لطفا صبر کنید...

مرکز خرید المپیک پلازا Olympic Plaza سن پترزبورگ | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/03/17

 المپیک پلازا  » یکی از مراکز خرید معروف در شهر سن پترزبورگ  المپیک پلازا  می باشد که برای بسیاری از ساکنین شهر سن پترزبورگ نامی آشنا دارد و از جمله مراکز خرید و خدماتی ترکیبی به شمار می رود و بسیاری از مردم این شهر برای خریدهای روزانه به این مرکز مراجعه می کنند. این مرکز خرید که دارای ساختمانی با معماری مدرن با مساحتی در حدود 13 هزار متر مربع است در سال 2010 توسط یک تیم معماری قوی در سن پترزبورگ طراحی و ساخته شد و مورد توجه بسیاری از اهالی شهر سن پترزبورگ قرار گرفت.

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

مرکز خرید المپیک پلازا Olympic Plaza سن پترزبورگ

ساخت این مرکز خرید در بخش تاریخی شهر سن پترزبورگ به نوعی گذر از خط قرمز ساخت و سازهای شهری بود و مورد شکایت قرار گرفت، اما در هر حال مرکز خرید چند منظوره تأسیس شد و امروزه مشتریان بسیاری برای خرید به مرکز مراجعه می کنند.

مرکز خرید المپیک پلازا Olympic Plaza سن پترزبورگ

ترکیبی از فروشگاه ها و خدماتی که در شش طبقه، در مرکز خرید المپیک پلازا وجود دارد عبارت اند از: ده ها فروشگاه خرده فروشی که دارای اجناس مختلفی می باشند، مرکز ویزای فنلاند که در طبقه دوم این ساختمان قرار دارد، یک باشگاه تناسب اندام که دارای سالنی به مساحت 3000 متر مربع در طبقات بالایی قرار دارد، بر روی سقف نیز یک استخر روباز طراحی شده که شنا در روزهای آفتابی در این استخر بسیار لذت بخش است و همچنین دارای یک پارکینگ بزرگ برای رفاه شهروندانی است که به این مرکز خرید مراجعه می کنند و سایر خدمات رفاهی دیگر از جمله آسانسور و پله برقی و غیره نیز در آن برای رفاه هرچه بیشتر مشتریان موجود است.

مرکز خرید المپیک پلازا Olympic Plaza سن پترزبورگ

در المپیک پلازا یک مرکز صدور ویزای فنلاند قرار دارد که می توان از آن مرکز برای دریافت ویزای شنگن فنلاند اقدام کرد، همچنین باشگاه تناسب اندام (Olymp) که ارائه دهنده خدمات به ورزشکاران رشته بدن ‌سازی در این محدوده از شهر سن پترزبورگ می باشد در این ساختمان وجود دارد، در بخش های فروشگاهی نیز انواع پوشاک، کیف، کفش و لوازم جانبی با مد روز دنیا در اختیار مشتریان قرار داده می شود، همچنین مشتریان می توانند مواد غذایی خود را نیز از طریق سوپرمارکت های موجود در این مرکز که در تمام ساعات روز باز هستند خریداری کنند و یا اینکه برای صرف یک وعده غذا یا نوشیدنی ساعاتی را در یکی از رستوران ها یا کافی شاپ های المپیک پلازا با دوستان و خانواده بگذرانند و از خدماتی دیگری همچون وای فای رایگان نیز بهره ‌مند شوند.

مرکز خرید المپیک پلازا Olympic Plaza سن پترزبورگ

مرکز خرید المپیک پلازا Olympic Plaza سن پترزبورگ

یکی از مسیرها برای دسترسی سریع به این مرکز خرید استفاده از مترو سن پترزبورگ است، چراکه این مرکز خرید در نزدیکی ایستگاه مترو مایاکوفسکایا (Mayakovskaya) قرار دارد و بعد از پیاده شدن از مترو تنها با دو دقیقه پیاده روی می توان به مرکز خرید المپیک پلازا رسید. مرکز خرید المپیک پلازا در خیابان مارات واقع شده و فروشگاه های آن تمام روزهای هفته از ساعت 10 صبح الی 22:00 شب باز هستند و به مردم خدمات مختلفی ارائه می دهند.

مرکز خرید المپیک پلازا Olympic Plaza سن پترزبورگ

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

کلمات جستجو شده:

مرکز خرید المپیک پلازا Olympic Plaza سن پترزبورگ, مراکز خرید معروف در شهر سن پترزبورگ, بخش تاریخی شهر سن پترزبورگ, مرکز خرید المپیک پلازا , مرکز ویزای فنلاند, مترو سن پترزبورگ , ایستگاه مترو مایاکوفسکایا, خیابان مارات, محل مرکز خرید المپیک پلازا , نگین سفر

دسته ها:
}