لطفا صبر کنید...

مرکزخرید بیمن کلاب Beymenclub | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/27

 مرکزخرید بیمن کلاب »» بیمن کلاب Beymenclub یکی از فروشگاه های لباس، کیف و کفش ترکی است که در شهر بدروم واقع شده و به ارائه خدمات به مشتریان خود می پردازد. این مرکز در سال ۱۹۸۴ با هدف تبدیل شدن به یکی از بهترین فروشگاه های لباس ورزشی با بالاترین کیفیت و برای افراد خوش پوش و با سلیقه افتتاح شد. علاوه بر آن این مجموعه کار خود را با معرفی یک سبک جدید زندگی با لباس های مدرن و ورزشی آغاز و این سبک خود را به لباس های مورد نیاز برای محیط بیرون از منزل نیز گسترش داد.

مرکزخرید بیمن کلاب Beymenclub

مرکزخرید بیمن کلاب

مرکزخرید بیمن کلاب Beymenclub

پس از استقبال و به در خواست گسترده مشتریان از این مجموعه از سر تا سر ترکیه، این فروشگاه تصمیم به بر پایی فروشگاه هایی با نام تجاری جداگانه و محصولات بیشتر کرد. مدیریت مرکز تجاری بیمن کلاب Murat Turlili افزود:" این فروشگاه با هدف ایجاد یک محیط مناسب برای عرضه محصولات مدرن با طرح هایی راحت برای تمامی فصل های سال توانسته علاقه مندان بسیاری را به خصوص در میان جوانان به دست آورد."

مرکزخرید بیمن کلاب Beymenclub

در این فروشگاه سعی شده تا از طرح های الهام گرفته از طبیعت و با ظرافت و راحتی بسیار، محصولاتی جدید و پر طرفدار را ارائه کرد. این طرح ها در فصول مختلف با یکدیگر متفاوت هستند به طوری که برای لباس های به فروش گذاشته شده در فصول اول سال از رنگ های آبی لاجوردی، فیروزه ای، خاکی استفاده می شود. علاوه بر آن لباس های این فروشگاه در جنس ها و طرح هایی مختلفی همچون پیراهن و شلوارهای کتان یا پارچه ایی با طرح های شطرنجی، منجق دوزی شده یا چاپ های گیاهی به همراه تی شرت های پولک دوزی شده، چاپ شده و یا به همراه لکه های کوچک رنگی هستند.

مرکزخرید بیمن کلاب Beymenclub

این مرکز خرید به فروش انواع لوازم های مورد استفاده زنانه و مردانه  مشغول است که از این دست می توان به لباس ها، کیف ، کفش، ساعت، جواهرات، روسری و همچنین لوازم مردانه ای همچون لباس، کیف و کفش، ساعت، کمربند، کیف پول و کراوات اشاره کرد.

مرکزخرید بیمن کلاب Beymenclub

فروشگاه بیمن کلاب Beymenclub در مناسبت ها ی مختلف، تخفیفاتی را برای مشتریان خود در نظر گرفته که تا سقف پنجاه در صد نیز می رسد. این فروشگاه به طور کلی هر روزه برای برخی از اجناس خود تخفیفاتی در نظر می گیرد اما به طور مثال در روز پدر تخفیف ویژه ای در پکیج های بخصوص به مشتریان عرضه می شود.

مرکزخرید بیمن کلاب Beymenclub

فروشگاه بیمن کلاب خدماتی را برای مشتریان خود در نظر گرفته که از آن دست می توان به ارائه مشاوره های اینترنتی و یا تلفنی در ساعات خاصی از روز و یا آگاهی از محصولات جدید فروشگاه با عضویت در سایت آن و یا ارائه نظرات و یا پیشنهادات در جهت بهتر شدن خدمات به مشتری عرضه می دارد. در سایت این فروشگاه می توان اطلاعات لازم مانند محصولات جدید، رنگ های و جنس کالای مورد نظر، قیمت ها به همراه میزان تخفیف و تمامی اطلاعات مورد نیاز از کالای مورد علاقه خود را بررسی کرده و با خیالی راحت تر برای خرید به این مجموعه مراجعه نمود.

مرکزخرید بیمن کلاب Beymenclub

کلمات جستجو شده:

مرکزخرید بیمن کلاب Beymenclub, بهترین فروشگاه های لباس ورزشی, مدیریت مرکز تجاری بیمن کلاب, محصولات فروشگاه بیمن کلاب,مراکز خرید بدروم, مراکز خرید ترکیه, فروشگاه های لباس و کیف و کفش ترکی

دسته ها:
}