لطفا صبر کنید...

فروشگاه الیزووسکی Eliseevskiy
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/03/08

فروشگاه الیزووسکی » از فوریه ی سال 2005 فروشگاه Eliseevskiy در مالکیت مشترک شبکه های تجاری "Alye Parusa" و "CJSC" بوده است. در طی یک سال همیشه در تمام فروشگاه های این مرکز 10 درصد تخفیف وجود دارد و همین امر این فروشگاه را از باقی فروشگاه ها متمایز کرده و شما می توانید تمام مبالغ خرید های خود را از طریق کارت های بانکی مانند امریکن اکسپرس، ویزا، ویزا الکترون، مستر کارت و غیره پرداخت کنید. در فضای داخلی این مرکز موزه ای وجود دارد که مجموعه ی باشکوهی از مقالات مختلف در رابطه با تولیدات مواد غذایی و شبکه های تجاری و نیز بخش عمده ای از سوغاتی های گران قیمت روسیه در آن وجود دارد که مورد استقبال بازدید کنندگان بسیاری است.

فروشگاه الیزووسکی Eliseevskiy

در این فروشگاه مجموعه ی عظیمی از نان، کیک، کیک های فانتزی دست ساز، شیرینی های سنتی و مقدار زیادی از غذاهای آماده ی تهیه شده با دستور العمل های خاص اروپایی،آسیایی و همچنین غذاهای روسی نظیر کپور پخته، مرغ رول با آلو و پنیر، قارچ ترشی، ماهی غزل آلا وغیره وجود دارد. بسیاری از مردم هر روزه از کشورها و شهر های مختلف به اینجا می آیند و علاوه بر خرید کردن مشتاق آموزش در این مرکز نیز هستند.

فروشگاه الیزووسکی Eliseevskiy

این فروشگاه در سال 1901 افتتاح شد و از آن روز به بعد به عنوان بزرگ ترین و معروف ترین فروشگاه مواد غذایی مسکو به شمار می رود که به افتخار صاحب سابق و میلیونر خود به نام Eliseevsky مشهور شد و البته که یکی دیگر از عمده دلایل شهرت این فروشگاه، معماری بی نظیر به سبک باروک و دکوراسین  لوکس آن بود که متشکل از لوستر های ایتالیایی و در سبک نئو باروک بود.

فروشگاه الیزووسکی Eliseevskiy

خانه ای که در آن فروشگاه الیسیواسکای به وجود آمد، دارای بیوگرافی خاص و جالب توجهی است؛ ماتوی کازاگوف معمار در پایان قرن 18 وزیر امور خارجه ی اکاترینا بود تصمیم به ساخت کاخی منحصر به فرد برای همسر زیبای خود kozitzkaya می کند و پس از مرگ او این قصر به شاهزاده Beloselskaya-Belozerskaya تعلق می گیرد. در سال 1824 شاهزاده Zinaida Volkonskaya که نوه ی Kozitzkaya بود تصمیم به گرد آوری بسیاری از هنرمندان و شاعران معروف در یکی از سالن های این قصر را می گیرد و آثار هنری بسیاری را در آن سالن جمع آوری می کند.

فروشگاه الیزووسکی Eliseevskiy

در پایان قرن نوزدهم  قصر توسط تاجری به نام رضا حیدری خریداری و پس از آن فروشگاه های طبقه ی زیرزمین آن افتتاح شد که Eliseev نام گرفت و پس از آن نیز بخش فروش مواد غذایی به آن افزوده شد که در مراسم افتتاح آن فعالان سیاسی و کشیش ها و خدمه ی کلیسا حضور داشتند.

فروشگاه الیزووسکی Eliseevskiy

پس از انقلاب نیز این فروشگاه محبوبیت خود را از دست نداد و دیوار های آن توسط هنرمند الکساندر رومانوف آراسته شد که وی در طرح های خود از تصاویر صاحبان اولیه ی این قصر بهره برد . در سال 2004 یک بازسازی جدی در این فروشگاه صورت گرفت و بخش های مدرن و صنعتی بسیاری به آن افزود شد.

فروشگاه الیزووسکی Eliseevskiy

کلمات جستجو شده:

فروشگاه الیزووسکی Eliseevskiy, شبکه تجاری Alye Parusa, شبکه  تجاری CJSC, کارت بانکی امریکن اکسپرس, کارت بانکی ویزا الکترون, غذاهای روسی, بزرگ ترین فروشگاه مواد غذایی مسکو ,  فروشگاه الیسیواسکای, امور خارجه ی اکاترینا , فروشگاه Eliseev,

دسته ها:
}