لطفا صبر کنید...

ساحل ساما Suma beach
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/04/27

ساحل ساما محیطی دلچسب و شاد در امتداد دریای سیاه می باشد. ساما، ساحلی ماسه ای و طلایی رنگ است که در آن می توان منظره ای از تپه هایی سبز، که در فاصله ای نه چندان دور از ساحل واقع شده اند را مشاهده کرد.

راهنمای سفر به استانبول

ساحل ساما Suma beach

 این ساحل حدود 23000 متر مربع مساحت دارد و به ساکنان استانبول و همچنین توریست ها فرصتی مناسب برای دور شدن از محیط شهری می دهد. شما در این محل می توانید از کلاس های یوگا و کارگاه های آموزشی استفاده و یا در ساحل استراحت کنید و برای عوض کردن حال و هوای خود به آب تنی زیر آفتاب دل پذیر بپردازید.

ساحل ساما Suma beach

همچنین شرکت در بازی های ساحلی و ورزش های آبی می تواند فرح بخش باشد. ورزش موج سواری، ورزشی پر طرفدار در ساحل ساما است که علاوه بر توریست ها افراد محلی نیز از آن لذت می برند. مربی هایی ورزیده نیز در این ساحل در دسترس هستند که موج سواری را به افراد داوطلب آموزش می دهند. ساحل ساما همچنین محیطی مناسب برای کمپ زدن، تنفس، و استفاده از طبیعت است که باعث می شود تجربه ای غیر قابل توصیف داشته باشید. انجمن هایی در این ساحل وجود دارند که مسابقات والیبال ساحلی و فوتبال برگزار می کنند. محل هایی نیز برای دوش گرفتن و تعویض لباس در نظر گرفته شده است. افراد خواهان هیجان نیز می توانند از دوره های پرواز های تفریحی تک نفره بهره مند شوند.

ساحل ساما Suma beach

ساحل ساما دارای کافه ها و رستوران هایی مخصوص است که وای فای رایگان آپشن های غذا و نوشیدنی های متنوعی را به مهمانان عرضه می کند.

ساحل ساما Suma beach

هنگامی که آفتاب غروب می کند، ساحل وضعیتی متفاوت به خود می گیرد وارد شدن به ساحل از یک راهروی چوبی، جایی که درختان اطراف به رنگ های مختلف چراغانی شده اند، با تزیینات درخشان آویخته از شاخه ها باعث می شود محیطی فوق العاده و خاطره انگیز به وجود آید.  در فاصله ی بین درختان نیز می توان منوهایی که برای استراحت توریست ها تدارک داده شده اند را مشاهده کرد.

 

ساحل ساما همچنین محل اجتماع افراد باقی مانده از کلوب بسته شده ی ویک آپ کال Wake Up Call (یکی از بهترین کلوب های سابق استانبول) می باشد که قسمتی از محل را به فضایی با طراحی فوق العاده برای استفاده های مختلف تبدیل کرده اند؛ شامل اقامتگاه ها، کارگاه های هنری، نمایشگاه ها و محل های برگزاری مسابقه،  استودیو هایی مختص اجرای کنسرت و رقص و... .همه ی این امور شرایطی را برای این مکان تدارک دیده اند که ساما را مانند قطعه ای از بهشت در ساحل دریای سیاه جلوه می دهد.

 

عده ی زیادی از مردم برای شرکت در فستیوال ها،  کنسرت ها و اجراهایی که کلوب های موجود در ساحل برپا می دارند، از ساحل ساما دیدن می کنند. بلیت کنسرت ها قیمتی مناسب دارد و می توان با مراجعه به سایت های مرتبط آن ها را خریداری نمود.

ساحل ساما Suma beach

راهنمای سفر به استانبول

با مطالعه نکات ضروری سفر به استانبول که در زیر آمده است، سفر خوشی برای خود فرآهم کنید:

نکات ضروری سفر به استانبول

همچنین کی سفر به شما پیشنهاد می‎کند که در سفر استانبول خود درصورت نیاز از اپلیکیشن های زیر استفاده کنید تا سفر راحتی داشته باشید:

اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول

کلمات جستجو شده:

ساحل ساما Suma beach, رزرو آنلاین ترکیه, امتداد دریای سیاه, ورزش موج سواری, بهترین کلوب های سابق استانبول, ساحلی ماسه ای و طلایی رنگ,

دسته ها:
}