لطفا صبر کنید...

مرکز خرید ایکا Ikea یکی از مراکز خرید برجسته مسکو
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/09

فروشگاه ایکا یکی از بخش های گروه ایکا در قلب مسکو است که در حال فعالیت در بین 14 مرکز خرید دیگر در روسیه و پارک خیمکی با نام تجاری MEGA می باشد. یکی از اهداف و چشم انداز های مرکز خرید ایکا، تبدیل این فروشگاه به محیطی مناسب جهت برگزاری قرار های خانوادگی و دوستانه برای تمام مردم و به دست آوردن فرصتی برای حرکت رو به جلوی مرکز خرید و فروشندگان این مجموعه، توسط بازدیدکنندگان  است.

مرکز خرید ایکا Ikea

MEGA بعنوان یک فروشگاه زنجیره ای متشکل از هایپرمارکت ها و دای استور های متعدد و امکانات بسیار، یکی از بهترین مراکز خرید مهم در روسیه محسوب می شود. مجموعه MEGA و مرکز خرید ایکا مجهز به شهر بازی، رستوران ها، فروشگاه ها و غرفه های خرده فروشی هستند که می تواند محیطی مناسب جهت تفریح و سرگرمی کودکان و بزرگ سالان باشد و در عین حال محیطی را برای خریدی لذت بخش فراهم آورد. این مرکز با وجود فروشگاه های متعدد و برخورداری از تمام محصولات، نیاز سنین مختلف را پاسخگو می باشد و تمام سلایق را تحت پوشش قرار می دهد؛ این ویژگی ها سبب شده تا فروشگاه های زنجیره ای MEGA انتخابی برای تمامی خانواده باشد.

مرکز خرید ایکا Ikea

مرکز خرید ایکا دارای فروشگاه هایی با برند های معروفی از 101 کشور دنیا است که لباس هایی شیک با طراحی روز دنیا را در خود گنجانده است. بازدیدکنندگان از فروشگاه ایکا و دیگر فروشگاه های مجموعه MEGA سالانه چیزی در حدود 265 میلیون نفر می باشد. علاوه بر این، مجموعه مگا اشتغال زایی با نرخ 1.9 درصد را در سال 2016 و با بازشدن 58 برند جدید روسی و 8 برند بین الملی به خود اختصاص داد.

مرکز خرید ایکا Ikea

این مرکز دارای بهترین برند های بین الملی در زمینه پوشاک، مبلمان، مواد غذایی و همچنین سرگرمی می باشد؛ در همین راستا این مرکز در نظر دارد که با عقد قرارداد از کشورهایی همچون ایتالیا و اسپانیا و با وجود مشکلات اقتصادی حال حاضر روسیه به یکی از بزرگترین و پرسودترین مراکز خرید دراین کشور بدل شود.

مرکز خرید ایکا Ikea

ایکا که در شمال شرقی شهر مسکو قرار دارد سالانه میزبان 25 تا30 میلیون بازدیدکننده می باشد؛ این در حالی است که بیش از نیمی از گالری های مد این مرکز به فروشگاه های خرده فروشی اختصاص دارد. مرکز خرید ایکا پارکینکی با گنجایش 10000 دستگاه خودرو را داراست که می تواند برای خانواده ها بسیار مناسب باشد.

مرکز خرید ایکا Ikea

از برنامه های ایکا برای توسعه این مرکز خرید افتحاح شعب دیگر در شهرهای دیگر روسیه با جمعیت بالای یک میلیون نفر و همچنین تاسیس مراکزی در این محل، از جمله سرویس دهی بانکی، نانوایی، اداره پست و سالن های زیبایی است که فعالیت های روزانه مردم را شکل می دهد؛ علاوه بر این خدمات، ایکا در نظر دارد تا با افتتاح سالن های ورزشی با مساحت 6000 متر مربع، کلاس های ورزشی در زمینه های صخره نوردی، شنا و دیگر فعالیت های ورزشی را در این مکان برگزار نماید.

مرکز خرید ایکا Ikea

مرکز خرید ایکا در نظر دارد که تا سال 2020 با ارائه بهترین مواد غذایی، فراهم آوردن محیطی مناسب برای اعضای خانواده و مشتری مداری به بهترین مرکز خرید در مسکو و همچنین در کل روسیه بدل شود.

کلمات جستجو شده:

مرکز خرید ایکا Ikea, فروشگاه ایکا در روسیه, پارک خیمکی, بهترین مراکز خرید در روسیه, فروشگاه های زنجیره ای MEGA, شمال شرقی شهر مسکو,

دسته ها:
}