لطفا صبر کنید...

تور کشتی دزدان دریایی وارنا| نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/25

یکی از جاذبه های تفریحی منطقه وارنا در کشور بلغارستان تور تفریحی کشتی دزدان دریایی می باشد، این کشتی که پینتا وارنا Pinta Varna Vessel  نام دارد در سال ۲۰۰۶ راه‌اندازی شد و یک ماکت ساخته و الهام گرفته شده ازکشتی کریستوف کلمب در سال ۱۴۹۲ که توسط آن کشور آمریکا را کشف کرد.

تور کشتی دزدان دریایی وارنا

برنامه ها و خدمات مختلف کشتی پینتا وارنا

این کشتی شامل بخش های متفاوتی برای اجرا و انجام برنامه‌های هیجان انگیز مختلف می باشد از جمله برنامه های آن می‌توان به بخش ماجراجویی‌های دزدان دریایی برای کودکان اشاره کرد، به نحوی که خدمه کشتی لباس دزدان دریایی به تن کرده و شرایطی ماجراجویانه و هیجان انگیز را برای کودکان فراهم می‌آورد و کودکان می‌توانند یک روز عالی را بر روی این کشتی داشته باشند، همچنین خدمات دیگری که برای هر مسافر در این برنامه فراهم می‌شود شامل انیمیشن دزدان دریایی، لباس های مخصوص دزدان دریایی، موسیقی، رقص، بازی ها، سرگرمی و نوشیدنی ها و خوراکی ها می باشد.

تور کشتی دزدان دریایی وارنا

از جمله کاربردهای بسیار مهم دیگر که این کشتی دارد در صنعت فیلم سازی و یا برای تهیه مستند و ضبط ویدیو کلیپ نیز می باشد و بخش مدیریت کشتی پینتا قادر است با تولید کنندگان فیلم ها و موزیک ویدیو ها و مستند ها همکاری داشته باشد.

در فصل تابستان نیز می توان از تور گردشگری پینتا وارنا استفاده کرده که در این تور در مدت زمانی در حدود دو ساعت و نیم را بر روی امواج دریای سیاه در کنار دوستان و یا خانواده می گذرانید، در این تور که صرفاً جهت تفریح و خوش گذرانی می باشد در مجموع تعداد مسافران در حدود ۴۰ نفر است.

تور کشتی دزدان دریایی وارنا

کشتی پینتا برای آن دسته از افرادی که به دنبال اجرای مراسم خاص و منحصر به فرد برای مجلس عروسی خود می باشند و می خواهند به طرزی خاص این شب زیبا را در ذهن ها ماندگار کنند و خاطره ای زیبا را برای خود و اطرافیانتان رقم بزنند خدماتی را ارائه می دهد که عروس و داماد می توانند با اجاره کشتی برای مراسم عروسی خود مجلسی به یاد ماندنی را بر روی امواج دریای سیاه برگزار کنند.

کشتی پینتا همچنین برای تورها و آژانس‌های مسافرتی تخفیفاتی را نیز در نظر گرفته است و هزینه هایی که مسافران کشتی پرداخت می کنند مربوط به بیمه، مالیات، لباس دزدان دریایی و لوازم جانبی دکوراسیون کشتی، غذا و نوشیدنی، حمل و نقل، عکس و ضبط فیلم و غیره می باشد.

تور کشتی دزدان دریایی وارنا

کلمات جستجو شده:

تور کشتی دزدان دریایی وارنا, جاذبه های تفریحی منطقه وارنا , کشتی پینتا وارنا, کشتی کریستوف کلمب, برنامه ها و خدمات مختلف کشتی پینتا وارنا, دریای سیاه, تورها و آژانس‌های مسافرتی,

دسته ها:
}