لطفا صبر کنید...

جزیره کارا یا سیاه بدروم به همراه آدرس و تصاویر | Karaada Bodrum
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/30

جزیره کارا آدا (kara ada Island) یا جزیره سیاه، جزیره کوچکی در بندرگاه بدروم است که در دریای اژه قرار گرفته و به عنوان یک مکان توریستی خصوصا برای مسافرانی که با قایق و کشتی به این جزیره می آیند به شمار می رود. این در حالی است که جزیره کارا آدا به عنوان یک توقفگاه مناسب برای قایق ها و کشتی های اروپایی به شمار می رود.

ویدیو معرفی جزیره کارا یا سیاه بدروم 

جزیره کاراآدا karaada Island

جزیره کارا آدا kara ada Island که به یونانی جزیره Arkos نام داشت در دوران قرون وسطی به شوالیه سنت جان تعلق داشت که در قرن ۱۶ توسط امپراطوری عثمانی فتح و سپس از سال ۱۹۱۹ تا ۱۹۳۲ یک قرار داد ما بین ایتالیا و ترکیه ثبت شد که بر طبق آن این جزیره به کشور ترکیه تعلق یافت. دسترسی به این جزیره بسیار آسان است از این رو بهترین توصیه برای دیدن آن، یک سفر یک روزه و اقامت در آن جا است. جزیره در حدود ۶ کیلو متر از مرکز شهر بدروم فاصله دارد و به عنوان بزرگترین جزیره در ساحل بدروم شناخته می شود بنابر این برای دوستاران دریا و دریا نوردی بهترین مکان می باشد.

جزیره کاراآدا karaada Island

این جزیره دارای مناطق طبیعی سر سبز درختان کاج در جهت مخالف ساحل است. علاوه بر آن جزیره کارا آدا به دلیل وجود چند چشمه آب معدنی و درمانی نیز شهرت بسیاری دارد که هر ساله توریست ها و مردم محلی را به خود جذب می کند.

جزیره کاراآدا karaada Island

هنگام ورود به این جزیره می توانید به اولین بندر رفته و غذا، نوشیدنی و میان وعده ای را در رستوران های آن جا صرف کنید. برای ورود به چشمه های آب معدنی، شما مجبور به پرداخت مبلغ اندکی برای ورود و استفاده از این چشمه ها هستید.

جزیره کاراآدا karaada Island

سر چشمه این آب های معدنی از درون یک غار می باشد که گل و لای موجود در این غار برای مصارف آرایشی و بهداشتی، زیبایی پوست و همچنین بیماری های پوستی و محافظت از آن مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آن غاری در بدروم وجود دارد که محل محبوبی برای علاقه مندان به مکان های طبیعی و شناخت ناشناخته های این مکان به شمار می رود.

جزیره کاراآدا karaada Island

ورزش های رایج در این جزیره ورزش های آبی همچون شنا، قایق های بادبانی و ده ها ورزش دیگر است و همچنین از این جزیره منظره ی فوق العاده ای از دریای اژه را می توان دید.

جزیره کاراآدا karaada Island

اگر قصد سفر یک روزه را به این جزیره دارید، می توانید تمامی دیدنی های آن را در طول یک روز ببینید و از تفریح در جزیره آراکادا لذت ببرید؛ در غیر این صورت می توانید یک اقامت یک شبه را برای مسافرتی کوتاه مدت و در یک هتل کوچک که در جزیره واقع شده داشته باشید.

جزیره کاراآدا karaada Island

با یک سفر کوتاه و یک ونیم کیلو متری به شرق می توانید Poyraz port را ببینید، در حالی که با یک سفر یک و نیم کیلو متری به شمال جزیره می توان جزیره Yassi  را دید که هر دو بسیار زیبا و جالب توجه هستند و گردشگران بسیاری را به خود جذب می کنند. اگر قصد سفر به بدروم را دارید توصیه می کنیم که حتما سری هم به این جزیره زیبا و رویایی بزنید.

جزیره کاراآدا karaada Island

آدرس جزیره کارا یا سیاه بدروم روی نقشه

کلمات جستجو شده:

جزیره کاراآدا karaada Island, جزیره سیاه, توقفگاه مناسب برای کشتی های اروپایی, جزیره Arkos, بزرگترین جزیره در ساحل بدروم, چشمه های آب معدنی جزیره کارا آدا, جزیره Yassi

دسته ها:
}