لطفا صبر کنید...

فستیوال بین المللی موسیقی کلاسیک گوموشلوک Gumusluk شهر بدروم
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/31

یکی از جاذبه های تفریحی شهر بدروم در کشور ترکیه جشنواره موسیقی بین المللی کلاسیک گوموشلوک Gumusluk می باشد که همه ساله در شهر ساحلی و زیبای بدروم برگزار می شود و این جشنواره علاوه بر جذب توریست، در زمان برگزاری، موزیسین های بسیاری از سراسر دنیا برای اجرای موسیقی و یا برای تماشای اجراهای زیبای سایر موزیسین های مشهور که از ترکیه و یا سایر کشور های دنیا در این فستیوال بین المللی با شکوه شرکت می کنند.

فستیوال بین المللی موسیقی کلاسیک گوموشلوک Gumusluk شهر بدروم

تاریخچه و نحوه برگزاری فستیوال بین المللی موسیقی کلاسیک گوموشلوک

این جشنواره با شکوه بین المللی موسیقی کلاسیک که همه ساله در شهر بدروم برگزار می‌شود ، برای نخستین بار در سال 2004 با حضور موزیسین های مشهور برگزار شد که به طور میانگین دو ماه به طول می انجامد به همین دلیل فستیوال بین المللی موسیقی گوموشلوک یکی از طولانی ترین جشنواره هایی است که در ترکیه برگزار می‌شود و شامل برگزاری اجراهایی در حدود نوزده کنسرت در هر دوره می شود که توسط موزیسین های مشهور سراسر دنیا اجرا می گردد، همچنین مستر کلاس های موسیقی نیز در این جشنواره برای ساز های مختلف برگزار می شود و جالب توجه است که برخی اجراهای دانشجویی نیز در این جشنواره صورت می پزیرد.

فستیوال بین المللی موسیقی کلاسیک گوموشلوک Gumusluk شهر بدروم

این فستیوال باشکوه بین المللی که در سواحل جنوب غرب ترکیه برگزار می گردد فرصتی مناسب را فراهم می آورد تا بسیاری از نوازندگان مشهور بین المللی در طول برگزاری این فستیوال با هم ملاقاتی داشته باشند که شاید در این ملاقات فرصتی پیش بیاید تا با هم آشنا شده و برنامه ریزی هایی برای همکاری های  موسیقیایی در آینده با هم داشته باشند و سبب خلق آثاری جدید نیز بشوند. این فستیوال توسط Eren Levendoglu که از فارغ التحصیلان موسیقی است کارگردانی و کنترل می شود.

فستیوال بین المللی موسیقی کلاسیک گوموشلوک Gumusluk شهر بدروم

شرکت کنندگان این فستیوال از 20 کشور مختلف به شهر بدروم سفر می کنند و جالب توجه این که اکثر آنان از میان جوانان هستند. در هر دوره از این فستیوال در هر سال به طور میانگین 15000 مهمان‌ این فرصت را پیدا می کنند که این فستیوال زیبا را تماشا کنند، در این فستیوال بخش های مختلفی برای ساز ها و اجراها وجود که دارد که شامل اجراهای: پیانو، ویولون، ویولون سل، فلوت، چنگ، گیتار، ارکستر، آواز خواندن و غیره می باشد.

فستیوال بین المللی موسیقی کلاسیک گوموشلوک Gumusluk شهر بدروم

در طول دوره دو ماهه این فستیوال، علاوه بر برنامه‌های اصلی جشنواره که شامل اجرا های گروه های موسیقی و اجرای اساتید موسیقی سراسر دنیا می شود، رویدادهای دیگر نیز در طول این جشنواره برگزار می‌ گردد که از جمله آن ها اجرای برنامه گروه های جاز ترکی است که از بخش های جذاب این فستیوال موسیقی به شمار می رود. فستیوال بین المللی موسیقی گوموشلوک از نظر مالی از طرف شرکت‌هایی همچون: بانک دنیز و شرکت‌ بوش و غیره حمایت مالی می‌شود.

فستیوال بین المللی موسیقی کلاسیک گوموشلوک Gumusluk شهر بدروم

کلمات جستجو شده:

فستیوال بین المللی موسیقی کلاسیک گوموشلوک Gumusluk شهر بدروم, جاذبه های تفریحی شهر بدروم, موزیسین های مشهور ترکیه, تاریخچه و نحوه برگزاری فستیوال بین المللی موسیقی کلاسیک گوموشلوک, طولانی ترین جشنواره هادر کشور ترکیه, سواحل جنوب غرب ترکیه, گروه های جاز ترکی,
بانک دنیز, شرکت‌ بوش,

دسته ها:
}