لطفا صبر کنید...

سواحل طلایی آنتالیا
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/04/14

هر ساله گردشگرهای بی شماری به کشور ترکیه سفر می کنند و یکی از بزرگترین جاذبه های توریستی این کشور سواحل دلنشین آن است، به خصوص سواحل شهر زیبای آنتالیا یا آب های شفاف و شن های طلایی، قابل ذکر است که مجموع طول سواحل این کشور به 640 کیلومتر می رسد.

راهنمای سفر به آنتالیا

در این مقاله به معرفی برخی از بهترین سواحل شهر آنتالیا می پردازیم.

ساحل کاپوتاس

کاپوتاس ساحلی طبیعی است که شن و ماسه های نرم و موج دریای آن بدن شما را نوازش می دهد. پس از ورود به دریا تنها با برداشتن چند قدم وارد بخش عمیق آن می شوید، بخشی عالی برای شنا کردن. آب دریا خیلی شور است و در ساحل هیچ سرویس بهداشتی یا کافه ای پیدا نمی شود. می توان خودرو یا موتور اجاره کرد و از شهر های Kas  یا Kalkan به سمت ساحل کاپوتاس که حداکثر 15 دقیقه فاصله دارد، حرکت کرد.

سواحل طلایی آنتالیا

 ساحل کنیالتی Konyaalti

ساحل کنیالتی، غرب آنتالیا، در نزدیکی آخرین ایستگاه تراموا قرار دارد. اگر خط ساحل را در کنار دریا با چشم دنبال کنید، حس می کنید این ساحل هرگز تمام نمی شود. رنگ ماسه ها مایل به خاکستری ولی به گونه ای زیبا است و در کنار این ها رستوران ها و کافه ها نیز به چشم می خورند.همچنین چشم انداز کوه های تاروس (Tarus) نمایی نفس گیر را برای شما به ارمغان می آورد.

سواحل طلایی آنتالیا

ساحل لارا Lara

هنگامی که در شهر هستید 10 مایل به سمت شرق حرکت کرده و دومین ساحل نزدیک و مشهور شهر آنتالیا را پیدا کنید. این ساحل پرچم آبی اروپا را داراست که نشان دهنده ی تمیز بودن ساحل و آب آن است.از مرکز شهر که به سمت این ساحل حرکت کنید تقریبا 45 دقیقه طول می کشد تا به این ساحل برسید.

سواحل طلایی آنتالیا

ساحل مرمرلی Mermerli

یک ساحل دنج و کوچک درست در میان شهر. ممکن است نسیم در خلاف جهت بوزد و شما نتوانید موج ها را ببینید اما آب به حدی زلال و شفاف است که می توان کف دریا را تماشا کرد. ساحل تمیز و پرسنل خونگرم شما راحتی بیشتر از قبل خشنود می کند.اگر از دروازه هادریان در ناحیه قدیمی شهر شروع به پیاده روی کنید، لازم است 3/1 مایل قدم بزنید تا به این ساحل چشمگیر برسید.

سواحل طلایی آنتالیا

سواحل طلایی آنتالیا

ساحل بی ال ام BLM

این ساحل شاید لوکس و گران باشد، اما هزینه ای که می پردازید کاملا ارزشش را دارد. این ساحل یکی از بهترین محل ها برای شنا است. همچنین غذا و آرامش و ریلکسی را که در این ساحل تجربه می کنید را از یاد نخواهید برد.در گوشه ای از ساحل یک رستوران با امکانات فراوان وجود دارد که می تواند این سفر را چندین برابر لذت بخش تر کند.

سواحل طلایی آنتالیا

ساحل اولیمپوس Olympos                    

ساحلی آرام گرفته بر بستر دریای مدیترانه، ساحلی که در صورت ورود به آن متوجه می شوید که طبیعت شما را محاصره کرده است. اگر رو به دریا بایستید، منطقه ای سبز تشکیل شده از درختان پشت سر شما را احاطه کرده و در سمت چپ و راست شما صخره هایی وجود دارند که به علت رشد زیاد گیاهان همانند تپه های سبز رنگی به نظر می رسند.تنها 15 دقیقه زمان پیاده روی از نزدیک ترین هتل به این ساحل است.

سواحل طلایی آنتالیا

سواحل طلایی آنتالیا

سواحل طلایی آنتالیا

راهنمای سفر به آنتالیا

کلمات جستجو شده:

سواحل طلایی آنتالیا, بزرگترین جاذبه های توریستی کشور ترکیه, بهترین سواحل شهر آنتالیا, ساحل کاپوتاس, ساحل کنیالتی, آخرین ایستگاه تراموا, کوه های تاروس, ساحل لارا Lara, دومین ساحل نزدیک و مشهور شهر آنتالیا, ساحل مرمرلی, دروازه هادریان, ساحل بی ال ام, ساحل اولیمپوس,

دسته ها:
}