لطفا صبر کنید...

سرزمین دلفین ها در آکولند آنتالیا
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/04/14

یکی از بهترین مکان های تفریحی برای توریست های سراسر جهان جهت گذراندن تعطیلات و خرید کشور ترکیه می باشد. این کشور دارای مکان های تفریحی بسیاری می باشد که از جمله می توان به پارک های آبی آن اشاره نمود. یک جایگزین بسیار مناسب و جذاب برای سواحل آفتابی آنتالیا، آکولند (پارک آبی) می باشد، یک مکان تفریحی محبوب که علاقه و کنجکاوی مردم محلی و هم چنین گردشگران را به خود جلب کرده است.

راهنمای سفر به آنتالیا

سرزمین دلفین ها در آکولند آنتالیا

پارک آبی آکولند ( aqualand ) آنتالیا، بزرگترین پارک آبی ترکیه است که در ساحل دریای مدیترانه و جنوب غربی آنتالیا قرار دارد. در این پارک سرسره های هیجان انگیزی با ارتفاع بسیار زیاد وجود دارد. شما در این پارک اصلا متوجه گذر زمان نمی گردید و می توانید یک روز سرشار از شادی و هیجان را همراه با دوستان و خانواده در مراکز بازی و سرگرمی رستوران ها و مراکز خرید بگذرانید.

سرزمین دلفین ها در آکولند آنتالیا

سرزمین دلفین ها در آکولند آنتالیا

پارک آبی آکولند آنتالیا دارای  7 آبشار است که به شما مقدار مناسبی از آدرنالین و سرگرمی را می دهد. برای بچه های کوچکتر نیز یک استخر کوچک با ظرفیت 650 متر مربع آب وجود دارد. بنابراین حتی کودکان نیز می توانند از یک روز فوق العاده در بهترین پارک آبی آنتالیا لذت ببرند. برای نوجوانان، آبشارهایی مانند”Kamikaze "و “The Black Hole” وجود دارند که در طول سقوط آزاد 100 یا 40 متر به آنها هیجان زیادی وارد می کند.

 در پارک درختان، آبشارها و غارها مرموز فضایی زیبا را ایجاد می کنند که می توان بخوبی تابستان را در آن احساس نمود.

سرزمین دلفین ها در آکولند آنتالیا

شما می توانید انتخاب کنید که تمام روز را در آکولند بگذرانید و یا از دلفینلند(سرزمین دلفینها)، که در همان پارک است بازدید کنید.

دلفینلند در میان پارک های تفریحی دنیا باعث هیجان و جلب رضایت بازدیدکنندگان در تمام سنین شده است. با توجه به اینکه دلفینلند متعلق به یک مجموعه پیچیده به عنوان آکولند است، می توان به راحتی یک روز ایده آل را در آنتالیا به همراه سواحل، خورشید، استخر های سرد و در نهایت، ملاقات فراموش نشدنی با دلفین ها گذراند.

سرزمین دلفین ها در آکولند آنتالیا

سرزمین دلفین ها در آکولند آنتالیا

 دلفین لند آنتالیا یک فرصت منحصر به فرد برای دیدار با موجودات دریایی شگفت انگیز را فراهم می کند. می توان دلفین های زیبا، نهنگ های سفید و شیرهای دریایی را دید. آنها را لمس کرد، عکس های به یاد ماندنی گرفت و از نمایش باور نکردنی آن ها لذت برد.

علاوه بر این، بازدید از دلفینلند، تنها شامل دیدن و تفکر در عملکرد دلفین ها، نهنگ ها و شیرهای دریایی نمی باشد. بلکه، بازدیدکنندگان می توانند با دلفین ها شنا کنند؛ فعالیتی که تأثیر بسیار خوبی بر روی مهارت های یادگیری افراد دارد. شنا کردن با دلفین ها، به عنوان یک درمان واقعی برای مجموعه ای از اختلالات، مفید می باشد.

سرزمین دلفین ها در آکولند آنتالیا

دلفینلند در آنتالیا سرگرمی های عالی را برای تمام اعضای خانواده ارائه می دهد. دیدن موجودات دریایی شگفت انگیز، ارتباط با دلفین ها، شیرهای دریایی و نهنگ های سفید یک تجربه منحصر به فرد و فراموش نشدنی برای بزرگسالان و بچه ها در تمام سنین خواهد بود. دلفین های جذاب، نهنگ های سفید و شیرهای دریایی نمایش های باورنکردنی را به مدت 45 دقیقه تا 1 ساعت انجام می دهند. این نمایش حرفه ای شامل پریدن، آواز، نقاشی، بازی بسکتبال و رقص است. شما با مهارت های عالی و توانایی های دلفین ها شگفت زده خواهید شد. در طی یک نمایش این پستانداران هوشمند نه تنها با مربیان خود، بلکه با تماشاچیان نیز ارتباط برقرار می کنند.

سرزمین دلفین ها در آکولند آنتالیا

در دلفینلند می توان به راحتی در تمام طول روز از آفتاب لذت برد و در عین حال فعالیت های متنوعی را انجام داد، مغازه های مختلف را دید و خود را به خوردن غذاهای خوشمزه دعوت کرد.

سرزمین دلفین ها در آکولند آنتالیا

راهنمای سفر به آنتالیا

کلمات جستجو شده:

سرزمین دلفین ها در آکولند آنتالیا, بهترین مکان های تفریحی, سواحل آفتابی آنتالیا, پارک های آبی  آنتالیا, پارک آبی آکولند آنتالیا, پارک های تفریحی دنیا,  دلفین لند آنتالیا,

دسته ها:
}