لطفا صبر کنید...

مرکز خرید Midtown در بدروم به همراه آدرس و تصاویر | Midtown Shopping Center
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/28

شهر ساحلی بدروم در کشور ترکیه با داشتن مناطق دیدنی، آثار باستانی و جاذبه های گردشگری بسیار امروزه به یکی از مهم ترین شهر های گردشگری ترکیه بدل شده و روز به روز به محبوبیت آن در میان گردشگران داخلی و خارجی اضافه می شود. در این میان امکانات رفاهی و گردشگری بسیاری وجود دارد که می تواند سفر لذت بخش تری را برای مسافران رقم زند. از جمله این امکانات، فروشگاه های مدرن شهر بدروم است که تمام نیازهای گردشگران را پاسخگو است. از این رو یکی از بزرگترین و مجهز ترین مراکز خرید شهر، فروشگاه مرکز شهر Midtown Shopping Center می باشد. این مرکز خرید که توسط شرکت Karakaya  و در مساحتی بالغ بر ۷۷ هزار و پانصد متر مربع در مرکز شهر بدروم ساخته شد.

ویدیو معرفی مرکز خرید Mitdown بدروم

فروشگاه مرکز شهر Midtown Shopping Center در بدروم

فروشگاه مرکز شهر Midtown Shopping Center در بدروم

این فروشگاه به طور کلی در میان مراکز دیگر شبه جزیره همچون مدارس، بیمارستان ها ، دانشگاه ها قرار گرفته و می تواند برای همه اقشار جامعه یک مکان در دسترس باشد. اولین مرحله ساخت و ساز این فروشگاه در ۲۶ آگوست سال ۲۰۱۱ شروع شد و مساحتی بالغ بر پانزده هزار متر مربع را در بر گرفت. مرکز تجاری میدتوون Midtown Shopping Center  به عنوان یک فروشگاه بزرگ به هدف تغییر روش و سبک زندگی در این منطقه ساخته و در ۲۸ ژوئن سال ۲۰۱۲ به بهره برداری رسید.

آدرس مرکز خرید Midtown بدروم روی نقشه

آدرس : Cumhuriyet Caddesi Kemer Mevkii No:6 | Ortakent Bodrum, 48400 MuğlaOrtakent 48420, Turkey

فروشگاه مرکز شهر Midtown Shopping Center در بدروم

مرکز تجاری میدتوون Midtown Shopping Center در وسیع ترین منطقه باز شهر در کنار جاده اصلی به عنوان یک مرکز تجاری مستقل و با موقعیتی استراتژیک ساخته و شروع به کار کرد. این مرکز با داشتن مغازه ها و فروشگاه های متعدد و زمین بازی کودکان، سینما، سوپر مارکت ، پارکینگ رو باز و سر پوشیده سعی در آن داشته تا همه نیاز های مشتریان خود را پاسخگو باشد.

فروشگاه مرکز شهر Midtown Shopping Center در بدروم

مساحت کلی این مجموعه هفتاد و هفت هزار و پانصد متر است که دو هزار متر آن برای دو سینما و منطقه بازی کودکان، پانزده هزار متر آن برای بازار و مغازه ها، هشت هزار متر مربع آن به هایپر مارکت و هزار و صد متر آن به پارکینگ سر پوشیده و روباز و بقیه مساحت این ساختمان به کافه ها رستوران های بین الملی این مجموعه اختصاص داده شده است. این مرکز خرید با معماری منطبق بر ساختار جوی و شرایط محیط زیستی بدروم بزرگ ترین مرکز تجاری این شهر به شمار می رود که با داشتن محصولاتی با انواع برند و مارک مختلف نیاز های زن و مرد و بزرگ و کوچک را فراهم کرده است.

فروشگاه مرکز شهر Midtown Shopping Center در بدروم

این مرکز با داشتن انواع لباس، کیف و کفش، وسایل منزل، لباس و لوازم کودکان، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم الکترونیکی، سوغاتی و کادو، ساعت و بسیاری از اجناس زیبا و با کیفیت دیگر همه سلیقه ها تحت پوشش قرار می دهد. مرکز تجاری مید توون Midtown Shopping Center با برگزاری برنامه های سرگرم کننده از جمله جزیره ماجراجویی که برای کودکان زیر یک سال طراحی شده و با بازی و سرگرمی در این مکان به انجام مسابقاتی نیز می پردازند که نه تنها برای کودکان بلکه برای بزرگسالان نیز بسیار جذاب و سرگرم کننده است. علاوه بر این جزیره زمین های بازی نیز برای بزرگسالان وجود دارد که در آن می توانند آدرنالین خون خود را بالا ببرند.

فروشگاه مرکز شهر Midtown Shopping Center در بدروم

فروشگاه مرکز شهر Midtown Shopping Center در بدروم

کلمات جستجو شده:

فروشگاه مرکز شهر Midtown Shopping Center در بدروم, شهر ساحلی بدروم, جاذبه های گردشگری بدروم, مهم ترین شهر های گردشگری ترکیه, بزرگترین و مجهز ترین مراکز خرید شهر بدروم, مرکز تجاری میدتوون, بزرگ ترین مرکز تجاری بدروم,

دسته ها:
}