لطفا صبر کنید...

مرکز خرید ایست پوینت شهر تفلیس گرجستان
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/03/03

مرکز خرید ایست پوینت East Point که در شهر تفلیس واقع شده؛ امروزه یکی از بزرگترین و منحصر به فرد ترین مراکز خرید تفلیس به شمار می رود. در اینجا می‎توانید با مراکز خرید تفلیس آشنا شوید. این مرکز خرید در سال 2015 در نزدیکی شهرک وارکتیلی که در فاصله کوتاهی با مرکز شهر تفلیس واقع شده است ساخته شد و موقعیت مکانی آن به نحوی است که با وسیله نقلیه در مدت زمان تقریبی 12 دقیقه می توان از مرکز شهر تفلیس به مرکز خرید ایست پوینت رسید.

راهنمای سفر به تفلیس

مراکز خرید مهم تفلیس

مرکز خرید ایست پوینت شهر تفلیس گرجستان

در مرکز خرید ایست پوینت شما با همراهی خانواده و دوستان می توانید خرید در فضای باز، حضور در مراکز سرگرمی و تفریحی و البته دنیایی از مد را تجربه کنید و همه این ها در فضایی با معماری خلاقانه و ترکیبی و همچنین ایده های نو و ارائه خدماتی برای رضایت مشتریان در کنار هم قرار گرفته و مرکزخرید ایست پوینت را به وجود آورده است. اگر قصد تفریح در تفلیس را دارید، در اینجا با جاذبه های تفریحی تفلیس آشنا شوید .

مرکز خرید ایست پوینت شهر تفلیس گرجستان

هدف اصلی مردم برای حضور در این مرکز، خرید کردن از خرده فروشان دنیای مد فروشگاه های لباس، کفش، زیور آلات، لوازم آرایشی، لوازم خانگی و غیره است که تعداد این فروشگاه ها به بیش از 150 عدد می رسد، همین تنوع فروشگاه ها لذتی خاص در خرید کردن از ایست پوینت را برای مشتریان به همراه دارد؛ همچنین به دلیل قیمت های مناسبی که در مرکز خرید ایست پوینت برای کالاها تعیین می شود مردم بیشتر به خرید از این بازار جذب می شوند.

مرکز خرید ایست پوینت شهر تفلیس گرجستان

در بخش دیگری از مرکزخرید ایست پوینت امکاناتی فراهم آمده تا مشتریانی که به این مرکز خرید مراجعه می کنند بتوانند پس از خرید کردن و گردشی طولانی، برای رفع خستگی و سپری کردن اوقات فراغت ساعاتی را به تفریح کردن مشغول باشند؛ به همین منظور در مرکز خرید ایست پوینت،  براب استخر توپ و بولینگ در نظر گرفته شده است، همچنین 10 سالن سینما نیز در این مرکز برای دوستداران فیلم ساخته شده است؛ همچنین برای صرف غذا نیز رستوران هایی در نظر گرفته شده که هرکدام غذاهایی از مناطق مختلف دنیا را آماده کرده و با توجه به علایق مشتریان در اختیار آن ها قرار می دهند.

مرکز خرید ایست پوینت شهر تفلیس گرجستان

از جمله امکانات دیگری که در مرکز ایست پوینت در اختیار عموم مردم قرار داده شده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-وای فای رایگان که در بخش شرقی خیابان های مرکز خرید ایست پوینت قرار داده شده و در هر زمان می توانید استفاده کنید.

-بخش اطلاعات که کارمندان این بخش پاسخ گوی هرگونه پرسش شما خواهند بود.

-خودپرداز هایی قرار داده شده تا مشتریان هر زمان به پول نقد نیاز دارند به آن دسترسی داشته باشند.

-محوطه پارکینگ رایگان و امن با ظرفیت 3000 وسیله نقلیه در نظر گرفته شده.

-این مرکز خرید دارای ون و تاکسی مخصوص که در ساعات 8:30 الی 22:30 خدمات ارائه می دهند.

-کارواش برای شستشوی وسایل نقلیه.

-دو شارژر برای وسایل نقلیه الکتریکی در پارکینگ قرار داده شده است و صاحبان خودرو های برقی می توانند به صورت رایگان به آن ها دسترسی داشته باشند.

-آسانسور و مسیر های مشخص برای افراد معلول نیز قرار داده شده است.

مرکز خرید ایست پوینت شهر تفلیس گرجستان

مرکز خرید ایست پوینت شهر تفلیس گرجستان

اگر قصد سفر به تفلیس گرجستان را دارید می‎توانید تور گرجستان ارزان و تور ارزان تفلیس را در کی سفر بیابید.

راهنمای سفر به تفلیس

توصیه های سفر به تفلیس

دسته ها:
}