لطفا صبر کنید...

مرکز خرید استوک من Stockmann در سنت پترزبورگ
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/16

در شهر سن پترز بورگ که یکی از قطب های گردشگری روسیه به شمار می رود مراکز خرید معروف بسیاری وجود دارد، یکی از این مراکز معروف استوک من می باشد که در مرکز شهر سن پترزبورگ قرار گرفته و دارای موقعیت مکانی مناسب برای دسترسی عموم مردم می باشد. در نزدیکی این مرکز خرید ایستگاه مترو Ploshchad Vosstaniya قرار دارد که بخشی از مشکلات رفت و آمد را برطرف می کند.

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

خدمات و فروشگاه های موجود در مرکز خرید استوک من

مرکز خرید استوک من دارای پارکینگ اختصاصی می باشد که در بخش زیر زمین ساختمان آن قرار گرفته، این پارکینگ علاوه بر این که برای مشتریان این مرکز خرید مورد استفاده قرار می گیرد، برخی اوقات به عنوان پارکینگ عمومی و محلی این منطقه نیز از آن استفاده می شود.

مرکز خرید استوک من از نظر ابعادی کوچکتر از بسیاری دیگر از مراکز خرید شهر سن پترزبورگ است، اما مجموعه مغازه های موجود در این مرکز خرید ارئه دهنده محصولات متنوع بسیاری می باشند که شامل: پوشاک ، کیف ، کفش و غیره برای آقایان و خانم ها و کودکان، در برند های مختلف است و دارای تنوع بالا برای سلیقه های مختلف با قیمت مناسب نسبت برخی دیگر از فروشگاه ها هم سطح خود می باشد، همچنین در این مرکز فروشگاه های لوازم خانگی و لوازم آرایشی با تنوع محصول بالا وجود دارد که در برخی از این مغازه ها جهت جذب مشتری بیشتر قرعه کشی هایی نیز در طول سال انجام می شود.

در بخش طبقات زیر زمینی مرکز خرید استوک من ، فروشگاه مواد غذایی با طیف گسترده ای از محصولات قرار دارد که محصولات تازه و با کیفیت را به مشتریان ارائه می دهند؛ همچنین در این مرکز یک داروخانه قرار گرفته که ارائه دهنده خدمات به بیمارانی است که قصد تهیه دارو در این منطقه را دارند؛ از جمله بخش های دیگر این مرکز خرید می توان به باشگاه تناسب اندام و یوگا اشاره کرد و همچنین دارای رستوران ها و کافه ها و سالن ماساژ نیز می باشد.

در مرکز خرید استوک من خیاطی هایی نیز وجود دارد که مشتریان می توانند برای تهیه لباس مورد نظر خود به این خیاطی ها سفارش دوخت بدهند و در مدت زمان 3 تا 7 روز بعد سفارش خود را تحویل بگیرند، این مدت زمان بستگی به میزان پیچیدگی سفارش کار مشتری دارد و به مشتریان همیشگی تا 20% تخفیف نیز داده می شود.

همچنین اگر مشتریان به همراه کودکان خود به این مرکز خرید مراجعه کنند برای سرگرم کردن کودکان آن ها نیز مکانی در نظر گرفته شده است که برای کودکان رده سنی بین 3 تا 7 مناسب است، در این فضای بازی برای کودکان، برنامه کودک پخش می شود و همچنین وسایل بازی سرگرم کننده نیز در آن قرار داده شده که کودکان خسته نشوند و والدین آن ها بتوانند با آرامش به خرید خود بپردازند؛ این سرویس کودکان برای صاحبان کارت (مشتری دائمی) رایگان می باشد؛ ساعات کاری این فضای بازی 12:00 الی 21:00 می باشد.

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

کلمات جستجو شده:

مرکز خرید استوک من Stockmann در سنت پترزبورگ, قطب های گردشگری روسیه, مراکز معروف استوک من ,

مرکز شهر سن پترزبورگ, فروشگاه مواد غذایی 

دسته ها:
}