لطفا صبر کنید...

لحظاتی خوش در پارک های آبی شهر بدروم | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/03/29

یکی از جاذبه های تفریحی و سرگرم کننده برای توریست هایی که به شهر بدروم سفر می‌کنند پارک های آبی موجود در این شهر می باشد شهر بدروم دارای دو پارک آبی است که یکی از آن ها کوچکتر و دیگری دارای ابعاد بزرگتر و همچنین شناخته‌ شده‌تر نیز می باشد. پارک آبی Aqualand که دارای ابعاد بزرگتری نسبت به پارک های آبی دیگر در شهر بدروم است، دارای متراژی در حدود ۶۵ هزار متر مربع می باشد که در سال ۱۹۹۹ تاسیس شد و به عنوان اولین پارک آبی بزرگ در بدروم شناخته می شود و همچنین به عنوان بزرگترین پارک آبی در ترکیه نیز از آن یاد می کنند.

این پارک آبی بزرگ در ترکیه که سالانه گردشگران و توریست های بسیاری برای تفریح و سرگرمی و گذران اوقات فراغت خود و کودکان به این پارک سفر می‌کنند دارای امکانات تفریحی و سرگرمی بسیاری نیز می باشد و تمام روز را می توان در این مکان به تفریح و خوش گذرانی مشغول بود. ازجمله خدمات تفریحی و سرگرمی این پارک می توان به رودخانه ۳۵۰ متری که دارای انواع امواج مصنوعی و انواع استخر هستند اشاره کرد همچنین دارای انواع اسلاید آب برای بچه ها می باشد که می توان به چند اسلاید مختلف با سوراخ بزرگ و کوچک و همچنین رودخانه های دیوانه و دوقلوی چرخان و همچنین لوله اسپیرو لوله آب و اسلاید کوتاه و سایر سرگرمی ها اشاره کرد.

علاوه بر امکاناتی که برای کودکان در نظر گرفته شده سایر قسمت های تفریحی و سرگرمی این پارک به گونه ای طراحی شده که افراد در سنین بالاتر نیز می توانند در این پارک به تفریح و سرگرمی مشغول باشند و به همراه کودکان خود و خانواده و دوستان ساعاتی خوش را سپری کنند.

ازجمله خدمات دیگری که در این پارک برای رفاه عموم مردمی که به این پارک مراجعه می‌کنند ارائه می‌شود می‌توان به خدمات و امکاناتی مانند : فست فودها و رستوران ها ، بار و دیسکو، مراکز خرید متعدد که برای خدمات رفاهی مردم در نظر گرفته شده، اتوبوس های مخصوص پارک که برای حمل و نقل عمومی مردم، باغ برای کودکان که در آنجا می توانند به بازی مشغول باشند، مکان هایی برای بازی شطرنج که افراد علاقمند می‌توانند در آنجا شطرنج بازی کنند، دستگاه‌های خودپرداز برای تهیه وجه نقد و همچنین برای خریدهای افراد و همینطور ماشین آلات خدماتی، کابین های مخصوص دوش و دکترهای حاضر در محل برای خدمات اورژانسی و غیره اشاره کرد.

در واقع می‌توان گفت پارک آبی شهر بدروم بهترین مکان برای تفریح و سرگرمی کودکان در زمانی است که به شهر بدروم سفر کرده اند و علاوه بر آن با توجه به اینکه دارای امکانات سرگرم کننده متنوع برای تمام سنین و کودکان است می توان اطمینان داشت که تمام روز در این پارک می توان سرگرمی های هیجان انگیز داشته و روزی خاطره انگیز را برای تمام افراد رقم می زند.

علاوه بر این پارک های آبی معروف که گفته شد در برخی هتل ها نیز پارک های آبی کوچکی برای خدمات تفریحی و سرگرمی افرادی که داخل هتل هستند در نظر گرفته شده است.

دسته ها:
}