لطفا صبر کنید...

فروشگاه رام Ram store | معرفی مراکز خرید مسکو
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/09

فروشگاه رام Ram store که در سال 2005 فعالیت خود را به عنوان بخشی از Migros آغاز کرد، یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای در ضمینه ی خرده فروشی یا سوپر مارکت در جهان است. این فروشگاه در طی ده سال اخیر قادر بوده که به موفقیت های چشم گیری دست یابد و اکنون در شش شهرستان مختلف دارای 20 سوپر مارکت بزرگ است. در ژوئن سال 2005 اولین سوپر مارکت رام استور در اسکوییه افتتاح و پس از آن در دیگر شهرها از جمله مسکو به فعالیت پرداخت.

فروشگاه رام Ram store

رام استور اکسپرس به منظور رفع نیازهای شهروندان قادر است مزایا و تخفیف های ویژه ای را به شهروندان ارائه دهد و به دلیل کیفیت بالای محصولات و قیمت های پایینی که دارد می تواند مکانی مناسب برای خرید های روزمره ی شما در سفر به مسکو باشد. امروزه 600 نفر در فروشگاه های رام استور به کار مشغول هستند و سرمایه گذاران بسیاری هر روزه به این مجموعه ی گسترده افزوده می شوند و همین امر نشان از کیفیت و محبوبیت فروشگاه های زنجیره ای رام استور در سر تاسر اروپا دارد. در طی ده سال گذشته این فروشگاه قادر به کسب گواهینامه های ایزو 9001 و HACCP سرمایه گذاری شده است.

فروشگاه رام Ram store

فروشگاه رام Ram store

یکی از ابداعات ویژه ی فروشگاه رام استور نوع کیفیت و نوع بسته بندی محصولات پروتئینی از جمله گوشت است. در این نوع بسته بندی رام استور از تکنیک جدیدی استفاده کرده که کاملا طبیعی بوده و نه تنها از بافت گوشت ها محافظت می کند بلکه هیچ گونه مواد شیمیایی مضری در آن وجود نداشته و گوشت هیچ گونه تغیر شیمیایی یا فیزیکی نمی کند و خطری برای سلامت فرد نخواهد داشت.

علاوه بر تمام این ها در فروشگاه رام استور شما هر روز قادر به خرید گوشت تازه هستید، گوشت های فروشگاه رام استور همیشه قطعه قطعه شده و آماده هستند و شما می توانید بدون صرف وقت اضافی قطعات مورد نظر خود را انتخاب کنید و نیز بسته بندی آن به قدری دقیق است که به راحتی در سبد دیگرکالاهای شما قرار می گیرد، بدون آن که رطوبت داشته باشد و یا چکه کند. اصولا گوشت های بسته بندی شد ه تا یک یا نهایتا دو روز تازه باقی می مانند، اما بسته بندی محصولات رام استور به شیوه ایست که تاریخ انقضای محصولات را بالاتر برده و گوشت در مدت زمان بالاتری تازه می ماند.

فروشگاه رام Ram store

فروشگاه رام Ram store

تمام مشتریان قادر هستند تا انتقادات و پیشنهادات و یا شکایات خود از مجموعه ی رام استور را با شماره ی 8000800 در میان بگذارند، تماس با مرکز رام استور در هر کجای اروپا رایگان بوده و از نکات جالب توجه آن این است که تماس ها مستقیما توسط مدیر کل مجموعه ی رام استور برسی می شود که این نشان از حسن نیت و مشتری مداری این مجموعه ی محبوب به شمار می رود.

فروشگاه رام Ram store

نکته ی پایانی در رابطه با این فروشگاه آن است که هر روزه قبل از باز شدن درب فروشگاه ها، کلیه ی محصولات توسط ناظرین کیفی چک می شوند و همین امر کمک شایانی به گستردگی و بهبود روز افزون محصولات این مجموعه می کند.

کلمات جستجو شده:

فروشگاه رام Ram store,  سوپر مارکت رام استور در اسکوییه, رام استور اکسپرس, گواهینامه ایزو 9001 ,  گواهینامه HACCP,

دسته ها:
}