لطفا صبر کنید...

فروشگاه کتاب شکسپیر و دوستان خاص ترین فروشگاه وارنا
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/25

شهر وارنا، شهری ساحلی به همراه فروشگاه های متعدد است که علاوه بر جاذبه های تاریخی و تفریحی آن، مکان هایی برای خرید و دیدن از وسایل خاص و زیبای بلغاری وجود دارد که می تواند جذابیت خاصی برای بازدیدکنندگان داشته باشد. یکی از خاص ترین مکان های این شهر، فروشگاه کتاب شکسپیر و دوستان (Shekespeare & Friends) است که با دارا بودن هزاران کتاب قدیمی و جدید به زبان های مختلف دنیا ، برای بسیاری از گردشگران جذابیت خاصی دارد. این فروشگاه به عنوان معروف ترین فروشگاه کتاب وارنا دارای طیف گسترده ای از کتاب های چاپ جدید به زبان های انگلیسی، روسی، آلمانی، فرانسوی، هلندی، ایتالیایی، اسپانیایی و بلغاری است.

فروشگاه کتاب شکسپیر و دوستان خاص ترین فروشگاه وارنا

فروشگاه کتاب شکسپیر و دوستان خاص ترین فروشگاه وارنا

این فروشگاه به عنوان یک کتاب فروشی انگلیسی مستقل در شهر وارنا به شمار می رود. این در حالی است که فروشگاه شکسپیر و دوستان حدود هشت سال پیش در این شهر و در ساحل دریای سیاه تاسیس شد و به محلی برای سحر و جادوی تمامی علاقه مندان به کتاب تبدیل گشت. این فروشگاه کار خود را به عنوان یک کتابفروشی با کتاب های انگلیسی در همه زمینه ها از جمله کتاب های رمان، کتاب های ادبیات انگلیسی، کتاب های مکالمه و بسیاری از کتاب های انگلیسی دیگر شروع کرد؛ اما علاوه بر این کتاب های انگلیسی به فروش کتاب ها و متون گسترده ای در زبان دیگر همچون بلغاری، نروژی، دانمارکی، هلندی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی و روسی نیز پرداخت.

فروشگاه کتاب شکسپیر و دوستان خاص ترین فروشگاه وارنا

فروشگاه کتاب شکسپیر و دوستان خاص ترین فروشگاه وارنا

اگر شما یک کتاب با هر عنوانی را بخواهید، حتی اگر این کتاب در فروشگاه شکسپیر و دوستان(shekspeare & friends) نیز موجود نباشد، این کتابفروشی سفارش شما را طی ده روز کاری برای شما فراهم می کند. این فروشگاه بیشتر از یک کتابفروشی ساده است؛ در این مکان نشست های بین الملی برای آشنایی با فرهنگ ها و ارتباطات مختلف دیگر کشور ها برگزار می شود که برای ارتباط مردم با فرهنگ های دیگر بسیار کمک کننده بوده است.

فروشگاه کتاب شکسپیر و دوستان خاص ترین فروشگاه وارنا

این فروشگاه با کتاب های بسیاری که بر روی قفسه های چوبی چیده شده اند و یک میز گرد کوچک که وسط فروشگاه قرار دارد که میتوان کنار آن ساعات ها کتاب ها و مجله های هفتگی یا ماهانه را مطالعه کرد، با پوستر هایی که به نقل قول از کتاب های مختلف پرداخته است، یک محیط آرامش بخش و دوستانه را برای بازدیدکنندگان به همراه می آورد.

مالک این فروشگاه زمانی که به شهر وارنا مهاجرت می کند احساس خلاء در وجود یک فروشگاه کتاب انگلیسی کرده و با علاقه بسیاری که به کتاب و کتاب خوانی داشته است تصمیم به افتتاح یک فروشگاه کتاب انگلیسی زبان می کند. او در ابتدا ده هزار جلد کتاب از کشور انگلستان خریداری می کند و سپس چندین جلد کتاب به زبان دیگر نیز خریداری می کند و در این کتابفروشی به فروش می گذارد.

فروشگاه کتاب شکسپیر و دوستان خاص ترین فروشگاه وارنا

یکی از دلایل خاص بودن این فروشگاه به نسب دیگر کتابفروشی ها وجود یک گردهمایی در روز های چهارشنبه به همراه سرو چای است که در آن همه مردم می توانند حضور داشته باشند تا درباره کتاب های مختلف صحبت کنند و به این ترتیب فروشگاه به محلی فرهنگی برای همگان تبدیل شده است.

کلمات جستجو شده:

فروشگاه کتاب شکسپیر و دوستان خاص ترین فروشگاه وارنا, جاذبه های تاریخی و تفریحی شهر وارنا, خاص ترین مکان های شهر وارنا, معروف ترین فروشگاه کتاب وارنا, ساحل دریای سیاه, فروشگاه کتاب انگلیسی زبان,

دسته ها:
}