لطفا صبر کنید...

مرکزخرید زیبای لیراپارکlyrapark
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/04/09

منطقه ی ماناوگات  Manavgat  آنتالیا دارای یک پارک زیبا به همراه مرکز خریدی مملو از اجناس درجه یک با قیمت های مناسب می باشد که با نام لیراپارکlyra park شناخته می شود.

مرکز خرید لیرا پارک lyrapark یک مجموعه ی منحصر به فرد از برند های معروف سرتاسر جهان و نیز اجناس با کیفیتی است که می تواند نیازهای روزانه ی ساکنین آنتالیا و گردشگران این منطقه را به راحتی فراهم آورد.

هم جواری با دریای مدیترانه باعث شده تا این مرکز خرید محبوبیت دو چندانی پیدا کند و از همین روی پس از ساخت مرکز خرید لیرا به سرعت در مقابل آن پارکی زیبا ساخته شد و از آن زمان به بعد این مرکز را لیرا پارک نامیدند.

یکی از جلوه های ویژه ی لیرا پارک وجود رستوران های فضا باز در بستر پارک و در نزدیکی دریای مدیترانه است، شما می توانید پس از خرید کردن برای صرف صبحانه، ناهار و یا شام به این رستوران ها رفته و از غذاهای سنتی و بین المللی آن ها لذت ببرید.

ساختار بنای لیرا پارک به سبک قدیمی ترکی بود و از چوب برای ساخت درها، پنجره ها، ستون ها، سقف و... استفاده ی زیادی شده که خود باعث جلوه بخشیدن به این مکان منحصر به فرد گشته است.

در این مرکز خرید بالغ بر 60 فروشگاه در زمینه های مختلف از جمله پوشاک، عینک، لوازم آرایشی، هایپرمارکت، کیف و کفش، چرم و... وجود دارد و در کل دارای دو طبقه می باشد و همچنین پارکینگی با ظرفیت 500 خودرو را در دل خود جای داده است.

مرکز خرید لیرا پارک همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب به روی تمام خریداران و گردشگران گشوده می شود.

دسته ها:
}