لطفا صبر کنید...

تور سافاری ATV و Buggy در بدروم | نگین سفر
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/28

یکی از تورهای تفریحی هیجان انگیز برای گردشگرانی که به شهر بدروم در کشور ترکیه سفر می‌کنند؛ تور سافاری ATV و Buggy می باشد،که همه ساله گردشگران بسیاری این تور هیجان انگیز را در طول سفر خود به بدروم تجربه می کنند که لحظاتی به یاد ماندنی و خاطره انگیز را برای آن ها به ارمغان می آورد.

محل و نحوه برگزاری تور ATV  و Buggy  در بدروم

این تور هیجان انگیز بر روی تپه های اطراف شهر بدروم برگزار می شود؛ اما قبل از برگزاری تور راهنمای این تور توضیحاتی را به گردشگران می دهد و آن ها را از چگونگی شرایط مسیر سفر در طول این تور و قوانینی که برای این تور تعیین شده آگاه می‌سازد؛ پس از برگزاری جلسه توجیهی و آشنایی همه افراد حاضر با ایمنی سفر آزمونی از هر نفر گرفته می شود تا مطمئن شوند که همه افراد درک کاملی از موارد گفته شده دارند و همچنین می توانند به راحتی وسایل نقلیه خود را هدایت و کنترل کنند و پس از آنکه این مراحل اولیه به پایان رسید ماجرا جویی گردشگران آغاز می‌شود و گردشگران می‌توانند با شروع تور و حرکت در مسیر های زیبا و هیجان انگیز مناظر باورنکردنی طبیعت بدروم را در طول مسیر تماشا کنند و همچنین از تماشای گیاهان و جانوران زیبا در طول مسیر لذت ببرند که مجموعه این ها لحظات زیبایی را برای شرکت کنندگان در این تور فوق العاده به ارمغان می آورد.

 

در طول مسیر گردشگران می توانند زمانی کوتاه را برای استراحت خود یا اینکه برای صرف غذا و تنقلات داشته باشند و پس از آن دوباره به مسیر خود ادامه دهند تا دچار خستگی نشوند و همچنان از ادامه تور خود لذت ببرند؛ همچنین به خاطر وجود طبیعت زیبا و منحصر به فرد در منطقه بدروم بر میزان هیجانات و البته کیفیت این تور افزوده می شود و خاطراتی فراموش نشدنی را در ذهن همه به جا می گذارد.

خلاصه ای از مواردی که لازم است گردشگران در مورد این تور بدانند به شرح زیر است:

اولین مورد مدت زمان تور است که به طور تقریبی نصف روز به طول می انجامد.

دومین مورد در رابطه با هزینه های پرداختی برای این تور است: این هزینه ها بابت حمل و نقل وسایل نقلیه و بیمه افراد و آموزش های اولیه مورد نیاز می باشد.

خدمات رایگانی که در این تور در اختیار افراد حاضر قرار داده می شود شامل: خدمات عکاسی و فیلمبرداری و نوشیدنی ها و عینک ها می باشد . اما در این تور محدودیت هایی نیز وجود دارد که این محدودیت شمال آن دسته از افرادی می شود که برخی مشکلات جسمی دارند و توانایی هدایت درست وسایل نقلیه را ندارند.

از جمله لوازمی که لازم است همراه افراد حاضر در این تور به همراه داشته باشند شامل : کرم ضد آفتاب، همراه داشتن لباس های ارزان و قدیمی (به دلیل اینکه در طول تور لباس ها خاکی و کثیف می شود) و کفش مناسب برای طبیعت گردی و همچنین عینک آفتابی.

دسته ها:
}