لطفا صبر کنید...

سیرک بزرگ مسکو | کی بریم سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/02/09

سیرک مسکو  »  از طبیعت زیبای شهر مسکو، شب های رویایی و جاذبه های گردشگری بی نظیرش که بگذریم سیرک بزرگ مسکو چیز دیگری است. یک دنیا شادی را برایتان به ارمغان می آورد. انواع نمایش های فوق العاده هیجان انگیز آکروباتیک، بندبازی، نمایش حیوانات، برنامه های پرشور و مقرون به صرفه و سرگرمی های جذاب برای خانواده ها را از نزدیک خواهید دید.

سیرک بزرگ مسکو 65 سوپر استار دارد که از جمله بهترین های روسیه و دنیای سیرک بین المللی به شمار می روند. سوپراستارهای سیرک بزرگ مسکو در دنیا نظیر ندارند. این سیرک دارای 100 تن وسیله و تجهیزات است و نمایش هایی که درطول عمرتان ندیده اید را برایتان به اجرا در می آورند. شامل بندبازان، جالب ترین دلقک ها و آکروبات کارها، مردانی که از مرگ نمی ترسند و کارهایی خارق العاده انجام می دهند و هر بیننده ای را متحیر می سازد. سیرک بزرگ مسکو آمیزه ای از برنامه های سرگرم کننده، خنددار و شادی آفرین، مهارت و استعداد است. اگرچه به ظاهر غیرممکن به نظر می رسد اما واقعی است.

  • استاس و واس

سیرک بزرگ مسکو

  • سیکتو باریرا و لوسیا

حتی بدون یک لحظه پلک زدن در پیش چشمان شما این زن لباس هایش خودبخود یکی پس از دیگری عوض می شود. آیا آن ها واقعا جادوگرند یا این وهم و خیال است؟ یک ترفند است یا تردستی؟ شما کاملا مبهوت خواهید شد.

سیرک بزرگ مسکو

  • شعبده باز

خوان پابلو مارتینز اهل مکزیک . بازیگری با استعداد درخشان که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد اکنون در سیرک بزرگ مسکو است. او به خاطر حضور در سیرک ملی سوئیس و سیرک مشهور بیلی بریتانیا شهرت زیادی دارد.

سیرک بزرگ مسکو

  • ساشا ویلیامز

او از صندلی بالا و بالاتر می رود و این درحالی است که حلقه هایی به دور تا دورش پیچیده شده اند. بدون اینکه حتی یکی از آن ها بیفتد یا تعادلش به هم بخورد بالا و بلاتر می رود. کوچکترین خطا می تواند فاجعه به بار بیاورد.

سیرک بزرگ مسکو

  • گروه تئاتر Rubtsov

آکروبات کارها از راه می رسند. اکنون وقت بهترین نمایش آکروباتی است. زمان بندی – کارگروهی و نمایشی فوق العاده زیبا به نظر می رسد که کار آسانی است اما کاری بس خطرناک و سخت است.

سیرک بزرگ مسکو

  • مرد لاستیکی

امین عبدالله فردی با استعدادهای خارق العاده، مرموز که برنامه هایش شما را مات و مبهوت می کند. در سیرک بزرگ شما گوشه ای از عجیب ترین و خارق العاده ترین شگردها را نظاره می کنید.

سیرک بزرگ مسکو

  • جهان مرگ

همانطور که فکرش را می کنید دیدنش از نزدیک رعب آور است. شما موتورسوارانی را می بینید که از جهان مرگ نمی ترسند نه یکی نه دو تا ، نه سه و نه چهار انقدر سرعتشان بالاست و بر بلندای جهان فولادی موتور سواری می کنند که واقعا به زنده ماندنشان شک می کنید؛ این پسرها شما را شگفت زده می کنند.

سیرک بزرگ مسکو

  • نوازندگان با استعداد و شگفت انگیز

نوازندگانی با دستان جادویی که شما را به وجد می آورند واقعا از شنیدن آهنگ فوق العاده مهیج آنها سیر نمی شوید. آهنگ های جدید ، آهنگ های شاد ، آهنگ های غمگین و احساسی؛ شما در این مکان شاهد بهترین های موسیقی خواهید بود.

  • بندبازی

شما در سیرک بزرگ مسکو شاهد بلندترین و طولانی ترین پرش با طناب خواهید بود. بندبازانی که از هیچ چیزی نمی ترسند.

سیرک بزرگ مسکو

برنامه سفر سیرک بزرگ مسکو:

ژوهانسبورگ - شهر کارناوال از 31 مارس2017

دوربان - در Suncoast از 3 مارس2017

بندر الیزابت - Boardwalk از 23 فوریه2017

بلوم فونتین - آسیاب بادی ( ویندمیل )  از 16فوریه2017

کیپ تاون - کنار دریا از  3فوریه2017

ژوهانسبورگ - Montecasino از 22 دسامبر2017

بهترین های روسیه,

دسته ها:
}