لطفا صبر کنید...

پارک آبی آکواپلیس Aquapolis وارنا | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
2

1396/03/24

 پارک آبی آکواپلیس  :: شهر وارنا به عنوان یکی از شهر های گردشگری کشور بلغارستان در کنار دریای سیاه دارای مناطق و مکان های گردشگری بسیاری است که از آن دست می توان به پارک آبی جاذبه ها(Aquapolis) اشاره کرد که به عنوان یکی از معروف ترین و بهترین مکان های گردشگری شهر وارنا پاسخگوی نیاز های بازیدکنندگان بسیاری از سر تا سر دنیا است. پارک آبی آکواپلیس به عنوان بزرگترین و زیباترین پارک آبی شرق اروپا و کشور بلغارستان به سبک مدیترانه ای موریس به شکلی منحصر به فرد تاسیس شد. این پارک در شمال غربی Golden Sands در میان جاده ریویرا و محل رفت و آمد توریست های بسیاری است.

لذت یک روز شاد در پارک آبی آکواپلیس Aquapolis وارنا

این پارک آبی در میان جنگل واقع شده و دید بسیار خوبی به دریا و ساحل دارد؛ علاوه بر آن بهترین مکان برای یک ورزش روزانه به شمار می رود. این پارک آبی در مساحتی با بیش از ۴۰ هزار متر مربع و ترکیبی از یک پارک با یک سری عناصر مصنوعی ایجاد شده و به همراه استخر، اسلایدر آب، جکوزی، چشمه ها و آبشار ها، برج باستانی و خرابه ها چشم انداز بی نظیری را ایجاد کرده است.

لذت یک روز شاد در پارک آبی آکواپلیس Aquapolis وارنا

این پارک ظرفیتی برای بازدید بیش از ۳۰۰۰ نفر را به صورت یکجا داشته و با امکانات رفاهی کامل می تواند اوقات خوشی را برای خانواده ها رقم زند. ساخت این مجموعه توسط شرکت اسپانیایی Action Park Multiforma Grupo که در شهر والنسیا مشغول به کار است صورت گرفت، همچنین مدیریت اجرایی و تامین کننده تجهیزات مورد نیاز مجموعه هستند. در ورودی این پارک یک مجموعه سنگ نوردی با هفت مسیر مختلف و با باشگاهی برای آموزش سنگ نوردی قرار دارد که به باشگاه آدرنالین معروف است و هر روز بین ۱۶ تا ۲۰ ساعت در خدمت دوستاران صخره نوردی می باشد.

لذت یک روز شاد در پارک آبی آکواپلیس Aquapolis وارنا

پارک آبی آکواپلیس Aquapolis علاوه بر این جاذبه ها دارای یک سالن آمفی تئاتر و یک آبشار و دریاچه مصنوعی و یک نوار قصر پانوراما در مجاورت سنگ صخره نوردی دارد. این مجموعه با داشتن یک پارکینگ اختصاصی با ظرفیت بیش از ۱۰۰ اتومبیل و ۱۰ دستگاه اتوبوس و یک بخش ویژه برای حمل و نقل معلولان در ورودی آکوآپلیس سعی در فراهم آوردن آسایش و راحتی بازدیدکنندگان این مجموعه داشته است. این مجموعه با فراهم آوردن محیط اختصاصی برای کودکان هم در سرسره های پارک آبی و هم در کوه صخره نوردی با ارتفاع ۳ متر و با محیط عکس برداری برای کودکان و بزرگسالان به بهترین مکان برای تفریح کودکان بدل شده است. در نتیجه پارک آبی جاذبه ها با داشتن محیطی آرام و زیبا می تواند یک روز خوب را برای اعضای خانواده و یا یک روز دوستانه فراهم آورد.

لذت یک روز شاد در پارک آبی آکواپلیس Aquapolis وارنا

این پارک با داشتن سرسره ها و استخر های مختلف برای بزرگسالان، کودکان و یک استخر ویژه که با نام، استخر افراطی از آن یاد می شود بهترین مکان برای شنا در زیر نور خورشید می باشد.

 

کلمات جستجو شده:

لذت یک روز شاد در پارک آبی آکواپلیس Aquapolis وارنا, شهرهای گردشگری کشور بلغارستان, پارک آبی جاذبه های شهر وارنا, معروف ترین و بهترین مکان های گردشگری شهر وارنا, پارک آبی آکواپلیس, زیباترین پارک آبی کشور بلغارستان, جاده ریویرا شهر وارنا, باشگاه آدرنالین معروف, قصر پانوراما,

دسته ها:
}