لطفا صبر کنید...

تور گیاه شناسی بالچیک و تور دماغه ی کالیاکار
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/31

تور گیاه شناسی بالچیک و تور دماغه کالیاکار (Varna Tour including Cape Kaliakar and Botanical Gardens of Balchink) یک تور شامل بازدید از تمامی جاذبه های طبیعی، باستان شناسی و تاریخی وارنا است. در این تور شما از صومعه بازدید می کنید و از ساحل دریای سیاه لذت خواهید برد، علاوه بر آن که شاهد ظهور و پیداش امپراطوری عثمانی و همتایان بلغاری آن نیز خواهید بود.

تور گیاه شناسی بالچیک و تور دماغه ی کالیاکار

در این سفر شما به بازدید از آکیازالا بابا در خیابان آتاناسیوس و پس از آن به بازدید از جاذبه های عجیب و غریب دریای سیاه خواهید رفت. این تور شما را به مقاصد جذاب و مکان های پر زرق و برق می برد که می تواند بسیار جذاب و خیره کننده باشد.

از مزایای همراه شدن در این تورها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لذت بردن از یک روز آرام و به دور از شلوغی ها و همهمه های شهر
  • لذت بردن از مکان های دیدنی خارق العاده
  • هزینه پایین این تور ها
  • ثبت نام سریع و راحت

تور گیاه شناسی بالچیک و تور دماغه ی کالیاکار

در این سفر از جمله دیدنی های طبیعی، تاریخی و باستان شناسی می توان به استپ های وحشی و صخره های ساحلی منحصر به فرد، به همراه یک پیاده روی رویایی بر روی صخره های سفید کنار ساحل و در کنار امواج کوچک و بزرگ دریای سیاه اشاره کرد.

تور گیاه شناسی بالچیک و تور دماغه ی کالیاکار

همچنین دیدار از دماغه کالیاکار که افسانه ی محلی محبوبی در رابطه با آن وجود دارد، یکی از این افسانه ها درباره فرار چهل دختر بلغاری از دست عثمانی ها به دریا می باشد که درباره آن راهنمای تور بیشتر توضیح می دهد. بعد از آن به مزرعه پروش حلزون برده می شوید که ناهار نیز در همان مزرعه سرو خواهد شد. پس از آن برای صرف قهوه به دیدن از روستای گلف خواهید رفت.

تور گیاه شناسی بالچیک و تور دماغه ی کالیاکار

در راه بازگشت از باغ گیاه شناسی بالچیک بازدید خواهید کرد. یک شهر سفید کوچک که شبیه به یک سالن آمفی تئاتر به نظر می رسد و مشرف به دریای سیاه است. شما در این باغ گیاه شناسی یک راهنما خواهید داشت که درباره این باغ به شما بیشتر توضیح می دهد. این مکان از صد ها گونه گیاهی مختلف و مجموعه ای از گیاهان کمیاب تشکیل شده است.

تور گیاه شناسی بالچیک و تور دماغه ی کالیاکار

پس از بازدید از باغ گیاه شناسی بالچیک به صومعه آکیازالا بابا می روید. این مکان که مردم محلی به آن صومعه دراویش می گویند در قرن پانزدهم میلادی ساخته شده و مورد احترام مسلمانان و مسیحیان این منطقه می باشد. این بنایی منحصر بفرد به همراه شکلی با هفت مستطیل است.

تور گیاه شناسی بالچیک و تور دماغه ی کالیاکار

در این تور امکاناتی از جمله ناهار، راهنمای حرفه ای و سیستم حمل و نقل اختصاصی در دسترس گردشگران داده می شود. این تور در مقابل مرکز اطلاعات و گردشگری و در مقابل کلیسای جامع شهر وارنا آغاز می شود و در همان مکان نیز پایان می پذیرد.

تور گیاه شناسی بالچیک و تور دماغه ی کالیاکار

در این تور قوانینی نیز وجود دارد، این قوانین به شرح زیر است:

  • اگر شما در کمتر از ۷۲ ساعت یعنی سه روز از زمان شروع برنامه، تور خود را لغو کنید هزینه انصراف به صورت کامل به شما باز خواهد گشت.
  • اگر از کپن های تخفیف برای این تور استفاده کرده اید و بخواهید تور خود را لغو کنید هیچ مبلغی استرداد نخواهد شد.

 

کلمات جستجو شده:

تور گیاه شناسی بالچیک و تور دماغه ی کالیاکار, جاذبه های طبیعی وارنا, باستان شناسی وارنا, ساحل دریای سیاه, بازدید از آکیازالا بابا در خیابان آتاناسیوس, جاذبه های عجیب و غریب دریای سیاه , مزایای همراه شدن در تور گیاه شناسی بالچیک, دماغه کالیاکار افسانه ی محلی محبوب, مزرعه پروش حلزون در وارنا, روستای گلف, صومعه آکیازالا بابا, صومعه دراویش, کلیسای جامع شهر وارنا, قوانین تور گیاه شناسی بالچیک,

دسته ها:
}