یک جا می توانند از تمام این خدمات برخوردار شوند و بدون صرف زمان در فروشگاه های دیگر این شهر و بدون نگرانی از کیفیت بالای محصولات مطمئن باشند.

مرکز خرید مرکزی وارنا Verna Central Market

کلمات جستجو شده:

مرکز خرید مرکزی وارنا Verna Central Market, سومین شهر بزرگ کشور بلغارستان, کرانه دریای سیاه, خیابان Piskyuliev  وارنا , خیابان Kanchev وارنا, خیابان فرشته وارنا, فروشگاه مرکزی وارنا , پرطرفدارترین ماهی ها در وارنا ,
برج معروف ساعت کوچک, سوغاتی های بلغارستان,

دسته ها:
}