لطفا صبر کنید...

متروسیتی Batumi Metrocity | باتومی گرجستان
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/04

مترو سیتی به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های ساختمانی در شهر باتومی کشور گرجستان که شامل 464 واحد مسکونی، 415 سوئیت هتل، مرکز خرید و بزرگترین کازینو شهر است. بیشترین بخش واحد های مسکونی این پروژه در سال 2016 به فروش رسیده است و قسمت هایی از این پروژه بزرگ همچنان در حال تکمیل می باشد.

راهنمای سفر به باتومی

سازنده مترو سیتی

شرکت اطلس سازنده مترو سیتی یک شرکت بزرگ و بین الملی است که دارای یک سهم در بورس اوراق بهادر کشور ترکیه می باشد. این شرکت دارای کارمندانی بیشتر از 35000 نفر و 70 شرکت در سراسر دنیا است. ساخت و ساز این مجموعه در ماه فوریه سال 2012 آغاز و تا آوریل سال 2017 ادامه دارد.

مرکز خرید بزرگ مترو سیتی در سال 2016 افتتاح و پذیرای گردشگران و خریداران بسیاری شد. هزینه مقرون به صرفه محصولات این مرکز خرید باعث جذب مشتریان بسیاری شد. این مجموعه 2 کیلومتر از فرودگاه بین الملی شهر باتومی و تنها 500 متر از مرکز شهر فاصله دارد.

مرکز تجاری مترو سیتی

مرکز تجاری مترو سیتی می تواند محلی برای خرید باشد، در عین حال که تمامی امکانات رفاهی، اقامتی و تفریحی را برای گذراندن یک تعطیلات خانوادگی و دوستانه داراست. این مجموعه شامل پارکینگی با ظرفیت 300 خودرو، فضای سبزی بزرگ، منطقه بازی کودکان و استخری روباز در محوطه بیرونی مرکز خرید می باشد. در این مرکز بزرگترین اتاق کنفرانس شهر باتومی با ظرفیتی بالغ بر 1500 نفر برای برگزاری کنفرانس ها و همایش های مختلف تعبیه شده است.

مرکز خرید مترو سیتی

مرکز خرید مترو سیتی شامل فروشگاه هایی با برند های شناخته شده ای همچون lc wiciki، koton ، Alexander Gardi، و zara می باشد. علاوه این برند ها، محصولات متنوع داخلی و بین الملی دیگری نیز با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می گردد. این مرکز خرید دارای بخش های متنوع و گوناگون در زمینه پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه، لوازم خانگی، مبلمان، کیف و کفش، محصولات بهداشتی و آرایشی، سوپرمارکت و رستوران و کافه می باشد.

مجموعه مترو سیتی ساخته شده توسط شرکت اطلس و با بودجه ای در حدود 125 میلیون دلار که 1 میلیون دلار آن هزینه بازسازی کانال آب در کنار این پروژه شد. در این مجموعه رستوران هایی با سرو بهترین غذا های سنتی کشور گرجستان و غذاهای بین الملی، صحنه تئاتری با بازی بهترین بازیگران تئاتر کشور و سینما قرار دارد.

پروژه مترو سیتی در کنار دریا طراحی شده و با سکونت در هتل ها و یا آپارتمان های این مجموعه می توان در بهترین منطقه شهر از فضا لذت برد. از جمله برنامه های این مجموعه ارائه خدمات بهداشتی در راستای مشاوه رایگان برای پیشگیری از بیماری های مزمن است؛ علاوه بر آن در این مجموعه مراکز پزشکی و بهداشتی برای تکمیل امکانات این پروژه به بهره برداری رسید. در این قسمت هر شنبه و پنج شنبه از ساعت 11 تا ساعت 18 به بیماران مشاوره رایگان داده می شود.

در مجموع، پروژه مترو سیتی همانند یک شهر کامل با تمامی امکانات رفاهی، اقامتی، امکانات تفریحی، مرکز خرید، سالن های ورزشی، بیمارستان و مراکز آموزشی بهترین محل برای خرید و اجاره آپارتمان و اقامت در هتل برای لذت بردن از تعطیلات خانوادگی است.

راهنمای سفر به باتومی

دسته ها:
}