لطفا صبر کنید...

شعبه ی بدروم مرکز خرید ایکیا IKEA
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/03/27

مرکز خرید ایکیا (IKEA) یکی از مراکز خرید زنجیره ای بزرگ کشور ترکیه است که در زمینه لوازم منزل، لوستر و مبلمان فعالیت دارد و یکی از شعبه های آن واقع در شهر بدروم  می باشد. این مرکز خرید با چشم اندازی گسترده به جذب مشتری با ارائه اقلام با کیفیت و لوازم خانگی زیبا و مدرن  و قیمت های مقرون به صرفه می پردازد. مرکز خرید زنجیره ای ایکیا در شهر هایی همچون آنکارا، ازمیر، بایرام پاشا، بورسا، بدروم و چند شهر دیگر ترکیه فعالیت دارد و به عنوان یک برند شناخته شده و در دسترس مردم، در این کشور جایگاه بخصوصی دارد. این فروشگاه با داشتن تمام لوازم و وسایل دکوراسیون منزل سعی در جلب نظر تمام سلیقه ها دارد.

شعبه ی بدروم مرکز خرید ایکیا IKEA

در این مرکز خرید، مشتریان می توانند با بیان سلایق و سبک منزل از کارشناسان ایکیا برای دریافت یک کمک حرفه ای و انتخاب وسیله مورد نظرشان اقدام نمایند تا بهترین انتخاب را داشته باشند. ایده اصلی این مجموعه تولید مبلمان و لوازم جانبی زیبا با قیمتی مناسب است که هر روز و شب در تلاش برای بهتر کردن طراحی ها و خدمات خود هستند.

شعبه ی بدروم مرکز خرید ایکیا IKEA

تاریخچه این مرکز خرید به کودکی Ingvar Kamprad باز می گردد که در سال ۱۹۳۰در حالی که ۷ ساله بود به فروش اجناسی با دوچرخه خود می پرداخت او بعد ها اجناسی را با قیمت پایین به صورت فله ای می خرید و سپس در شهر خودش به فروش می رساند. او به خرید و فروش گل، کارت تبریک، مداد و توپ می پرداخت و پس از سال ها شرکت ایکیا را پایه گزاری کرد.

شعبه ی بدروم مرکز خرید ایکیا IKEA

این مرکز خرید با ارائه امکاناتی برای مشتریان خود همچون سالن بازی کودکان، رستوران و کافه خریدی آسان را برای خانواده ها رقم زده است. در ایکیا خانواده ها می توانند در حالی که به خرید و انتخاب اجناس مورد علاقه خود می پردازد، فرزندانشان را در محیط بازی کودکان، بدون هیچ نگرانی رها کنند تا آن ها نیز از بودن در این مرکز خرید لذت ببرند.

شعبه ی بدروم مرکز خرید ایکیا IKEA

مرکز خرید ایکیا تمامی لوازم منزل و مبلمان های خود را با طراحی شبیه به چیدمان داخلی خانه تنظیم نموده تا به مشتری این فرصت بدهد همچون خانه خود بر روی مبلمان و تخت دراز بکشند، لامپ ها را روشن و خاموش کنند و ظرف ها در دست بگیرند تا میزان راحتی این لوازم و جنس ان ها را چک کرده و خریدی آسان تر و دقیق تر داشته باشند.

شعبه ی بدروم مرکز خرید ایکیا IKEA

بر روی برگه خرید تمامی جزئیات از جمله قیمت ، ابعاد محصول، نام محصول، ماده اصلی تشکیل دهنده آن و جزئیات دیگر ثبت شده است. در حالی که شما در فروشگاه به خرید مشغول هستید می توانید برای استراحت به رستوران این مجموعه رفته و از غذاهای ترکی و بین الملی آن که با قیمتی مناسب عرضه می شوند لذت ببرید.

شعبه ی بدروم مرکز خرید ایکیا IKEA

کلمات جستجو شده:

شعبه ی بدروم مرکز خرید ایکیا IKEA , مراکز خرید زنجیره ای کشور ترکیه, مرکز خرید زنجیره ای ایکیا در شهر های ترکیه, تاریخچه مرکز خرید ایکیا , غذاهای ترکی و بین الملی در رستوران مرکز خرید ایکیا,

دسته ها:
}