لطفا صبر کنید...

مرکز خرید آکاپارک آنتالیا
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/04/19

وقتی در حال گشت و گذار در انتالیا هستید، بد نیست توقفی در مرکز خرید 4 طبقه ی آکاپارک  که پر از مغازه های مختلف است داشته باشید و سوغاتی ها یا هدایایی برای دوستان خود بخرید.

مرکز خرید آکاپارک

راهنمای سفر به آنتالیا

مرکز خرید آکاپارک

این مرکز خرید از 10 صبح تا 10 بعد از ظهر باز است. از ویژگی های مرکز خرید آکاپارک، می توان به موقعیت مکانی بسیار عالی، جای پارک آسان، مکان بسیار مناسب برای خرید به ویژه برای گردشگران، به خاطر نزدیکی بسیار آکاپارک به  برخی از هتل های این منطقه اشاره کرد. این مرکز خرید گزینه های خوبی از هر نوع فروشگاه مواد غذایی و کافه ها و فست فود فروشی ها را در اختیار مشتریان می گذارد.

مرکز خرید آکاپارک

مرکز خرید آکاپارک

با اینکه فروشگاه های هتل ها از خیلی جهات مناسب هستند، اما رفتن به مراکز خرید و فروشگاه ها می تواند اقتصادی تر باشد زیرا به عنوان مثال یک بسته سیگار در داخل هتل به قیمت حدودا 15 لیره به فروش می رود، درحالی که قیمت آن در خارج  از هتل 6 لیره است. آکاپارک یک مرکز خرید مدرن با مغازه های زیبایی است که انواع مختلفی از کالا ها را به فروش می گذارند، از شیرینی ترکی Turkish delight گرفته تا لباس های طراحی شده توسط طراحان مشهور، طلا و جواهر، کفش و کیف های دستی.

مرکز خرید آکاپارک

مرکز خرید آکاپارک

راهنمای سفر به آنتالیا

کلمات جستجو شده:

مرکز خرید آکاپارک , مرکز خرید 4 طبقه ی آکاپارک, ویژگی های مرکز خرید آکاپارک, شیرینی ترکی Turkish delight, فروشگاه های هتل ها, ساعات کاری مرکز خرید آکاپارک

دسته ها:
}