لطفا صبر کنید...

مرکز خرید مارک آنتالیا  Markantlya
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/04/03

شهر آنتالیا در کشور ترکیه به عنوان یکی از شهرهای مهم و توریستی این کشور شناخته می‌شود به همین دلیل دارای مراکز خرید بسیاری نیز می باشد که در جهت ارائه خدمات رفاهی و تهیه کالاهای مورد نیاز مردم بومی منطقه و گردشگران تأسیس شده اند.از جمله این مراکز خرید معتبر در آنتالیا، مرکز خرید مارک آنتالیا (Mark Antalya) می باشد که از مشهور ترین مراکز خرید به شمار می رود و دلیل آن تنوع فروشگاه های مارک مختلف و مشهور دنیا در این مرکز خرید و محیط بسیار زیبا و خدمات دیگر آن است.

راهنمای سفر به آنتالیا

مرکز خرید مارک آنتالیا (Markantlya)

مرکز خرید مارک آنتالیا که دارای مساحتی در حدود 51000 متر مربع می باشد، از جمله بزرگ‌ ترین مراکز خرید در شهر آنتالیا به شمار می‌رود که محلی مناسب را برای خریدهای مردم محلی آنتالیا و همچنین بازدیدکنندگان و توریست ها در قلب شهر آنتالیا فراهم آورده است که انواع خدمات از جمله فروشگاه های متنوع و سرگرمی کودکان و سینما و غیره را به عموم مردم ارائه می دهد.

مرکز خرید مارک آنتالیا (Markantlya)

مرکز خرید مارک آنتالیا (Markantlya)

در این مرکز خرید 155 فروشگاه وجود دارد که شامل شعبه های معروف ترین برندهای دنیا می باشد، از جمله این برندها می‌توان به برند: Apple اپل، Samsung سامسونگ، نایک Nike، برشکا Bershka، مک MAC، سفورا Sephora، منگو Mango، برند H&M و غیره اشاره کرد که هر کدام نمایندگی هایی در این مرکز خرید دارند و وجود نمایندگی این برند های مشهور سبب بالا رفتن سطح مرکز خرید مارک آنتالیا نسبت به برخی دیگر از مراکز خرید ترکیه و افزایش میزان مشتریان آن شده است. همچنین برخی از این برندها اولین شعبه خود را در کشور ترکیه در این مرکز خرید تاسیس کردند.

مرکز خرید مارک آنتالیا (Markantlya)

این مرکز خرید همچنین دارای بخش‌هایی برای سرگرمی کودکان نیز می باشد؛ کودکانی که به همراه خانواده خود به این مرکز خرید مراجعه می کنند می توانند در بخش هایی که به عنوان شهربازی کودکان در مرکز مارک آنتالیا در نظر گرفته شده سرگرم شوند و پدر و مادرها به خریدهای خود بپردازند.

مرکز خرید مارک آنتالیا (Markantlya)

مرکز خرید مارک آنتالیا

مرکز خرید مارک آنتالیا (Markantlya)

از جمله خدمات دیگری که در این مرکز خرید به مردم ارائه می شود وجود رستوران ها و فست فود هایی هستند که انواع غذاهای مختلف را با کیفیتی بالا در اختیار مشتری های حاضر در مرکز خرید قرار می دهند و مردم می‌توانند پس از انجام خریدهای خود برای استراحت وعده ناهار یا شام خود را در این فست فود ها و رستوران ها همراه با دوستان و خانواده صرف کنند.

مرکز خرید مارک آنتالیا (Markantlya)

همچنین مرکز خرید مارک آنتالیا دارای فروشگاه‌های بزرگ موادغذایی است که مردم می‌توانند مواد غذایی مورد نیاز خود را از این فروشگاه ها تهیه کنند؛ یکی دیگر از خدماتی که این مرکز خرید به مردم ارائه می دهد داشتن یک پارکینگ مدرن با ظرفیت 3000 وسیله نقلیه است.

مرکز خرید مارک آنتالیا (Markantlya)

ساعات کار این مرکز خرید از ساعت 10:00 صبح الی 22:00 شب می باشد که در فصل تابستان تا ساعت 23:00 درب های آن به روی مردم باز است؛ برای دسترسی به مرکز خرید مارک آنتالیا می توان از سیستم حمل و نقل عمومی شهر آنتالیا استفاده کرد و به راحتی به این مرکز خرید دسترسی پیدا کرد.

راهنمای سفر به آنتالیا

کلمات جستجو شده:

مرکز خرید مارک آنتالیا Markantlya , شهر آنتالیا در کشور ترکیه, شهرهای مهم و توریستی ترکیه, مراکز خرید معتبر در آنتالیا, مشهور ترین مراکز خرید آنتالیا, بزرگ‌ ترین مراکز خرید در شهر آنتالیا, شعبه های معروف ترین برندهای دنیا, فروشگاه‌های بزرگ موادغذایی در آنتالیا, ساعات کارمرکز خرید مارک آنتالیا, سیستم حمل و نقل عمومی شهر آنتالیا

دسته ها:
}