لطفا صبر کنید...

مرکز خرید بزرگ لیلو | مراکز خرید تفلیس
امتیاز 0/5 از 0 نظر
3

1396/03/02

شهر تفلیس در کشور گرجستان یکی از مناطق جذاب برای گردشگران به شمار می رود که هر ساله هزاران هزار تن را از مناطق مختلف دنیا به خود جذب می کند. این کشور با مراکز تاریخی و تفریحی و بازار ها، امکانات بسیار خوبی را برای گردشگران به وجود آورده است. یکی از این مراکز، مرکز خرید لیلو است که در سال ۱۹۹۱ و توسط شرکت Elsavako  تاسیس شد و به عنوان اولین مرکز تجاری شهر تفلیس شناخته شد که اجازه رسمی از دولت مبنی بر فعالیت و کسب و کار را دریافت کرد.

راهنمای سفر به تفلیس

مراکز خرید مهم تفلیس

مرکز خرید بزرگ لیلو

موقعیت استراتژیک، قیمت مناسب، تنوع محصولات، کیفیت بالا و همچنین تجارت عمده فروشی سبب شده تا این مرکز در رقابت با هم پایان خود پیشه بگیرد. محصولات این مرکز تجاری نه تنها در منطقه بلکه در سایر کشور های قفقاز نیز صادر می شود.

مرکز خرید بزرگ لیلو

این مرکز خرید با مساحتی بالغ بر ۳۵ هکتار و با وجود ۶۰۰۰ فروشگاه به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تجاری در منطقه قفقاز شمالی به شمار می رود. در این مرکز خرید علاوه بر خرده فروشی اجناس به عمده فروشی و تجارت نیز پرداخته می شود.

مرکز خرید بزرگ لیلو

این مرکز بر پایه اصولی از جمله توجه و احترام، صداقت و منافع مشترک بنا نهاده شده است. بر این اساس، افراد شاغل در این مجموعه موظف هستند تا با رعایت احترام به مشتریان خود و دیگر کارکنان این مجموعه و به دست آوردن تیمی مجرب به اهداف این مجموعه کمک کنند. وجود این گونه کارکنان در لیلو مارکت سبب شده تا این مجموعه روز به روز پیشرفت کرده و به اهداف خود نزدیک تر شود.

مرکز خرید بزرگ لیلو

یکی دیگر از ارزش های مجموعه نگرش وفادارانه و با وجدان به سمت شرکای کاری و کمک به یکدیگر برای بدست آوردن اعتماد عمومی است. به لطف وجود رابطه صمیمانه، مسئولیت مشترک و احترام متقابل در بیست سال، این مرکز بسیار موفق بوده است.

مرکز خرید بزرگ لیلو

در مرکز تجاری لیلو انواع پوشاک، عطر، لوازم آرایش و بهداشتی، کیف و کفش، مبلمان، لوازم منزل و بسیاری کالای دیگر به فروش می رسد. این اجناس در مارک ها و برند های معتبر داخلی و خارجی و با بالاترین کیفیت به مشتریان عرضه می گردد. در این مرکز تمامی امکانات رفاهی از قبیل رستوران، پارکینگ، کافه، ایستگاه اتوبوس، تاکسی و بانک وجود دارد تا مشتریان علاوه بر خرید بتوانند ساعاتی خوشی را نیز در این مکان به همراه خانواده و دوستان خود داشته باشند. علاوه بر فروشگاه های مختلف، مراکز و دفاتر کاری نیز در این مرکز تجاری وجود دارد که به ارائه خدمات به مشتریان خود می پردازند؛ از آن جمله می توان به سالن های زیبایی، خیاطی، دفاتر حقوقی و بسیاری از مشاغل دیگر اشاره کرد. این مرکز خرید دارای دایره گسترده ای از تمامی محصولات مورد نیاز یک خانواده در همه سنین است و با طیف گسترده محصولات خود تمامی سلایق را تحت پوشش قرار می دهد. مرکز تجاری لیلو دارای ۸ بخش مختلف است که هر کدام از آن ها نیز دارای فروشگاه ها و اتاق های متفاوتی هستند. آدرس این مرکز در خیابان کختی و شماره ۱۱۲ است.

مرکز خرید بزرگ لیلو

راهنمای سفر به تفلیس

توصیه های سفر به تفلیس

کلمات جستجو شده:

مرکز خرید بزرگ لیلو, شهر تفلیس , کشور گرجستان, اولین مرکز تجاری شهر تفلیس, منطقه قفقاز شمالی,

دسته ها:
}