لطفا صبر کنید...

تور جیپ سافاری در آنتالیا | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/04/21

شهر آنتالیا با پتانیسل های بسیاری که در زمینه تاریخی، زیست محیطی و تفریحی دارد به یکی از پر بازدید ترین شهر های توریستی جهان بدل شده؛ در همین راستا تور های بسیاری نیز وجود دارد که هر کدام به منظور بازدید و تفریح در یک محیط خاص برنامه ریزی شده اند.

راهنمای سفر به آنتالیا

تور هیجان انگیز جیپ سافاری

این تور ها به صورت یک روزه یا چند روزه به گردشگران خدمات ارائه می دهند. یکی از این تور های جذاب که بسیار پر طرفدار نیز می باشد، تور جیپ سافاری(mevlana jeep safari tour) است که به منظور گشت و گزار در محیط طبیعی این شهر و توسط جیپ انجام می گیرد.

تور هیجان انگیز جیپ سافاری

تور جیپ سافاری به صورت ترکیبی نیز می باشد که در آن علاوه بر برنامه سفر با جیپ، قایق سواری نیز جزء آن می باشد. نقطه شروع برنامه تور جیپ سافاری به طور معمول از هتل ها آغاز می شود که با همراهی یک راهنمای تور صورت می گیرد. در ابتدا تمامی اطلاعات مورد نیاز برای سفر از جمله نکات ایمنی و امنیتی برای گردشگران توضیح داده می شود.

تور هیجان انگیز جیپ سافاری

این تور برای جوانان بسیار جذاب و هیجان انگیز است  و می تواند یک روز ماجرا جویانه را برای آن ها رقم زند. تور جیپ سافاری در یک روستا با مناظر طبیعی فوق العاده، درختان میوه و زمین های کشاورزی ادامه می یاد که می توان در آن با محیط های روستایی، خانه ها و سبک زندگی مردم این منطقه آشنا و می توانند از این مناظر زیبا عکاسی کنند.

تور هیجان انگیز جیپ سافاری

برای استراحت و تفریح در روستا راهنمای تور گردشگران را به صرف چای دعوت می کند.  پس از آن مسافران برای صرف غذا هایی که توسط مردم روستایی آن منطقه طبخ می شود دعوت می شوند. مقصد بعدی این تور رفتن به کوه پاناروما در ارتفاع ۷۰۰  متری است که چندین خانه روستایی نیز در آن وجود دارد.

تور هیجان انگیز جیپ سافاری

در این میان برای صرف غذا، گردشگران به یک رستوران  می روند که در آن غذاهای ترکی و بین الملی طبخ می شود. این رستوران در کنار مرکز پروش ماهی قزل آلا قرار گرفته و بهترین مکان برای سفارش ماهی است. پس از آن برای رفتن به رودخانه و حتی شنا به یک روستا می روند؛ این منطقه برای استراحت و داشتن آرامش گزینه خوبی به شمار می رود.

تور هیجان انگیز جیپ سافاری

تور جیپ سافاری یک روزه است و از ساعت ۱۰ صبح شروع و تا ۵ بعد از ظهر  اتمام می یابد. تور جیپ سافاری که به همراه قایق سواری می باشد نیز ابتدا با دیدن از روستاها و پس از آن برای بازدید از مناطق جنگی زیبا و عکاسی در این مکان دقایقی را توقف می کنند.

تور هیجان انگیز جیپ سافاری

در این منطقه دره عمیقی وجود دارد که رودخانه ای نیز در آن جاری می باشد، برای قایق سواری در این رودخانه با استفاده از جلیقه های نجات و پوشیدن آن، گردشگران برای این تفریح هیجان انگیز در رودخانه خروشان این منطقه آماده می شوند.

تور هیجان انگیز جیپ سافاری

این قایق سواری در حدود ۱۴ کیلومتر طول می کشد و پس از اتمام آن برای یک استراحت ۱ ساعته به همراه صرف ناهار می روند. در انتهای این سفر مسافران به هتل بازگردانده می شوند.

راهنمای سفر به آنتالیا

کلمات جستجو شده:

تور هیجان انگیز جیپ سافاری, پر بازدید ترین شهر های توریستی جهان, تور های جذاب, نکات ایمنی و امنیتی برای گردشگران, راهنمای تور گردشگران, کوه پاناروما, غذاهای ترکی و بین الملی,

دسته ها:
}