لطفا صبر کنید...

یاروسلاول شهر میزبان مسابقات جام جهانی فوتبال 2018
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/01/18

یاروسلاول Ярославль Yaroslavi بااینکه شهر شناخته‌ شده‌ای در روسیه محسوب می‏ شود اما متأسفانه برای مردم جهان برخلاف شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ به‌خوبی معرفی نشده است. برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال 2018  در این شهر، فرصت مناسبی را برای این شهر رقم زده تا خود را به خوبی به جهانیان معرفی کند.

در یاروسلاول دو فرودگاه بین‌المللی بزرگ وجود دارد که از این طریق گردشگران می‌توانند وارد یاروسلاول شوند. راه اصلی دسترسی به یاروسلاول از طرف مسکو و سنت پترزبورگ است، همچنین گردشگران برای ورود به این شهر نیاز به ویزا دارند.

صومعه‌ی یاروسلاول Monastery Of The Transfiguration

صومعه ی یاروسلاول قدیمی ترین ساختمان باقی مانده از سال 1516 است. مهمترین عناصر اطراف صومعه رودخانه و کلیسای Transfiguration هستند. این صومعه ی زیبا در قرن دوازدهم تاسیس و یکی از صومعه‌های غنی‌شده و ثروتمند قرن شانزدهم در روسیه محسوب می‏ شود.

یاروسلاول

موزه‌ی موسیقی و زمان Music & Art

 مجموعه‌ای از وسایل موزیسین قدیمی Mostoslavsky  ازجمله ساعت و آلات موسیقی، همچنین مجموعه ای بی نظیر از زنگها و سازهای موسیقی از آثار ارزشمندیست که در موزه‌ی هنر و زمان نگهداری می‌شود .این مکان قطعا برای دوست داران موسیقی و هنرمندان دیگر بسیار جذاب خواهد بود.

کلیسای جان بپتیست John Baptist در Tolchkovo

این کلیسا نقطه ی اوج  معماری یاروسلاول است. دیوار ها و جداره های گنبد آن از کاشی های غنی شده ساخته شده، که جلوه‏ی خاص و زیبایی را به این بنای ارزشمند بخشیده‏اند. متأسفانه حضور بخش‌های صنعتی در اطراف این کلیسا، موجب آلوده شدن و دلسردی مردم نسبت به این اثر تاریخی و مذهبی شده، همچنین قابل ذکر است که کلیسای John Bapitist از قرن هفده‏ام مورد حمایت یونسکو قرارگرفته است.

کلیسای الیاس پیامبر

زیباترین و پرافتخارترین مکان گردشگری یاروسلاول کلیسای الیاس پیامبر است. این کلیسای نفیس توسط سوتسکیا PL از فروشندگان معروف پوست در قرن 17 ساخته ‌شده است. این کلیسا از دو بخش کلیسای الیاس و شفاعت تشکیل شده و دارای نقاشی‌های دیواری با حلقه‌های طلایی درخشان است.


موزه‌ی هنر یاروسلاول

این مکان از جمله موزه های مهم در روسیه است. عمارت فرماندار سابق در قرن هجدهم ترمیم ‌شده و از قرن بیست، با یک سالن بزرگ به نمایش آثار هنری هنرمندان قرن هجدهم روسیه می‌پردازد.

موزه‌ی تاریخی یاروسلاول

این موزه یکی از قدیمی ترین موزه های روسیه و بزرگترین موزه ی یاروسلاول می‏باشد. این مکان در خانه‌ی تاجر معروف قرن نوزدهم واقع‌شده و دارای آثار تاریخی قربانیان جنگ قرن بیستم، آثار معماری معماران برجسته ی یاروسلاول و نقاشی های قرن هفدهم  است.

نمایشگاه هنر تاریخی

این ساختمان که در قرن هفدهم ساخته‌شده به نمایش آثار هنر دینی قرن 13 تا 19 می‏پردازد . همچنین مکانی بسیار مناسب برای علاقه‌مندان به هنر و تاریخ محسوب می‏شود.

 

کلیسای بشارت

کلیسای بشارت، کلیسای جامع  و اصلی در یاروسلاول از سال 1215 بوده است ، اما در سال 1937 توسط بلشویک‌ها منفجر شد و در حال حاضر به یک ساختمان مدرن تبدیل‌شده است. ساختمانی باشکوه با معماری فوق‌العاده و همچنین طبیعت بکر و زیبای اطراف آن این مکان را به محلی مناسب جهت بازدید گردشگران مبدل ساخته است.

برج Vlasyevskaya

برج عظیم Vlasyevskaya به شکل دروازه‏ای برای مراقبت از کلیسای Sign Loom در قرن 17 ساخته‌شده است.

 

کلمات جستجو شده :

صومعه‌ی یاروسلاول,برج Vlasyevskaya ,کلیسای بشارت,نمایشگاه هنر تاریخی,موزه‌ی موسیقی و زمان,کلیسای جان بپتیست,کلیسای الیاس پیامبر,موزه‌ی تاریخی یاروسلاول,یاروسلاول شهر میزبان مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 

دسته ها:
}