لطفا صبر کنید...

ساحل بورث Burc beach
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/04/27

بورث، یکی از معروف ترین ساحل ها در امتداد دریای سیاه است و ساحلی درخشان،با منظره ی موج هایی عظیم است . آب دریا در این محل تا 100 متر از ساحل، کم عمق، صاف و تمیز است. این ساحل در شهرک کیلیوس Kilyos واقع است و با فاصله ی 15 کیلومتر به سمت شمال از مرکز شهر استانبول واقع می باشد.

راهنمای سفر به استانبول

ساحل بورث Burc beach

ساحل بورث توسط انجمن دانشگاه بغازیچی  Boğaziçi University Alumni Association اداره می شود ؛ با این حال افراد محلی و مهمانان خارجی را هم می پذیرد.

ساحل بورث Burc beach

 در ساحل بورث شما می توانید در یک آخر هفته از ازدحامی دل پذیر از مردم لذت ببرید. روزانه حدود 2000 نفر به این محل وارد می شوند. هزینه ی ورود برای هر شخص حدود 10 دلار می باشد. و افراد می توانند از کافه ها و بارهای فراوان با غذاهای لذیذ به همراه اجرای موسیقی زنده استفاده ببرند.

ساحل بورث Burc beach

طول این ساحل زیبا 1 کیلومتر است. ساحل بورث اگرچه وسعت خیلی زیادی ندارد اما دارای وضعیتی فوق العاده می باشد. همواره می توان افراد محلی را مشاهده کرد که مانند توریست ها برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت خود به این ساحل می آیند.

ساحل بورث Burc beach

این محل نقطه ی بسیار مناسب برای لذت بردن ازورزش های هیجان انگیز تابستانی مانند کایت سواری، قایق رانی، والیبال ساحلی، فوتبال و موج سواری می باشد. کایت سواری ساحل بورث بسیار معروف است و انجام دادن این ورزش به افراد دارای ناراحتی قلبی توصیه نمی شود. همچنین مدیران این ساحل هر ساله تور های جهانی در خصوص کایت سواری حرفه ای برگزار می کند.

ساحل بورث Burc beach

آموزشگاه کایت سواری ولکایت Volkite school کلاس هایی را برای مبتدیان و افراد پیشرفته برگزار می کند. کلاس های مهارتی، با آموزش تکنیک های حرکت کردن در مسیر وزش باد، که شما با 10 تا 15 ساعت آموزش می توانید به راحتی یک کایت را کنترل و هدایت کنید. افراد عضو انجمن دانشگاه بغازیچی می توانند در هر آخر هفته از خدمات رایگانی که از طرف دانشگاه عرضه می گردد، بهره مند شوند.

ساحل بورث Burc beach

ساحل بورث با منظره ای از دریایی بی کران، چترو سایه بان های ساحلی با رنگ های شاد، کافه ها و افرادی که سرگرم انجام ورزش های آبی هستند، این احساس را به شما می دهد که انگار کیلومتر ها از شهر و مشکلات روز مره ی خود دور شده اید. می توان به شما این اطمینان را داد  که از گذراندن وقت خود در این ساحل، خسته و پشیمان نخواهید شد؛ در حین لذت بردن از دریا، بازی کردن والیبال، استراحت کردن در یک فاصله ی زمانی و نوشیدن در یکی از کافه ها، پیوستن به مهمانی های ساحلی در یک بعد از ظهر، متوجه خواهید شد که زمان چقدر با سرعت سپری می شود. و این ها تنها قسمتی از مزیت های گذراندن اوقات در این مکان می باشد.

ساحل بورث Burc beach

هزینه ی ورود به محوطه ی بورث برای افراد عضو انجمن 15 لیر ترکیه در طول روز های هفته، 25 لیر در آخر هفته ها و برای مهمانان خارجی و افراد محلی 25 لیر در روزهای هفته و 25 لیر در آخر هفته می باشد. دانشجویان دانشگاه بغازیچی در طول هفته به صورت رایگان و آخر هفته ها با پرداخت تنها 5 لیر وارد ساحل می شوند.

برای استفاده ی به صرفه از زمان و دسترسی سریع به ساحل، می توانید در یکی از هتل های نزدیک اقامت داشته باشید. برای رسیدن به ساحل نیز می توان از وسایل نقلیه ی عمومی یا تاکسی استفاده کرد.

ساحل بورث Burc beach

ساحل بورث Burc beach

راهنمای سفر به استانبول

با مطالعه نکات ضروری سفر به استانبول که در زیر آمده است، سفر خوشی برای خود فرآهم کنید:

نکات ضروری سفر به استانبول

همچنین کی سفر به شما پیشنهاد می‎کند که در سفر استانبول خود درصورت نیاز از اپلیکیشن های زیر استفاده کنید تا سفر راحتی داشته باشید:

اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول

کلمات جستجو شده:

ساحل بورث Burc beach, رزرو تور آنلاین , معروف ترین ساحل ها, شهرک کیلیوس Kilyos, مرکز شهر استانبول, دانشگاه بغازیچی, کایت سواری ساحل بورث, آموزشگاه کایت سواری ولکایت, هزینه ی ورود به محوطه ی بورث,

دسته ها:
}