لطفا صبر کنید...

 دریاچه پیپوس روسیه | کی بریم سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/02/11

 دریاچه ی شگفت انگیز پیپوس در مرز کشور استونی و روسیه قرار دارد؛ و یکی از پر طرفدارترین منطقه­ های توریستی روسیه است. از جمله جاذبه گردشگری روسیه دریاچه پیپوس است این دریاچه یکی از زیباترین مکان های گردشگری و تفریحی در روسیه است . طبیعت زیبای این دریاچه هر گردشگری را شگفت زده می کند. آبی بسیار زلال و شفاف دارد.

 دریاچه پیپوس

گونه های مختلف گیاهی و جانوری دریاچه پیسوس

در این منطقه شما می توانید گونه های مختلفی از گیاهان و جانوران را ببینید؛ تنوع زیستی این منطقه را به یکی از بهترین مقاصد برای تورهای تفریحی و ماجراجویانه در طبیعت بسیار زیبا و دیدنی در روسیه تبدیل کرده است.

Lake Peipus

فعالیت ماهیگیری ، قایق سواری و دوچرخه سواری در تابستان واسکی روی یخ در زمستان در این دریاچه بسیار مفرح است . مساحت این دریاچه ۳٬۵۵۵ کیلومتر مربع وعمق آن در کمترین ۷٫۱ متر و بیشترین ۱۵٫۳ متر است. با سفری ماجراجویانه به این جاذبه ی دلپذیر، تجربه ی بیاد ماندنی در ذهن شما نقش می بندد. در کنار دریاچه پیپوس 45 هتل و کلبه بسیار دنج و چوبی واقع است که شما می توانید از طبیعت بکر و زیبای اطراف، در کنار خانواده تان در دل جنگل های ساحلی از ماهیگیری لذت ببرید .

lac Peïpous

Чудское озеро

دریاچه پیپوس زیستگاه انواع ماهی‌ها است و در فصل پاییز مأمن پرندگان مهاجری همچون قو، غاز و مرغابی می‌باشد. این دریاچه با چشم‌انداز مسحورکننده گردشگران زیادی را هر ساله به سمت خود جلب می کند و به عنوان قطب گردشگری استونی شناخته می شود. شما می توانید در کنار دریاچه چادر بزنید یا از کلبه های جنگلی مخصوص توریست ها و هتل های چوبی دنج کنار ساحل لذت ببرید.

 

دسته ها:
}