لطفا صبر کنید...

آشنایی با مراکز خرید سن‌پترزبورگ
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/01/18

مراکز خرید در سن‌پترزبورگ بسیار شبیه به مراکز خرید غربی هستند. شما می‌توانید فروشگاه‌های اروپایی آمیخته با فروشگاه‌های روسی را با لوکس‌ترین برندهای طراحی در اینجا پیدا کنید. اغلب این مراکز خرید امکاناتی نظیر کافه، رستوران و سالن بولینگ را دارا می‏ باشند.

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

مراکز خرید موجود در سن‌پترزبورگ عبارت‌اند از

  • گالریا Galeria 
  • مرکز خرید نوسکی Nevsky Shopping Center 
  • فروشگاه دی ال تی DLT 
  • پاساژ ولادیمیرسکی Vladimirsky Passage
  • فروشگاه پونت قوژ Au Pont  Rouge 
  • گالری بوتیک کاخ بزرگ Grand Palace Boutiques Gallery
  • فروشگاه مسکوسکی Moskovsky ,مرکز خرید پیک PIK
  • مرکز خرید سنایا Sennaya , مرکز خرید سنایا Sennaya
  • مرکز خرید اکسپرس وارشاوسکی Varshavsky Express
  • فروشگاه بولشوی گستینی دوور Bolshoy Gostiny Dvor

گالریا Galeria

بزرگ‌ترین مرکز خرید سن‌پترزبورگ، فروشگاه گالریا Galeria است. ازجمله ویژگی‌های این مرکز خرید عبارت‌اند از: سوپرمارکت، رستوران‌های بزرگ، سینما و سالن بولینگ.

گالریا Galeria

مرکز خرید نوسکی Nevsky Shopping Center

این مرکز خرید در قلب تاریخی سن پترزبورگ و در خیابان نوسکی قرار گرفته است. در این مرکز خرید سالن ورزشی، رستوران و سوپرمارکت وجود دارد. از طرفی بخش نوشیدنی و شیرینی فروشی‌ بسیار ویژه‌ای نیز در آن قرار گرفته‏ اند.

 مرکز خرید نوسکی Nevsky Shopping Center

فروشگاه دی ال تی DLT

فروشگاه دی ال تی DLT در سال 1909 تحت تأثیر مدرنیته و هنر بازسازی‌ شده است و یکی از محبوب‌ترین مراکز خرید در اواخر قرن 19 به شمار می‏رود. پنج طبقه از این مرکز خرید به لوکس‌ترین و محبوب‌ترین مارک‌های جهان ازجمله  برند YSL، چنل Chanel، ورساچ Versace، الکساندر وانگ Alexander Wang، گوچی Gucci و مارک‌های دیگری اختصاص‌ دارد.

فروشگاه دی ال تی DLT

فروشگاه پونت قوژ Au Pont Rouge

یکی از اولین فروشگاه‌های ساخته ‌شده در جهان، فروشگاه Au Pont Rouge است. این فروشگاه در سال 1907 بنا شد و 108 سال بعد در سال 2015 مجددا بازسازی شد. اولین مشتریان این مرکز خرید، خانواده‌های سلطنتی بودند اما در حال حاضر عموم مردم می‌توانند در این فروشگاه به خرید بپردازند.

 فروشگاه پونت قوژ Au Pont Rouge

فروشگاه بولشوی گستینی دوور Bolshoy Gostiny Dvor

از قرن 18، این ساختمان بزرگ زردرنگ در چشم‌انداز نوسکی، به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید سن‌پترزبورگ شناخته شده است. در طبقه ی اول این ساختمان می توان خاویار، کفش، موسیقی، لوازم‌آرایشی و سوغاتی پیدا کرد. طبقه دوم آن نیز مزون، بوتیک، اسباب‌بازی‌فروشی، فروشگاه های خز و کلاه را شامل می‏ شود.

فروشگاه بولشوی گستینی دوور Bolshoy Gostiny Dvor

گالری بوتیک کاخ بزرگ Grand Palace Boutiques Gallery

این گالری به‌عنوان مرکز خرید ممتاز سرپوشیده‏ی شهر محسوب می‏ شود. این مرکز خرید محدوده طراحان بوتیک ازجمله اسکادا Escada، فورلا Furla و بوربری Burberry است. همچنین شامل بهترین کافه‌ها و رستوران‌ها می‏ شود.

گالری بوتیک کاخ بزرگ Grand Palace Boutiques Gallery

فروشگاه مسکوسکی Moskovsky

این فروشگاه در هر دو طرف یک خیابان قرار گرفته است و فروشگاهی برای تمام اعضای خانواده محسوب می‏شود. این فروشگاه مساحتی بالغ‌بر 10.5 کیلومترمربع دارد و به‌صورت 24 ساعته در خدمت عموم مردم قرار دارد. فروشگاه مسکوسکی مرکز فروش انواع لوازم خارجی و روسی است.

 فروشگاه مسکوسکی Moskovsky

مرکز خرید پیک PIK

مرکز خرید پیک PIK شامل چندین کافه کوچک، فروشگاه‌های مد، یک سوپرمارکت بزرگ و 24 ساعته در زیرزمین و یک اسباب‌بازی‌فروشی بزرگ در طبقه سوم است.

مرکز خرید پیک PIK

مرکز خرید سنایا Sennaya

مرکز خرید سنایا یکی از بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین مراکز خرید روسیه محسوب می‏ شود که بالغ ‌بر 80  مغازه را شامل می‏ شود. شما می‌توانید تجربه‌ای تکرار نشدنی را در این مرکزخرید تجربه کنید. همچنین یک سالن بولینگ در طبقه بالای آن وجود دارد که مکانی مناسب برای تفریح و سرگرمی است.

 مرکز خرید سنایا Sennaya

مرکز خرید اکسپرس وارشاوسکی Varshavsky Express

مرکز خرید Varshavsky Express در ایستگاه قطار قدیمی ورشو Warsaw واقع ‌شده است و ازجمله ویژگی‌ها و مزایای اصلی این مرکز خرید می‏ توان به وجود نورگیرهایی در سراسر سقف و هم‌چنین وجود سه ‌طبقه فروشگاه های متنوع اشاره کرد.

 مرکز خرید اکسپرس وارشاوسکی Varshavsky Express

پاساژ ولادیمیرسکی Vladimirsky Passage

پاساژ ولادیمیرسکی Vladimirsky Passage در مقابل کلیسای جامع ولادیمیرسکی Vladimirsky واقع‌شده است. در طبقه اول آن یکی از بهترین نانوایی‌های سن‌پترزبورگ قرار دارد که در آن شما می‌توانید نوشیدن قهوه و خوردن شیرینی‌های رولتی بسیار لذیذ، ساندویچ و کیک‌های روسی را تجربه کنید. در زیرزمین این پاساژ نیز یک سوپرمارکت بزرگ شبانه روزی قرار دارد.

پاساژ ولادیمیرسکی Vladimirsky Passage

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

کلمات کلیدی جستجو شده :

گالریا Galeria , مرکز خرید نوسکی Nevsky Shopping Center , فروشگاه دی ال تی DLT , پاساژ ولادیمیرسکی Vladimirsky Passage ,فروشگاه پونت قوژ Au Pont  Rouge , گالری بوتیک کاخ بزرگ Grand Palace Boutiques Gallery ,فروشگاه مسکوسکی Moskovsky ,مرکز خرید پیک PIK ,مرکز خرید سنایا Sennaya , مرکز خرید سنایا Sennaya ,مرکز خرید اکسپرس وارشاوسکی Varshavsky Express ,فروشگاه بولشوی گستینی دوور Bolshoy Gostiny Dvor

دسته ها:
}