لطفا صبر کنید...

فروشگاه کاراتازلار | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/27

فروشگاه کاراتازلارسیز Karataslar Ceyiz که به فروشگاه جهیزیه نیز معروف است، یک فروشگاه زنجیره ای متشکل از تمام وسایل و ملزومات منزل می باشد که در نقاط مختلف شهر بدروم در کشور ترکیه به ارائه خدمات به مشتریان خود می پردازد. این فروشگاه دارای انواع و  اقسام لوازم آشپزخانه از جمله، بشقاب، قاشق، قابلمه، لیوان، فنجان، وسایل الکترونیکی همچون، مخلوط کن، سرخ کن، آبمیوه گیری و دیگر لوازم مورد استفاده در آشپز خانه است که به صورت یکجا و یا به صورت اختصاصی در بعضی از شعب این فروشگاه فروخته می شود.

فروشگاه کاراتازلار

فروشگاه کاراتازلار دارای چهار شعبه در مناطق مختلف شهر بدروم است که در شعبه مرکزی آن که در خیابان Cevat Sakir پلاک ۶۷ و شعبه دوم این مجموعه که در خیابان آتاتورک قرار دارد می توان تمام اجناس اعم از ظروف و وسایل الکترونیکی را به صورت یکجا یافت، اما دو شعبه دیگر این مجموعه به صورت خاص به فروش اجناس می پردازند.

فروشگاه کاراتازلار

شعبه ی سوم این فروشگاه که در بازار جنوبی شهر واقع شده تنها قابلمه با مارک تفال را عرضه کرده و شعبه چهارم این فروشگاه زنجیره ای که در خیابان Cevat Sakir پلاک ۷۴ قرار دارد تنها لوازم و وسایل الکترونیکی از لوازم آشپرخانه گرفته تا گوشی های موبایل را ارائه می دهد. از این رو مشتریان می توانند بدون سرگردانی برای خرید لوازم مورد نیازشان به این فروشگاه اقدام نمایند.

فروشگاه کاراتازلار

فروشگاه کاراتازلار فعالیت خود را در سال ۱۹۹۰ در شبه جزیره بدروم آغاز نموده و تا کنون در حال خدمت به مشتریان خود می باشد. در طی این سال ها مجموعه کاراتازلار بدون افت کیفیت محصولاتش و در شرایطی مطلوب با روحیه کار تیمی فوق العاده و احترام به مشتری و سلیقه او به کار خود ادامه داده است.

فروشگاه کاراتازلار

فروشگاه مذکور در جهت جلب رضایت مشتریان خود با برند ها و مارک ها معروف دنیا و برند های صاحب نام ترکی قرار داد بسته که از آن جمله می توان به برند های تفال، تاک، جومبو، برون، فقیر، حصار، آلیردیز، کاراجا، یوفو، مولینکس و صد ها برند مطرح دیگر اشاره کرد.

فروشگاه کاراتازلار

محصولات این فروشگاه به طور کلی در پانزده هزار نوع و شاخه دسته بندی می شود که با بهترین شرایط، چیدمان ها و دکوراسیون برای عرضه به مشتری قرار گرفته اند. در حال حاضر یکی از راه های ارتباطی که به معرفی محصولات این مجموعه می پردازد ، سایت اینترنتی آن است که می توان قبل از خرید و حضور در فروشگاه و در کوتاه ترین زمان از وجود محصول مورد علاقه خود اطمینان حاصل کرد. این فروشگاه سعی دارد تا سایت خود را روز به روز جامع تر کرده و در جهت بهبود خدمات گام های بلندتری را بردارد.

فروشگاه کاراتازلار

در این سایت شما می توانید با قیمت ها و تمامی ویژگی های اجناس، میزان تخفیف، طرز کار با این لوازم و دیدن یک ویدیو از محصول مورد نظر خود آشنا شده و سپس برای خرید و مراجعه به شعبات مختلف فروشگاه بنا به نیازتان اقدام نمایید. این فروشگاه با ارائه محصولات جدید و به روز می تواند بهترین انتخاب برای خرید لوازم منزل بدون نگرانی از در دسترس بودن تکنولوژی روز دنیا باشید.

کلمات جستجو شده:

فروشگاه کاراتازلار, فروشگاه معروف جهیزیه در کشور ترکیه, نقاط مختلف شهر بدروم, خیابان Cevat Sakirدر کشور ترکیه, خیابان آتاتورک, شبه جزیره بدروم, برند ها و مارک ها معروف دنیا, سایت اینترنتی فروشگاه کاراتازلار, ویژگی های اجناس فروشگاه کاراتازلار

دسته ها:
}