لطفا صبر کنید...

مرکز تجاری دیدوب پلازا Didube Plaza | مراکز خرید تفلیس
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/07

دیدوب پلازا Didube Plaza به عنوان یکی از مدرن ترین مراکز تجاری، اداری و تفریحی شهر تفلیس و در خیابان Tsereteli شماره 116 واقع شده است؛ این مرکز تجاری با محیطی دایره ای شکل و با مساحتی زیاد تمام امکانات رفاهی و تفریحی را برای بازدیدکنندگان خود فراهم آورده است.

راهنمای سفر به تفلیس

مرکز خرید دیوب پلازا شامل بخش های متفاوتی از جمله: بخش اداری، دارای دفاتری منطبق با استانداردهای روز دنیا، بخش تجارای، دارای چند صد فروشگاه و غرفه خرده فروشی، بخش تفریحی با امکانات تفریحی مناسب برای همه گروه های سنی و رستوران ها و کافه است که هر کدام خود شامل چندین قسمت مختلف بر اساس ویژگی هایشان می باشند.

دیدوب پلازا Didube Plaza

بخش تجاری این مجموعه دارای سوپر مارکتی به نام جورجیا، فروشگاه های پوشاک زنانه، مردانه و بچه گانه فرانسوی، فروشگاه کیف و کفش، لوازم آرایش و عطر و صدها غرفه و مغازه گوناگون دیگر است؛ علاوه بر این قسمت، بخش سرگرمی و تفریحی و بخش اداری با 500 شرکت فعال ، محیطی مناسب برای یک تجارت پرسود را مهیا می کند. این مجموعه دارای امکانات دیگری همچون سالن زیبایی، سالن اجتماعات، کلاب و یک پارکینگ با ظرفیت 350 خودرو می باشد.

دیدوب پلازا Didube Plaza

شما با ورود به این مرکز می توانید از تمامی خدمات موجود در شهر به صورت یکجا و بدون صرف زمان و انرژی در ترافیک و شلوغی شهر بهره مند شوید و تمامی نیازهای خود را بر طرف نمایید. این مجموعه دارای یک کافه می باشد که توسط معمارهای ایتالیایی در طبقه چهارم این ساختمان طراحی شده و به گونه ای است که از بالای ساختمان به داخل آن دید دارد.

دیدوب پلازا Didube Plaza

رستوران مرکزی این مجموعه به سبک سنتی Czech طراحی شده و هر میز دارای شیری برای ریختن نوشیدنی است تا محیطی آرامش بخش و راحت را برای مشتریان خود فراهم  کند. سوپرمارکت این مرکز تجاری یکی از شعبات شرکت جورجیا است که بعنوان بزرگترین شرکت تجاری گرجستان شناخته می شود؛ در این سوپرمارکت انواع محصولات با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می شود؛ از جمله این محصولات می توان به نان، ماکارونی، بیسکویت، روغن، برنج، محصولات مراقبت از پوست و مو، محصولات بهداشتی، گوشت، مجموعه بزرگ از سبزی و میوه و انواع ظروف اشاره کرد.

دیدوب پلازا Didube Plaza

این مرکز دارای سالنی برای برگزاری مراسم هایی همچون قرارهای تجاری، همایش ها ،سمینارها و دیگر وقایع می باشد. این سالن با طراحی مدرن و با ظرفیت 150 نفر دارای امکانات متنوعی برای برگزاری همایش ها و سمینارها است. این ساختمان در دسامبر سال 2004 و با دعوت از طراحان ایتالیایی در مساحتی بالغ بر 9900.88 متر مربع شروع به ساخت کرد. فضای قابل استفاده این مجموعه 12616 متر مربع است که هر بخش شامل مساحتی به شرح زیر است، سوپرمارکت1000متر مربع، محیط اداری 1480 متر مربع ، محیط تجاری 546 متر مربع، کلاب 2070 متر مربع و هتل 1900 متر مربع می باشد. علاوه بر آن مساحت 1331 متر مربع نیز به زیر زمین و انبار اختصاص داده شده است. در نزدیکی این مرکز تجاری بانکهای معروفی همچون بانک TBC ، Silk road  Tao privat ،Basis  Republic و بانک Gorgia قرار دارند که محیطی مناسب را برای کسب و کار این مرکز تجاری فراهم می آورند.

برخی از مراکز خرید معروف تفلیس:

مراکز خرید مهم تفلیس

راهنمای سفر به تفلیس

توصیه های سفر به تفلیس

کلمات جستجو شده:

دیدوب پلازا Didube Plaza, مدرن ترین مراکز تجاری شهر تفلیس, سوپر مارکت جورجیا , خیابان Tsereteli ,
رستوران مرکزی دیدوب پلازا, بانک TBC ، Silk road  Tao privatبانک  ،Basis  Republic بانک,بانک Gorgia,معمارهای ایتالیایی

دسته ها:
}