لطفا صبر کنید...

ساحل شتر بدروم به همراه آدرس و تصاویر | Camel Beach
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/29

ساحل شتر Camel Beach یا ساحل کارجی بی ، کانون جذب توریست و مردم محلی بدروم به شمار می رود. این ساحل می تواند یک روز عالی را به همراه اعضای خانواده برای گردشگران به وجود آورد. قایق ها به صورت روزانه مسافرانی را از تورگوتریس به این ساحل می آورند و یکی از راه های  محبوب و پر طرفدار آمدن به این جزیره شترها می باشد.

ویدیو معرفی ساحل شتر بدروم

این در حالی است با وجود جاده ها و کمی دانش درباره راه ها می توان با خودرو نیز به این جزیره آمد، گرچه رانندگی کردن در این جاده ها می تواند کمی جالب باشد. پیشنهاد ما به شما برای انتخاب یکی از این دو راه، استفاده از یکی از قایق های روزانه است تا سفری لذت بخش را به همراه خانواده خود تجربه کنید بدون آن که با استرس گم شدن در جاده های این منطقه رو به رو شوید زیرا قطعا شما به این منطقه آشنا نیستید. ساحل شتر در میان Ortakent وYahsi واقع شده است و چیزی در حدود چهارده کیلومتر از مرکز شهر بدروم فاصله دارد.

به محض رسیدن به این ساحل می توان با منظره هایی دوست داشتنی و خیره کننده رو به رو شد، یکی از جذاب ترین این صحنه ها دیدن شتر هایی است که این ساحل زیبا که خانه ی آن ها محسوب می شود و علت نام گذاری این جزیره نیز همین حیوانات دوست داشتنی هستند. حرکت باشکوه این شتر ها به همراه حیوانات دیگر جزیره که این مکان را خانه خود دانسته اند و رفتار دوستانه آن ها با گردشگران و احساس آرامشی که در کنار مسافران دارند جذابیت این جزیره را صد چندان کرده است. علاوه بر آن می توان سوار بر این شتر ها شد و یک تجربه جدید را بدست آورد.

اگر شما می خواهید تا تنها از ساحل لذت ببرید می توانید به بخش شنا رفته، در حالی که در آنجا با هیچ مشکلی مواجه نمی شوید زیرا بخش شتر ها و سواری با آن ها در قسمتی دیگر از ساحل واقع شده و با قسمت آفتاب گرفتن متفاوت است. در این ساحل رستوران ها و کافه هایی نیز برای گردشگران در نظرگرفته شده که در امتداد ساحل می توان آن ها را دید. پس از سپری کردن یک روز آرام در کنار شتر ها، حمام آفتاب و شنا در زیر درخشش آفتاب، شما می توانید به فانوس دریایی که در انتهای "کرجی بی" قرار دارد رفته و از ورزش های آبی و سرگرمی های دیگر برای کامل کردن یک روز به یاد ماندنی در ساحل شتر بهره بگیرید.

آدرس ساحل شتر بدروم روی نقشه

اگر شما عاشق شن های طلایی ساحل در امتداد درخشش خورشید هستید و عاشق مناظر طبیعی زیبا و دیدنی، سفر به ساحل شتر بهترین انتخاب شما در شهر بدروم می باشد. چه شما ساکن بدروم باشید و چه یک گردشگر، ساحل شتر بار ها وبارها می تواند برایتان جذاب باشد و همچنان جذابیت خود را حفظ کند. این ساحل در میان مردم محلی بسیار پر طرفدار است زیرا محیطی آرام و به دور از همهمه و شلوغی شهر است.

دسته ها:
}