لطفا صبر کنید...

تور های هیجان انگیز سگوی Segway شهر بدروم | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/29

تور سگوی »» شهر بدروم در کشور ترکیه یکی از شهر های گردشگری این کشور است که در سال های اخیر با سرمایه گذاری در بخش صنعت توریست و پتانسیل های این بخش، بنا به جاذبه ها ی تاریخی و تفریحی خود، توانسته به یکی از قطب های تاثیر گذار گردشگری در این کشور تبدیل شود. کشور ترکیه در راستای جذب توریست از خلاقیت هایی نیز بهره می برد که یک از آن ها استفاده از تکنولوژی روز دنیا است. از این تکنولوژی و لوازم می توان به سگوی اشاره کرد که برای راحتی در ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مسافران استفاده می شود.

سگوی یک دوچرخه الکتریکی خود تراز است و زمانی که در حالت روشن قرار دارد می تواند تعادل شخصی که روی آن قرار گرفته را بر قرار کند. این دستگاه می تواند توسط وزن شخص استفاده کننده در جهت های مختلف حرکت کند. برای رفتن به جلو باید وزن خود را رو به جلو بیاندازید و برای چپ و راست نیز به همین ترتیب عمل کنید.

برای دیدن شهر زیبای بدروم با استفاده از سگوی تنها به یک ساعت و نیم زمان نیاز است. در این تور افرادی به عنوان راهنما وجود دارند که آن ها نیز با استفاده از سگوی برای نشان دادن آثار باستانی و مکان های تفریحی این شهر گردشگران را همراهی می کنند. در این تور که به تور سگوی Segway Tour معروف است در ابتدا روش استفاده از این وسیله نقلیه را به مسافران آموزش می دهند.

در این تور هیجان انگیز نیازی نیست تا نگران عکاسی، فیلم برداری و یا به اتمام رسیدن شارژ دوربین خود باشید زیرا راهنما به طور کامل از این سفر فیلم برداری می کند و بعدا آن را برای شما ایمیل خواهد کرد. در شهر بدروم تور هایی متفاوتی در این زمینه وجود دارد. تور سگوی بهترین راه برای بدست آوردن یک تجربه خاص و دیدن مناظر زیبای شهر است. رفتن در میان خیابان های باریک شهر با کوچه های تزئین شده با گل های رنگارنگ و خانه های سفید با درب ها و پنجره های آبی رنگ محیطی آرامش بخش را برای گردشگران فراهم می کند.

تور سگوی زحمت بالا و پایین رفتن از تپه ها را نیز برای گردشگران از بین می برد. فرصت گرفتن عکس در حالی که در نقطه بالایی شهر هستید نیز برای شما فراهم است، در عین حال که می توانید هر آنچه که در این شهر وجود دارد را کشف کرده و ببینید. این تور یکی از هیجان انگیز ترین تجربه ها برای تمامی گردشگران در شهر بدروم به شمار می رود که می توان توسط آن در بهترین شرایط و بدون صرف انرژی و زمان زیاد از محیط زیبای این شهر لذت برد.

مرکز اصلی تجمع و سازمان دهی برای این تور های سگوی عمدتا هتل ها هستند که علاوه بر ارائه دادن سگوی برای بازدید شهر از وسایل نقلیه دیگری همچون اتوبوس و مینی بوس نیز بهره می گیرند که بنا به مسافت مورد بازدید و شرایط زیست بومی آن و علاقه گردشگران یکی از این وسایل نقلیه انتخاب خواهد شد.

دسته ها:
}