لطفا صبر کنید...

تور بازدید از چشمه های آب معدنی بلغارستان
امتیاز 0/5 از 0 نظر
0

1396/03/31

تور بازدید از چشمه های آب معدنی » در کشور بلغارستان بیش از ۷۰۰ چشمه آب معدنی وجود دارد که همه آن ها در میزان درجه حرارت، محتوای مواد معدنی و کیفیت درمانی با یکدیگر متفاوت هستند. انسان های زمان باستان به خوبی از خواص این چشمه ها و تاثیرات درمانی آن ها با خبر بوده اند و بر همین اساس خانه های خود را در اطراف این چشمه ها بنا می کردند.

تور بازدید از چشمه های آب معدنی بلغارستان

برای اولین بار رومیان باستان در این مکان و در نیمه قرن اول میلادی شهر های خود را در کنار این چشمه ها ساختند. آن ها با استفاده از چشمه های آب معدنی نه تنها بیماری های خود را درمان می کردند بلکه به سالم نگه داشتن بدن خود در شرایط مناسب دست می زدند.

تور بازدید از چشمه های آب معدنی بلغارستان

ولینگراد به عنوان پایتخت آب معدنی در منطقه بالکان شناخته می شود و نخستین رتبه را در تعداد آب گرم هایی با درجه حرارت بین ۲۸ و ۹۱ درجه سانتی گراد دارد. برخی از چشمه های آب معدنی این منطقه، چشم های آب گرم هستند که برای درمان بیماری های کلیوی، مشکلات عصبی، مشکلات معده و استخوانی مورد استفاده قرار می گیرند.

تور بازدید از چشمه های آب معدنی بلغارستان

هیساریا دومین شهر بزرگ بلغارستان است و قدیمی ترین و محبوب ترین چشمه های آب گرم را در این کشور دارد. بسیاری از این چشمه ها برای درمان بیماری های کلیوی، مشکلات صفرا، مشکلات معده و بسیاری از بیماری های دیگر کاربرد دارد.

تور بازدید از چشمه های آب معدنی بلغارستان

سانداسکی نیز شهری با ۸۰ چشمه آب گرم متفاوت با دمای بین ۴۲ تا ۸۱ درجه سانتی گراد است. این شهر محل تولد اولین رهبر قیام رم یعنی اسپارتاکوس بوده است. چشمه های آب گرم این منطقه برای درمان بیماری های عصبی، برونشیت و رماتیسم بسیار مفید می باشد.

تور بازدید از چشمه های آب معدنی بلغارستان

شن های طلایی ساحل سنت کنستانتین و هلنا نیز ترکیبی از آب و هوا ساحلی و چشمه های آب گرم است که برای درمان بیماری های آرتورز، درمان ورم مفاصل و استرس مفید است.

تور بازدید از چشمه های آب معدنی بلغارستان

پوموری نیز دارای ذخایر غنی از گل های درمانی با ترکیبات منیزیم، کلر، سدیم و سولفات کلسیم است. برای سفر به این مناطق و استفاده و دیدن از این چشمه های آب معدنی می توان با استفاده از تور های آب معدنی بلغارستان (SPA Tour Bulgaria ) همراه شد.

تور بازدید از چشمه های آب معدنی بلغارستان

این تور ها می توانند تمام این شهر ها و همه چشمه های آب معدنی را به گردشگران نشان دهد این تورها که برخی از آن ها ۱۵ روزه می باشند و تمامی جاذبه های منطقه ای که این چشمه ها در آن قرار دارند را به گردشگران نشان می دهند؛ و یا تور هایی که تنها برای یک شهر و چشمه های آب گرم آن منطقه برنامه ریزی می کنند.

تور بازدید از چشمه های آب معدنی بلغارستان

تور پانزده روزه برای حمل و نقل مسافران خود از هواپیما استفاده می کند. این هزینه شامل تمامی هزینه حمل و نقل، راهنمای انگلیسی زبان، هزینه اقامت در هتل و مسافر خانه ها، تمامی هزینه های ورودی، نوشیدنی، هزینه آب گرم در فضای باز و بسته، سونا، استخر، جکوزی و حمام بخار، بیمه و غذا می باشد. مواردی که شامل این هزینه ها نمی شود عبارت است از: هزینه بلیط هواپیما و نوشیدنی های الکلی که بیشتر از میزان ذکر شده در برنامه باشد. برنامه روزانه این سفر توسط همین تور ها به طور کامل توضیح داده شده است و گردشگران می توانند قبل از سفر برنامه روزانه خود مطلع باشند.

کلمات جستجو شده:

تور بازدید از چشمه های آب معدنی بلغارستان, چشمه های آب معدنی در کشور بلغارستان, پایتخت آب معدنی در منطقه بالکان, چشمه های آب معدنی ولینگراد, هیساریا دومین شهر بزرگ بلغارستان, قدیمی ترین و محبوب ترین چشمه های آب گرم بلغارستان, شهر سانداسکی, محل تولد اولین رهبر قیام رم اسپارتاکوس, ساحل سنت کنستانتین, ساحل هلنا,  تور های آب معدنی بلغارستان, خواص چشمه های اب معدنی در بلغارستان

دسته ها:
}