لطفا صبر کنید...

فروشگاه مرکزی کودک دتسکای میر مسکو | مراگز خرید مسکو
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/03/09

مرکز خرید دتسکای میر یا دنیای کودک یکی از برندهای مشهور در روسیه با 50 سال سابقه فعالیت است که در حال حاضر تبدیل به یک شبکه زنجیره ای از فروشگاه های کودکان می باشد. در طول سال های متمادی از تشکیل این شبکه سنت های خاصی برای اجازه به پیشرفت و شکوفایی نسل جدید جوانان مسکو و دیگر شهر های روسیه داده شد؛ ترکیبی از سنت و میل برای توسعه و افزایش اعتبار مرکز خرید توسط  این جوانان و به وجود آوردن فروشگاه های زنجیره ای برایی کودکان قرن 21 که بتواند پاسخگوی نیازهای آن ها باشد.

فروشگاه مرکزی کودک دتسکای میر مسکو

فروشگاه کودکان دتسکای یک مجموعه منحصر به فرد برای تمام اعضای خانواده، به خصوص کودکان می باشد که می توانند اوغات فراغت خود را در آنجا بگذرانند. این مرکز خرید دارای طیف گسترده ای از کالاها و خدمات برای کودکان است و فروشگاهی افسانه ای برای کودکان در مسکو به شمار می رود.

فروشگاه مرکزی کودک دتسکای میر مسکو

مساحت کل این مجموعه در حدود 73000 متر مربع می باشد که 20 درصد از کل مساحت آن به تفریح و سرگرمی های آموزشی، اولین سینمای کودکان، سالن برگزاری کنسرت و تئاتر اختصاص داده شده است.

فروشگاه مرکزی کودک دتسکای میر مسکو

از جمله برند های پیشروی حاضر در این مرکز خرید می توان به Hamlays toy Shop  ،Malenkaya Ledi ،Plician ، Gulliver ،Baba Kids ،Saneta ،Okaidi و مارک های دیگر اشاره کرد. قسمت ورودی این فروشگاه مخصوص برگزاری رویدادهای کودک و نوجوان می باشد.

فروشگاه مرکزی کودک دتسکای میر مسکو

این مرکز خرید به عنوان محیطی آموزشی و سرگرمی، این اجازه را به بازدیدکنندگان می دهد تا علاوه بر خرید، به شرکت در فعالیت های آموزشی و سرگرمی نیز بپردازند. در این مرکز خرید فضایی بالغ بر 3 هزار متر مربع یعنی در حدود 10 درصد از کل فضای مفید، به کافه و رستوران اختصاص داده شده است. در قسمت مرکزی این مجموعه، فروشگاه اسباب بازی Hamleys World که از آن بعنوان بزرگترین فروشگاه اسباب بازی درتمام اروپا یاد می شود و به عنوان فروشگاه اصلی مرکز خرید دتسکای به شمار می رود.

فروشگاه مرکزی کودک دتسکای میر مسکو

دومین فروشگاه بزرگ و معتبر این مجموعه، فروشگاه کفش کودک و پس آن در رتبه سوم فروشگاه سیسمونی و لوازم مادر است. در کنار این فروشگاه ها، فروشگاه گالری مد کودک قرار دارد که یکی از خاص ترین گالری های مد کودک در مسکو می باشد. علاوه بر این ها، فروشگاه های لوازم التحریر و وسایل ورزشی نیز در این مجموعه قرار دارد.

فروشگاه مرکزی کودک دتسکای میر مسکو

طبقه ششم این فروشگاه به سینما و سالن تئاتر کودکان و یک رستوران به مساحت 1000 متر مربع اختصاص داده شده است. طبقه هفتم، فروشگاه های اصلی پوشاک کودکان و همچنین برگزار کننده نمایشگاه های موضوعی کودکان که علاوه بر مرکز تئاتر در تمامی راهرو ها و قسمت های مختلف این مجموعه برگزار می شود. در کنار این ها می توان به فروشگاه های دیگری همچون Kidburg Career City  و سوپرمارکت Azbuka  نیز اشاره کرد.

فروشگاه مرکزی کودک دتسکای میر مسکو

در این مرکز خرید گالری های خرده فروشی نیز وجود دارد که از آن جمله می توان از Malenkaya Lady ،Pelican ،Gulliver ،Senata و مغازه هایی برای مادران آینده نام برد. تعداد کل فروشگاه های مرکز خرید دتسکای میر 230 واحد می باشد. این مرکز در نزدیکی هتل های معروفی همچون Alexander Blok ،Mercure Arbat Moscow، Na Kransnoy و Rosso Balt hotel قرار دارد.

کلمات جستجو شده:

فروشگاه مرکزی کودک دتسکای میر مسکو, برندهای مشهور در روسیه, فروشگاه کودکان دتسکای,  بزرگترین فروشگاه اسباب بازی در اروپا , سوپرمارکت Azbuka, گالری های خرده فروشی  دتسکای میر, هتل  Na Kransnoy,
هتل Mercure Arbat Moscow, هتل Rosso Balt hotel

دسته ها:
}