لطفا صبر کنید...

فروشگاه سوغات سنت پترزبورک | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/11

فروشگاه سوغات سنت پترزبورک » سفر به سنت پترزبورگ و دیدن مناظر تاریخی و طبیعی آن به طبع نیاز به خرید یک یادگاری برای به یاد آوردن خاطرات خوش سفر دارد. از سوغات های این شهر می توان به صنایع دستی، جواهرات، یک عروسک روسی و یا تخم مرغ می باشد. در این شهر فروشگاه ها و مغازههای بسیاری به فروش انواع سوغاتی های این کشور می پردازند. خرید یک سوغات مناسب در بین طیف گسترده ای از محصولات، به چالشی بزرگ برای گردشگران تبدیل می شود. سنت پترزبورگ شهری که مانند سرزمین عجایب سوغات ها است و اجناس بسیاری برای خرید در آن وجود دارد.

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

فروشگاه سوغات سنت پترزبورک

در این فروشگاه ها طیف گسترده ای از اجناس با قیمت های متفاوت و با کیفیت وجود دارد که می تواند حق انتخاب بیشتری به گردشگران بدهد . در این شهر فروشگاه های مختلفی برای خرید سوغاتی وجود دارند از جمله آن ها می توان از فروشگاه هرمیتیج ، بوسکو، لوموسوف و پلاتکی نام برد. ساعت کاری فروشگاه هریتیج از 9 صبح تا 9 شب، فروشگاه بوسکو از ساعت 10 صبح تا 9 شب، فروشگاه لوموسوف از ساعت 10 صبح تا 10 شب و فروشگاه پلاتکی از 10 صبح تا 10 شب می باشد.

فروشگاه سوغات سنت پترزبورک

در این فروشگاه ها می توان صنایع دستی روسی،انواع عروسک های معروف ماتروشکا، جواهرات ساخته شده با کهربا و انواع نقاشی را یافت. در این میان، فروشگاه بوسکو ارائه دهنده انواع لباس های ورزشی و لباس های المپیک از جمله تیشرت، کلاه، بلوز، کیف های ورزشی و اجناس مرقون به صرفه دیگر است.

فروشگاه سوغات سنت پترزبورک

فروشگاه لومونوسف مشغول به عرضه انواع چینی ساخته شده توسط کارخانه لومونوسف که در سال 1744 برای ساخت چینی های خانواده سلطنتی تاسیس شد می باشد. علاوه بر ظروف چینی، کارد و چنگال های زیبای ساخته شده توسط این کارخانه نیز سوغاتی عالی می تواند باشد.

فروشگاه سوغات سنت پترزبورک

اگر به دنبال داشتن یک روسری گلدار روسی هستید باید به فروشگاه پلاتکی سری بزنید تا انواع این روسری های زیبا و معروف در سطح جهان را بیابید. همچنین این فروشگاه عرضه کننده انواع شال گردن مردانه و زنانه و رومیزی های رنگارنگ با جنس ابریشم، پشم و پنبه است.

فروشگاه سوغات سنت پترزبورک

در کنار این مراکز فروشگاه های رو بازی نیز برای خرید وجود دارند؛ از جمله این فروشگاه ها می توان به فروشگاه رو باز نوسکی در خیابان کاترین و و رو به روی کلیسای کاتولیک اشاره کرد که در قرن 18 شروع به کار کرده است.

فروشگاه سوغات سنت پترزبورک

دیگر فروشگاه روباز سوغاتی، در نزدیکی کانال گریبودیو قرار دارد. در این فروشگاه شما می توانید بر روی قیمت اجناس چانه بزنید تا با قیمتی مناسب سوغاتی خاصی همچون یونیفرم سربازان شوروی، قاشق های لاکی، صفحه شطرنج، کلاه خز دار روسی و بسیاری از اجناس خاص دیگر را در این فروشگاه خریداری کنید.

فروشگاه سوغات سنت پترزبورک

مرکز خرید جیستینی دیور یکی از قدیمی ترین مراکز خرید شهر سنت پترزبورگ به شمار می رود که فعالیت خود را در سال 1757 آغاز کرده و بهترین فروشگاه برای خرید کلاه های خز دار، محصولات چرمی، صنایع دستی و کیف و لباس است. مراکز خرید و فروشگاه های رو باز در شهر سنت پترزبورگ، فروشندگانی با تسط به زبان انگلیسی دارند تا بتوانند نیاز های گردشگران خارجی را پاسخ گو باشند.

فروشگاه سوغات سنت پترزبورک

راهنمای سفر به سن پترزبورگ

کلمات جستجو شده:

فروشگاه سوغات سنت پترزبورک, مناظر تاریخی و طبیعی سنت پترزبورگ, سرزمین عجایب سوغات ها, فروشگاه هرمیتیج سنت پترزبورگ, فروشگاه بوسکو سنت پترزبورگ, فروشگاه لوموسوف سنت پترزبورگ, فروشگاه پلاتکی سنت پترزبورگ, ساعت کاری فروشگاه هریتیج, ساعت کاری فروشگاه بوسکو, ساعت کاری فروشگاه لوموسوف
ساعت کاری فروشگاه پلاتکی, کارخانه لومونوسف, فروشگاه رو باز نوسکی, خیابان کاترین, کلیسای کاتولیک, کانال گریبودیو , مرکز خرید جیستینی دیور,
 

دسته ها:
}