لطفا صبر کنید...

خیابان پکینی Pekini Street یکی از معروفترین خیابانهای تفلیس گرجستان
امتیاز 0/5 از 0 نظر
1

1396/03/06

     تفلیس پایتخت کشور گرجستان و خیابان پکینی یکی از معروف ترین خیابان های این شهر به شمار می رود که علاوه بر داشتن مراکز خرید و فروشگاه های متعدد بیشتر به خیابانی با دارا بودن آپارتمان های مجهز با امکانات زیاد برای سکونت گردشگران و افراد محلی مورد استفاده قرار می گیرد.

راهنمای سفر به تفلیس

کارشناسان ارزیابی بخش تجارت املاک در سوئیس با مطالعه بر روی 200 کشور جهان و شهر هایشان، تفلیس را به عنوان یکی از شهرهای پایدار جهان در زمینه املاک بر می شمرند. در رتبه بندی بالاترین نرخ اجاره بها در میان کشور های مختلف جهان، خیابان پنجم نیویورک، خیابان کازوی، خلیج هنک کنگ و در پی آن خیابان های شهر های مختلف در کشورهای توسعه یافته شرق اروپا دارای رتبه های برتر می باشد که از آن جمله می توان به خیابان شانزه لیزه در پاریس و خیابان باند در لندن اشاره کرد؛ بنا به تحقیقات اخیر خیابان پکینی یکی از خیابان های امید بخش برای سرمایه گذاران بازار مسکن و املاک به شمار می رود که چشم انداز قابل توجه ای در این حوزه دارد.

خیابان پکینی Pekini Street

علاوه بر تجارت در زمینه املاک، این خیابان پتانسیل سرمایه گذاری در زمینه های دیگر همچون پوشاک، مواد غذایی و بانکداری را دارا می باشد و مکانی مناسب را برای جذب سرمایه سرمایه گذاران است. خیابان پکینی دارای مراکز خرید متنوعی می باشد که در زمینه های مختلفی همچون پوشاک، کیف و کفش، جواهر آلات و صنایع دستی گرجستان فعالیت می کنند؛ از جمله معروف ترین این فروشگاه ها می توان به Zarapkhana و Pokany اشاره کرد. علاوه بر این خیابان می توان برای یافتن صنایع دستی و سوغات گرجستان و شهر تفلیس به بازار درای بریج  نیز مرجعه کرد.

خیابان پکینی Pekini Street

مراکز خرید مهم تفلیس

این خیابان بهترین محل برای خریدن لباس های سنتی گرجستان و صنایع دستی این کشور است. در میان این سوغات ها می توان به نوشیدنی خاص گرجستان که درون یک کوزه سفالی تزئین شده با رنگ های شاد و متنوع است اشاره کرد. علاوه بر این نوشیدنی می توان از پرده های دست بافت تزئینی رنگارنگ و کلاه های دست بافت سنتی کشور گرجستان نام برد که تحسین خریداران را به همراه دارند. یکی از دیگر اجناس فروخته شده در فروشگاه های خیابان پکینی خنجر ها و چاقو های زیبا با دسته هایی تزئین شده هستند که برای فروش و البته حمل آنها در گرجستان نیازمند داشتن سندی از وزارت فرهنگ می باشد.

خیابان پکینی Pekini Street

علاوه بر این محصولات می توان در این خیابان بوتیک ها و فروشگاه هایی با اجناس مارک را یافت که در دیگر خیابان جای اصلی شهر تفلیس نیز به فروش می رسند.  در این خیابان آپارتمان هایی برای اقامت گردشگران وجود دارد که دارای امکانات مناسبی جهت رفاه گردشگران فراهم می آورد، اماناتی همچون آشپز خانه با تمام امکانات ،اتاق خواب، حمام ،اتاق نشیمن ،مدیا، وای فای ،پارکینگ، دسترسی آسان به تمام نقاط شهر و تمام امکانات رفاهی دیگر نام برد.

خیابان پکینی Pekini Street

میدان آزادی در شهر تفلیس با خیابان پکینی 3.9 کیلو متر، با میدان قهرمان 1.1 کیلومتر ونزیک ترین فرودگاه به این خیابان حدود17.7 کیلومتر از این محل فاصله دارد تا این خیابان را به یکی از مناطق اصلی شهر با دسترسی آسان بدل کرده است.

راهنمای سفر به تفلیس

توصیه های سفر به تفلیس

کلمات جستجو شده:

خیابان پکینی Pekini Street ,تفلیس پایتخت کشور گرجستان,خیابان پکینی,خیابان پنجم نیویورکف,خیابان کازوی,خلیج هنک کنگ, خیابان شانزه لیزه در پاریس,خیابان باند در لندن,فروشگاه Zarapkhana,لباس های سنتی گرجستان,میدان آزادی شهر تفلیس

دسته ها:
}