لطفا صبر کنید...

ساحل لیدیز بیچ مروارید کوش آداسی | معرفی کوش آداسی
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/02/31

کوش اداسی، سرزمینی که به بهشت ترکیه معروف است با طیف وسیعی از مناطق زیبای گردشگری، مراکز متنوع خرید، پارک های جنگلی، مناظر طبیعی، کوهستان های پر برف و بندری با لنگر گاه کشتی های کروز و تجاری، منطقه ای مناسب و دلپذیر برای گردشگری به شمار می رود. کوش اداسی مقصد ایده آلی برای تعطیلات بوده و با در اختیار داشتن مراکزی همچون رستوران ها، کافه ها و غذاهای دریایی، پذیرای مردم بومی ساکن در آن منطقه وگردشگران مختلف می باشد. یکی از این مناطق زیبا و محبوب، ساحل لیدیز بیچ  Ladies Beach ، ساحلی با محیطی جذاب و رنگارنگ و تفرجگاه مناسبی برای مردم و مسافران است.

ساحل لیدیز بیچ مروارید کوش اداسی

ساحل لیدیز بیچ، ساحلی شنی به طول 1 کیلومتر، یکی از زیباترین ساحل های کوش اداسی که خدمات مختلفی از جمله صندلی عرشه، دوش، کافه و رستوران را در خود جای داده و با توجه به وجود گردشگران بومی در روزهای یکشنبه بسیار شلوغ می باشد. حد فاصل ساحل تا خیابان اصلی کوتاه و در طی 20 دقیقه پیاده روی می توان به مرکز شهر رسید. این قسمت از شهر هتل ها و خانه های تابستانی بسیاری را در خود جای داده و در بخش ساحلی می توانید از انواع فعالیت های ورزش های آبی در آن لذت ببرید.

ساحل لیدیز بیچ مروارید کوش اداسی

ساحل Ladies Beach در کوش اداسی به دلیل موقعیت مکانی عالی، فاصله کوتاه به مرکز شهر و تمیز بودن آب های کم عمق آن، یکی از محبوب ترین و پر رفت و آمد ترین ساحل های این شهر محسوب می شود. هنگام غروب، مردم پراکنده در کنار ساحل در حال نوشیدن نوشیدنی های مطبوع کافه های اطراف، از چشم انداز زیبای جزیره یونانی ساموس لذت می برند و هنگام ظهر نیز زمان مناسبی برای شنا کردن در دریای اژه و حمام آفتاب می باشد.

ساحل لیدیز بیچ مروارید کوش اداسی

ورزش های آبی مانند جت اسکی و قایقرانی در دریا، از تفریحات مسافران و مردم بومی کوش اداسی است. هر چند سواحل متعددی در این شهر وجود دارد، اما ساحل Ladies Beach به دلیل موقعیت مکانی، چشم انداز آن به جزیره، دسترسی آسان به مراکز خرید و مرکز شهر دارای محبوبیت فراوانی است. هتل ها و مراکز تفریحی و خانه های تابستانی همگی به منظور رفاه مسافران در تعطیلات مهیا بوده و خانه های تابستانی و زیبا با خدماتی کامل همراه با ترکیبی از هتل های اطراف همگی دور تا دور این ساحل را فرا گرفته اند. ساحل لیدیز بیچ 84 کیلومتر با فرودگاه بین المللی ازمیر و 20 کیلومتر تا افسس و خانه مریم مقدس فاصله دارد.

ساحل لیدیز بیچ مروارید کوش اداسی

ساحل معروف Ladies Beach به صورت ساحلی شنی و ماسه ای با میله های بزرگ حفاظتی و انواع خدمات، مکانی رویایی برای تفریحات آبی و لذت بردن از تعطیلات، حمام آفتاب و شنا در طول روز می باشد. همچنین مغازه ها ی مخصوص ورزش های آبی نیزدر کنار ساحل وجود دارد.

کوش اداسی در 71 کیلومتری شهرستان آیدین و در بخش ساحلی دریای اژه واقع است که بدلیل زیبایی های طبیعی، سواحل، پارک های بی نظیر و چشم انداز بسیار زیبایش، یکی از شهر های محبوب گردشگران بوده که با عبور از تپه ای کوچک و کمی پیاده روی از مرکز شهر، می توان به ساحل زیبای لیدیز بیچ رسید. در گذشته ساحل لیدیز بیچ مخصوص خانم ها بود اما در حال حاضر عموم مردم از آن استفاده می کنند. آب دریا به هنگام بعد از ظهر گرم و آرام بخش بوده و می توان تا اواسط روز به راحتی در آن شنا کرد. زمان مناسب برای شنا در ساحل لیدیز بیچ، از اواخر فصل بهار تا اواخر فصل تابستان می باشد و در ماه های دیگر سال، دمای آب برای شنا کردن زیاد مساعد نیست. شهر کوش اداسی شهری توریستی با موقعیت عالی و سواحلی در دسترس و زیبا، اوقات خوشی را برای گردشگران بومی و خارجی فراهم می آورد.

کلمات جستجو شده:

ساحل لیدیز بیچ مروارید کوش اداسی, بهشت ترکیه, مناطق گردشگری, ساحل لیدیز بیچ, ساحل های کوش اداسی, پر رفت و آمد ترین ساحل های کوش اداسی, دریای اژه ترکیه, فرودگاه بین المللی ازمیر , خانه مریم مقدس, شهرستان آیدین, شهرهای توریستی ترکیه

دسته ها:
}