لطفا صبر کنید...

ساحل بیتز بدروم به همراه آدرس و تصاویر | Bitez Beach Bodrum
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/28

ساحل بیتز » شهر ساحلی بدروم در کنار دریای اژه قرار دارد و به عنوان یک شبه جزیره به شمار می رود؛ این شهر با داشتن آب و هوایی مدیترانه ای و شرایط اقلیمی مناسب یکی از شهر های گردشگری کشور ترکیه است که مهمترین مکان تفریحی در شهر های ساحلی، دریا و ساحل آن به شمار می رود. از این رو شهر بدروم نیز با داشتن سواحلی زیبا از این موضوع تبعیت می کند.

ویدیو معرفی ساحل بیتز بدروم

ساحل دیدنی بیتزBitez Beach

ساحل بیتز یکی از سواحل شهر است که از مرکز بدروم حدود شش کیلومتر فاصله دارد، این ساحل شنی از گذشته تا به حال به عنوان یکی از استراحتگاه های توریستی شبه جزیره بدروم شناخته می شود. این منطقه ی ساحلی شرایط اولیه خود را به خوبی حفظ کرده و با داشتن باغ های زیتون و درختان مرکبات بی شمار به همراه نخل های زیبا، مسیر بسیار خوبی را در کنار ساحل برای قدم زدن به وجود آورده است.

ساحل دیدنی بیتزBitez Beach

ساحل بیتز به عنوان یک مکان ایده آل برای انجام ورزش های آبی به شمار می رود، زیرا در این ساحل دریا عمدتا آرام و آب ها کم عمق هستند. برای انجام ورزش های بادبانی می توان بعد از ظهر ها را انتخاب کرد که باد بیشتر می وزد، اما صبح ها هم می تواند یکی از بهترین زمان ها برای انجام این گونه ورزش ها باشد.

ساحل دیدنی بیتزBitez Beach

این ساحل در کنار دهکده بیتز واقع شده و یک کلیسای یونانی قدیمی نیز بین ساحل و دهکده قرار گرفته، گرچه این کلیسا به روی بازدیدکنندگان بسته می باشد و به دلیل احتمال تخریب و آسیب، کسی نمی تواند به آن وارد شود اما کفپوش دلیفینی این کلیسا بسیار زیبا و دیدنی است. ساحل بیتز بین خلیج گومبت در شرق و خلیج آکتور در غرب و از طرف دیگر به اورتاکن منتهی می شود. برای قدم زدن بین دهکده بیتز چیزی در حدود ۲ کیلو متر مسافت وجود دارد. این ساحل زیبا حدود ۴۱ کیلو متر از فرودگاه بدروم، ۶ کیلومتر از مرکز شهر ، ۳ کیلو متر از گومبت، ۱۷ کیاو متر از یالیکاواک و ۱۸ کیلو متر از توگوتریز فاصله دارد.

ساحل دیدنی بیتزBitez Beach

این ساحل بهترین مکان برای خوردن یک صبحانه لذت بخش در صبح یکشنبه است و دارای یک بازار روز هفتگی و یک فروشگاه مواد غذایی ارگانیک می باشد. علاوه بر آن این ساحل در اواسط ماه ژانوایه برگزار کننده یک فستیوال و در اوایل ماه مه نیز برگزارکننده یک فستیوال بهاره می باشد. می توان با قدم زدن در کنار ساحل و در کنار دهکده بیتز بازارچه کشاورزان محلی را نیز در روز های پتج شنبه دید.

ساحل دیدنی بیتزBitez Beach

در کنار ساحل بیتز در حالی که بر زیر سایبان ها نشته اید می توانید از نوشیدنی ها و خوراکی های متنوع کافه این ساحل به همراه موسیقی بر خوردار شوید. در این ساحل زیبا می توان یک شام به یاد ماندنی را در کنار خانواده، پس از یک روز شاد و سرگرم کننده تجربه کرد. در کنار این ساحل هتل ها و اقامتگاه های متعدد با بهترین امکانات و سطح رفاهی بالا ارائه دهنده بهترین خدمات به گردشگران و مسافران می باشند.

ساحل دیدنی بیتزBitez Beach

کلمات جستجو شده:

ساحل دیدنی بیتزBitez Beach, شهر ساحلی بدروم, شهر های گردشگری کشور ترکیه, مهمترین مکان تفریحی در شهر های ساحلی ترکیه, آب و هوایی مدیترانه ای شهر ساحلی بدروم, استراحتگاه های توریستی شبه جزیره بدروم, دهکده بیتز, خلیج گومبت, خلیج آکتور, فرودگاه بدروم, بازار روز هفتگی بدروم,

دسته ها:
}