لطفا صبر کنید...

ساحل جذاب و مجهز سولار Solar Beach
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/04/27

استانبول، شهری در ترکیه و تنها شهر در جهان که هم در قاره آسیا و هم در قاره اروپا قرار دارد. این شهر مرکز فرهنگی و تاریخی کشور ترکیه به شمار می رود و جاذبه های تاریخی، فرهنگی و تفریحی این شهر به قدری جذاب و دیدنی اند که هر ساله گردشگران بی شماری به این شهر سفر می کنند. این شهر لقب سومین شهر توریستی جهان را از آن خود کرده و در سال 2010 هم به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا برگزیده شد. سواحل این شهر یکی از جاذبه های اصلی آن هستند و گردشگران برای گذران اوقات فراغت و آرامش داشتن و تفریح از این سواحل دیدن می کنند. شهر استانبول از آنجا که مجاور دریای مرمر و تنگه بسفر است از لحاظ استراتژیکی هم موقعیت مناسبی دارد، تنگه بسفر تنگه ای است که قاره های اروپا و آسیا را از یکدیگر جدا می کند.

راهنمای سفر به استانبول

ساحل جذاب و مجهز سولار Solar Beach

ساحل سولار، در واقع ساحل دریای سیاه است که در منطقه ی "Kilyos" قرار دارد و از سال 2002 افتتاح شد. این ساحل زیبا و بزرگ، 30000 متر مربع اندازه دارد و یکی از بزرگترین سواحل منطقه با ظرفیت 3000 نفر است. فعالیت های تفریحی زیادی چون والیبال و فوتبال ساحلی، صخره نوردی، جت اسکی، قایق موتوری، کایت سواری، قایق موزی، تخته بادبانی، اسکیت برد، بسکتبال، هاور کرافت در این ساحل انجام می شود.

ساحل جذاب و مجهز سولار Solar Beach

این ساحل رستوران های شیک و با کیفیتی را در خود جای داده همچنین برای خانواده هایی که همراه با فرزندانشان می آیند، مکان مناسبی است زیرا کلابی برای نوجوانان و جوانان راه اندازی شده که می توانند در محیطی امن لذت ببرند.

ساحل جذاب و مجهز سولار Solar Beach

شما می توانید برای رفتن به این ساحل از تراموا یا اتوبوس استفاده کنید و انتخاب اتوبوس آن چنان گزینه بدی نیست زیرا هنگامی که از جاده ی روبروی دریا می گذرید، می توانید شاهد نمایی زیبا و دیدنی از دریا و ساحل اطراف آن باشید. با اینکه شنا در دریا مانعی ندارد اما غریق نجات ها اجازه نمی دهند در آرامش شنا کنید. به هر حال آب دریای سیاه خیلی شور است.

ساحل جذاب و مجهز سولار Solar Beach

ساحل از قسمت های مختلفی تشکیل شده که با پرداخت هزینه ی 10 تا 40 لیره می توانید وارد هر قسمت شوید، بهترین قسمت آن مشخصا بخش 40 لیره می باشد که نسبت به قسمت های دیگر این ساحل امکانات بیشتر و جمعیت کمتری در انتظارتان است. بنابراین برای افرادی که به دنبال آرامش بیشتری هستند، بخش 40 لیره می تواند انتخاب بهتری برای آنان باشد.

ساحل جذاب و مجهز سولار Solar Beach

یک قسمت VIP هم برای کسانی که حاضرند برای تفریح هزینه کنند، راه اندازی شده است، که امکاناتی کم نظیر چون مربیانی حرفه ای برای فیتنس و تجهیزات بدنسازی را شامل می شود. در قسمت غربی این ساحل ساختمانی وجود دارد که شامل کلوب شبانه، رستوران و دیگر امکانات می باشد که می توان از آن ها قبل از ورود به ساحل استفاده کرد و پس از آن در ساحل به استراحت پرداخت. نزدیک ترین هتل به این ساحل 46 کیلومتر فاصله دارد اما در صورت نبودن ترافیک تنها 38 دقیقه طول می کشد تا این مسیر را بپیمایید.

ساحل جذاب و مجهز سولار Solar Beach

راهنمای سفر به استانبول

با مطالعه نکات ضروری سفر به استانبول که در زیر آمده است، سفر خوشی برای خود فرآهم کنید:

نکات ضروری سفر به استانبول

همچنین کی سفر به شما پیشنهاد می‎کند که در سفر استانبول خود درصورت نیاز از اپلیکیشن های زیر استفاده کنید تا سفر راحتی داشته باشید:

اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول

کلمات جستجو شده:

ساحل جذاب و مجهز سولار Solar Beach, رزرو آنلاین تور ترکیه, مرکز فرهنگی و تاریخی کشور ترکیه, جاذبه های تاریخی استانبول, سومین شهر توریستی جهان, پایتخت فرهنگی اروپا, تنگه بسفر, سواحل استانبول, منطقه ی Kilyos, فعالیت های تفریحی ساحل سولار,

دسته ها:
}